Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annwintour

Uzależniona od seksu?:(

Polecane posty

Gość annwintour

Dziś kochałam się z moim parnerem 6x. Wczoraj ok 5. Wróciłam do domu. Jestem sama. Ciągle myślę o skesie, masturbuje się. Kiedy on zasnął, sama sobie robiłam dobrze. Zastaawiam się czy aby napewno wszystko ze mną ok. Naprawdę, moje libido jest niesamowite. Jestem przed okresem. Żadna owulacja. Czy to normalne,by ciągle fantazjować,myslec o seksie, masturbowac sie,pomim udanego pozycia? I flirtowac z innymi na necie. Nie zdradzilabym partnera w realu. Nie wiem juz co robic. Mam 22 lata,miałam ok 20 partnerów seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz ty w morde
22lata i 20 partnerow? sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawniczek91
a nie chcesz czasami sie ze mna troszke pobawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annwintour
Ok 3 lata temu, świezo po maturze mialam taki okres, zle doslownie przechodzilam z rak do rak,szukalam przygody, milosci...nie wiem czego. Moje relacje w nic sie nie przemienialy,bo nie moglam pochamowac seksualnej rzadzy, szlam szybko z gosciem do lozka, bylam "zaliczana". Troche mi z tym zle, tamci faceci byli slabi, kazdy jest slaby dla mnie:( ciezko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annwintour
3 lata temu miałam taki okres, ze przechodzilam doslownie z rak do rak,szukalam przygody,seksualnej rozkozkoszy wszedzie, bylam , jestem nimfomanką.... ciezko mi:( chcialabym stworzyc normalny,zdrowy zwiazek,ale ja nie potrafie nie zdradzac i nie myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
to znajdz sobie kolezanke -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annwintour
nie kreca mnie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
za szczerosc masz plusa ale lepiej nie mow ile mialas parnerow twoim nastepnym bo juz do konca zycia bedziesz sie marsturbowac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuj Zenon
Ile razy już dzisiaj zaliczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartt
to cieszyc sie tylko a nie martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobnie chociaz nie tak intensywnie widze sie ze swoim chlopakiem w weekendy i wtedy dochodzi do okolo 9 stosunkow na tygodniu przynajmniej 6/9razy masturbuje sie ..... i ciagle mysle o jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlody Gdynianin
Kobiety kochane dla mnie to wy jestescie skarbami ze wy taka chcice macie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spange bob
Pocieszę cię że z biegiem czasu to zmaleje, moja małżonka też tak miała kochaliśmy się non-stop właściwie gdy byliśmy razem to był sex czasami i 10 stosunków. Po paru latach to wyhamowało u mojej Pani, a ja bym dalej tak chciał żeby znowu była taka drapieżna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spange bob
Aaaa właściwie teraz sobie uświadomiłem że po urodzeniu dziecka jej dupcia wystygła, więc lekarstwem na taki szał hormonów jest dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King Liyon
Nie do końca, ja wziąłem sobie dziewicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×