Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy to moze sie wydac.?

KREDYT NA Fałszywe zaswiadczenie o dochodach

Polecane posty

Gość Czy to moze sie wydac.?

sprawa wyglada tak moja koelzanka chce wzias ckredyt -a jest bezrobotna i zarejestrowana w urzedzie jako taka osoba. Jeje facet ma wlasny maly biznes i chce jej wystawic zaswiadczenie ze ona u niego pracuje aby zaciagnac kredyt ok 5 tysiecy. Jak to wyglada cyz bank moze sprawdzic w urzedzie skarbowym czy ona naprawde jest zarejestrownana.? Bo jesli by sprawdzali w firmie to wlasciciel potwierdzi ze ona pracujei firma istnieje. Jakie jest ryzyko takiej tranzakcji- oczywiscie koelzanka splacalby wziety kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3e4r6y8i
to chyba prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjjjjj
bank nie sprawdza w skarbowce tylko zasw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogą zwrócić sie do niego z pytaniem o to zatrudnienie i może sie na tym skończyć . Ale w przypadku tzw . krzyżowej kontroli wyjdzie to jak nic i facet będzie miał nieprzyjemności i to spore .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlega pod paragraf
skłądanie fałszywych zeznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula gulla
jesteś głupia że się tym chwalisz na publicznym forum a oni zwykłymi przestępcami ..za takie coś jak oszukanie banku idzie się do paki ...system bankowy jest wyjątkowo chroniony i hołubiony przez państwo nie zadzieraj z bankiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty masz do mnie !! co druga osoba wie o kimś coś i co z tego?? czy ja zadzieram z bankiem ?? opanuj się !! JA tego nie zrobiłam a zgłaszać na policję nie pójdę hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ojciec brał tak kredyty
hehe dobre sobie to ciekawe czemu mój ojciec nie poszedł do paki, a pani w banku na pytanie czemu nie sprawdzają wiarygodności wystawianych zaświadczeń nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie, no tak bo i tak ktoś to będzie musiał spłacić to co im tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna 2012...
My akurat nie ściemnialiśmy z zaświadczeniem z pracy,ale za to we wniosku o kredyt hipoteczny wpisaliśmy,że nie mamy dzieci,żeby dochody dzieliły się na dwie osoby.Spłacamy już 2 lata i dobrze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56767887
lepiej sie nie cieszcie cwoki, to sie przedawnia dopiero po 10 latach, wiec mają jeszcze czas i na pewno was zlapią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna 2012...
Nikt nikogo nie złapie,dopóki kredyt jest spłacany w terminie,to bank się nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shujhju
w euro agd znajomy dostal na takie zaswiadczenie sprzet na 4 tys. i w banku ubezpieczyli mu. Czyli do urzedu skarbowego dostepu nei maja i nei sprawdzaja..a nawet jakby chcieli sprawdzic a firma istnieje i szef wie o wszystkim to mozna bezpiecznie brac... bo splaca sie wszystko. A gdyby sie wydalo to co biora do wiezienia za takei wykroczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×