Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KLEOPATRA EGIPT

MAM PRZŚLICZNE WŁOSY......

Polecane posty

myje je tak jak poradził mi dermatolog nie farbuje nie prostuje nie kręce nie susze suszarką nie chodze do debili-fryzjerek mam piękne zdrowe lśniące włosy falowane po pas są moja chluba i wszędzie robie furrore wszystkie paszczury mi zazdroszczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaa27777777
gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie nie przestraszcie bo dla mnie te rady to tez był szok i myślałam że to sranie w banie:) najpierw myle skóre głowy mydłem bambino 4 x po kolei myje i spłukuje i tak 4 x potem myje włosy szamponem bambino 2 x po kolei potem myje szamponem head & shoulders(raz na 4 miesiące używam szamponu pirolam dostępnego w aptece około 27 zł bardzo wydajny) to zapobiega powstawaniu lupieżu grzybicy-lekarz powiedział że mnóstwo z nas ma grzybice skóry głowy ale o tym nie wie i to najczęstsza przyczyna wypadania włosów a dzięki tym trickom nasze włosy będą czyste zdrowe i chronione no i raz na tydzień dwa-maseczka z nafty żółtka oleju rycynowego i cytryny ojej jest świetny jako odżywka do brwi i rzęs -100 x bardziej niz te osrane odżywki diora za kupe kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myje zwyklym szamponem
i nic juz nie musze robic, mam sliczne, blyszczace, dlugie wlosy za tyłek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam za pas żadnych rozdwojonych końcówek żadnej chemii czasami jak musze utrwalić fryzure troche lakieru albo pianki ale bardzo rzadko naprawde można od tego gówna skonczyć jak naomi campbell i na co? kiedyś nie było tych gówien i kobiety miały ładne gęste włosy nie słyszało się tak o łysieniu wypadaniu trzeba oczywiście pamiętac o zdrowym odzywianiu bo to tez ma wpływ na ich kondycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co 2 dzień to tylko tak strasznie wygląda jak włosy sa mokre to tylko mydlisz spłukujesz i tak kilka razy mi to nawet 15 minut nie zajmuje a włosy mam długie grube gęste i falowane to nie jest aż takie straszne też byłam przerażona jak mi to opisywał a teraz mu dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słabsze bez polysku często łupieżu dostawałam jak nie myłam ich przeciwłupieżowym tylko innym zaraz mi się z łba sypało no i jeszcze kilka lat temu namiętnie farbowałam brązowe włosy brązowymi farbami zbliżonymi do naturalnego bez sensu no i prostowałam przez co je zniszczyłam przestałam farbowania i innych zabiegów jak zaszłam w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy ...
Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy, jak szkodzisz swoim włosom, a promujesz tę pielęgnację, co najmniej, jak bezcenny patent. Taki sposób szkodzi i włosom i skórze. Smuci fakt, że na tym forum do udzielania porad są niemal wszyscy i nie koniecznie istotne jest, że nie mają najmniejsze pojęcia w ich udzielaniu. 7 razy traktować głowę środkami chemicznymi za jednym umyciem głowy - szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA 12 MIN
Head &Shpulders ?? w zyciu bym wlosow nie umyla tymi chemikalaiami.w ogole nie uzywam szamponow, tym bardziej tymi z SLS a twoj dermatolog w ramach podzieki za to, ze promuje head & shoulders zostal wyslany na darmowa wycieczke do Barbados przez korporacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej siostrze po ciązy wypadła połowa wszędzie ma łysine a i tak dalej farbowala wiadomo że w połogu często włosy wypadaja kobiety maja z tym problem a taka prawda że dla każdej kobiety utrata jakiejkolwiek ilości włosów jest tragedią więc po co samemu się do tego przyczyniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA 12 MIN
mydla do mycia wlosow nie polecam, przechodzilam przez to najlepszy jest roztwor sody oczyszczonej i wody, lyzka na duza szklanke dokladnie je umyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA 12 MIN
wklej zdjecie tych swpich slawetnych wlosow nie musisz pokzaywac twarzy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co zrobic zeby
odzyskac wlosy ktore mialam kiedys ??? byly piekne grube gste teraz sa zniszczone , cienkie , 2/3 mi wylecialo ;/ chce odzyskac swoje wlosy tylko jak ????? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twierdzisz że dermatolog kazał mi myć włosy chemią? twierdzisz że mydło i szampon bambino który jest przeznaczony dla swych dzieci jest trucizna prosze cie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy ...
ok, dzięki.....ZA 12 MIN Czy z tej mieszanki tworzy się piana? Czy nie jest potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie niszcz je w żaden sposów rób maseczki z nafty żółtka oleju rycynowego zadbaj by twoja dieta była bogata w niezbędne wit i minerały i uzbrój sie w cierplowośc bo ich odrost troche potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA 12 MIN
head & should to chemia mydlo bambino juz nie, ale mydla wysuszaja wlosy ja myje w roztworze sody oczyszczonej i wody, splukuje woda z octem winnym szampony sa bardzo agresywne i usuwaja naturalna warstwe ochronna wlosow przez co skora nadprodukuje "olej" i dlatego tak szybko tluszcza nam sie wlosy. JAk myslicie dlaczego kiedys ludziom wystarczalo umnyc wlosy raz na tydz? i byly ladne? bo nie bylo tak nagresywnych chemikaliow ktore sie nakladalo na wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA 12 MIN
wlasnie piana nie jest potrzebna! to mit, ludziom sie wydaje ze jezeli cos im sie nie pieni we wlosach to znaczy ze sie nie umyja. umyja sie bez piany piana powstaje wlasnie dzieki zawartosci SLS, ale on jest szkodliwy i agresywny! dlatego jak kiupisz szampon organic\zny to on nigdy sie nie pieni bo nie zawiera tych chemikaliow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeee
grube piękne i bez problemów i co 2 dni myjesz? a po co? ja mam gęste długi i bez problemów i myję jak zaczynają wyglądać nieświeżo czyli.....zaraz się odezwą czyściochy...co 5 mnie więcej dni :) zwykłym szamponem bez parabenów i siliconów i jest git wyglądam super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co zrobic zeby
kleopatra a ile mniej wiecej czasu twoje wlosy dochodzily do siebie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy ...
dzięki .... ZA 12 MIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki nie scinalam po trochu zniszczonych farbowaniem i prostowaniem -jakieś 3 lata niestety trochę to trwa ale powiem wam ze po tych zabiegach które polecił mi doktor szybciej mi rosną w lipcu scielam grzywkę a teraz mam za linie brody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×