Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adenozynotrifosforan

zmywarka

Polecane posty

nikt nie pisze, bo takich tematów było już bez liku ale ok, wysilę się zmywarkę 45 cm na trzy osoby nastawiam co drugi dzień zazwyczaj używam tabletek all in one z Lidla z serii W5 wszystko jest domyte, jeśli użyję odpowiedniego programu, czyli nie szybkiego 30 min do mycia zaschniętych talerzy, tylko takiego, który trwa 2 godz. żadne przydatne rady nie przychodzą mi do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam boscha 60cm
na 2 osoby i chodzi codziennie albo co drugi dzien - ale jemy tylko w domu, poza tym gotuje duzo i sporo naczyn sie brudzi. Tabletki wyprobowalam ropzne i uzywam z lidla, ale nie all in one, ale tych zwyklych i oddzielnie dosypuje sol i nablyszczacz, jest domyte wszystko ladnie, o ile dam dobry propgram, jak Ewa pisze. Nie domywa zaschiiętego ciasta czasem (pod wplywem temp. mąka sie nie rozplywa tylko mocniej wiąże) ale nie ma szans miec tak idealnie czystych naczyn jesli sie myje recznie. Wszystko lśni i każdy zakamarek jest czysciusienki, a recznie niektorych rzeczy sie nie da domyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Bolucci
Usuwać z talerzy resztki jedzenia, sok bananowy nie domywa sie zeszklanek jesli zaschnie. Jesli cos ma czekac na zmywanie, jakis duzy gar to dobrze go zalac wodą by poczekał. Ja sama zmywałam w zmywarce raz dziennie bez względu na stopień jej zapełnienia. No chyba, ze była już tak pełna, że nie dało sie nic włożyć. Srebrne sztućce i kryształy lepiej myć ręcznie. Do zmywarki uzywam jakiś niemieckich tabletek kupowanych u ludzi co sprowadzają chemię z niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
Ja mam małego elektroluksa, chodzi codziennie przy 2 osobach. O domywaniu nie bedę się powtarzać. Używam proszku do mycia, soli i nabłyszczacza z ludwika. Filtry myję co kilka dni, co 2-3 tygodnie puszczam zmywarkę pustą z jednym opakowaniem sody, aby się wyczyściła. Z rad - na patelniach teflonowych jest znaczek, że mycie w zmywarkach jest dopuszczalne, ale lepiej umyć je ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsajhf
1.ja używam żelu SOMAT,jak do tej pory najlepiej sie sprawdza 2.zmywarka "chodzi" co 2 dni (duża ,4 osoby w domu) 3. garnki niestety zmywam ręcznie ,bo nie satysfakcjonował mnie efekt ze zmywarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×