Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
michał3

Czy kobiety w wieku 40-50 lat uprawiają jeszcze seks?

Polecane posty

Gość jajajaijeszczerazja:)
Moja mama, 48 lat uprawia seks. Raz niechcący ją przyłapałam, ale nie uważam tego za coś odrażającego. Normalne ludzkie zachowanie. No proszę Cię, co w tym dziwnego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalek - zapytaj swoja mamuske - sadze ze ma skonczone 40-tke?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal nie dosc
dziecinada z toba a czele wlacz tv akurat park jurajski nadaja, wiec mozesz sobie bez skrupolow obejrzec i puscic wodze fantazji :) cofnac sie o wiele epok i pomerdac ogonkiem jak w "Walce o ogien " skad te dzieci sie biora :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghskpkfadsp
Takie kobiety maja chętkę, tylkp ich mało kto już chce (skoro obok są młodsze-jędrniejsze). Dlatego do seksu wynajmują sobie murzynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej mi to się w głowie nie mieści żeby baby w tym wieku jeszcze uprawiały seks. To jest okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghskpkfadsp
A wogóle to prowokator nakręcający ruch w kafe durnymi tematami i bzdurnymi wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal nie dosc
ma chłopak rację to sodomia i gomoria :D ide po wino bo juz mnie nikt nie zechce 😭 a co bedzie tak kolo 70 tki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tak sobie myślę, że nie ma tutaj kobiet w tym wieku dlatego, ze 48 latka i komputer to tak samo niedorzeczne połączenie jak z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal nie dosc
w koncu zaczynasz logicznie myslec :P a teraz idz spac bo pewnie jestes umeczony mysleniem o sarszych paniach i ich intymnosci, a fuj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal nie pytalam o twoja opinie;-) co cie tak kreci seks z 40+ ze caly caly czsa o tym myslisz, hm?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dużo
Mam 50 lat i uprawiam sex i mam śliczną bieliznę i dużo zabawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3latka
Mam ponad 40 Misiu i aktualnie bawie sie na iPadzie w pracy. Tak, że nadal podtrzymuje opinię: ucz się. Adonis, znamy się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogawesz
kadarka i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie duzo- pytanie do ciebie. Czy jak mialąś 18-20 lat to istniałą już taka dyscyplina sportowa jak seks bez zobowiązań? ROR kojarzę cię z kafe ale nie pamiętam czy jesteś młoda czy starsza. W tym temacie interesują mnie tylko starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olpkjnmbg
Spadaj mały do książek, bo jeszcze się długo musisz uczyć, głupota z Ciebie wychodzi na każdym kroku-przestań się ośmieszać. Lepiej załóż topik jakie bajki mają ci podzielić na dobranoc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3latka
Olpk... :-D lol Misiu, nie lubię uczyć, naprawdę, a takie koguciki ani umiejętności, ani ciałka do zabawy nie mają. Wolę mojego dojrzałego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałaś takie przygody, że wiesz? Czy gdybyś nie miala męża to na pewno nie chciałabyś spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po50tce
michal3 ta cyfra 3 to twoje IQ ????? a zreszta i tak byc cie w pysk strzelil ze takie pytanie GIMBUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3latka
Misiek, na miłość boską, ale z Ciebie smutek... co Ty myślisz, że ja nie miałam chłopaków w wieku 20 lat, przed poznaniem męża? Nie urodziłam się jako 40stka. Seks z 20latkiem: wychodzi po 5 minutach seksu przed stosunkiem, trze tam gdzie nie trzeba, z entuzjazmem potrzebnym do krzesania ognia, pyta się gdzie się wkłada, " nie mogę wejść", "czy dotykam teraz twojej łechtaczki?", "umieram!" po stosunku... nie, zdecydowanie nie tęsknię za seksem z 20latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po50tce
i jak tu nie byc za aborcja ??? jednak IQ - 3 male 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×