Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słodka Babeczka

Zakupy w internecie

Polecane posty

Gość daariaana
Ja osobiście boje sie trochę w necie kupować, bo nie widzę tak realnie, tego co kupuje, ale kiedyś dałam sie namówić koleżance i zrobiłyśmy takie większe zamówienie na zlotewyprzedaze.pl teraz regularnie tam kupuję. towar jest zawsze oryginalny i dużo, dużo tańszy niż w sklepach stacjonarnych. często są kampanie świecówek ciuchowych, np. Bershka, Stradivarius. wtedy można naprawdę fajne ciuszki kupić za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna900102
Najczęściej kupuje na zlotewyprzedaze.pl to strona, z której najwięcej zamawiam i mam największe zaufanie. wszystkie rzeczy są zawsze oryginalne, maja ciekawy asortyment i bardzo dobre marki. Obecnie np. buciki Gino Rossi. ceny super, zamówiłam dwie pary bucików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkonara
Ja ostatnio kupilam swojemu chlopakowi fajny zegarek armani, wlasnie na Zlotych Wyprzedazach Pl, jesli ktos nie ma pomyslu na prezent, zawsze cos tam mozna znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkaaa70
Na zlotych sa fajne spodnie crocsa, 70 procent ceny, w piatek dotarly, sa bardzo fajne, wiec jesli ktos szuka spodni, polecam te ze zlotych wyprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataRadom90
Niedawno odkryłam http://www.mykan.pl/ . Wprowadzam się do mieszkania i szukam oryginalnych i niedrogich rozwiązań do łazienki, przedpokoju i salonu. nigdzie więcej nie znalazłam tak fajnych dekoracji w tak przystępnej cenie. przesyłka dotarła szybko a mieszkanie wygląda nieporównanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusialek
Ja przez internet najczęściej kupuje środki czystości,chemię gospodarczą oraz kosmetyki. Potrafię wyróżnić jeden sklep, a mianowicie www.Euro-Zakupy.pl mają naprawdę przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessssika
Ja teraz kupiłam buciki dla dziecka w tym sklepie http://www.mivo.pl/ Co ważne za buty zapłaciłam az 50% mniej niz normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuwang
Jeżeli prze internet to najczęściej w sklepie zlotewyprzedaze.pl Mają bardzo fajne rzeczy, zawsze markowe i w bardzo okazyjnych cenach. kupuje u nich ubrania, dodatki, sprzęty agd, pościel, no wsio. Wszystko super jakości, bardzo dobre firmy i ceny jak najbardziej podobają sie mojemu portfelowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martula2351
Ja często kupuję w sklepie internetowym www.modio.pl i nigdy mnie nie zawiódł. Mają markową odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci i codziennie dodają coś nowego. Korzystam przeważnie z wyprzedaży bo można za niewielką kwotę wybrać mnóstwo fajnych rzeczy. Parę razy dostałam przesyłkę już na drugi dzień, z wymianą też nie ma problemu. Wszystko szybko i sprawnie. Znacie jakiś sklep internetowy z dużym wyborem butów? Potrzebuję szpilki zielone na wesele a wszędzie są na platformie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z sukienkami Danvera.pl duży wybór, niskie ceny, świetna jakość,szybki czas realizacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaK21
Ja akurat kupiłam dla synka klocki lego w centrumklockow.pl i teraz mamy niezłą zabawę, a oprócz tego trochę obrań na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda6783
Ja zazwyczaj kupuje odzież w internecie,a moim ulubionym sklepem jest http://loloshop.pl/ moge polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sizzy
Kupuję ciuszki na www.modio.pl Teraz darmowa dostawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda190493
Ja lubię zakupy w Internecie - szybko, łatwo i przyjemnie. Bez stania w kolejce. A jak jeszcze przesyłka jest błyskawiczna, jak na 4lejdi.pl to już w ogóle siódme niebo dla zakupoholiczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwoniiSowa
Dla dzieci zabawki i elementy wyposażenia mieszkania kupuje na zlotewyprzedaze.pl Maja fajne oryginalne rzeczy, same dobre marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelowa89
Jeżeli lubicie elementy wyposażenia wnętrz to polecam http://www.mykan.pl/. Kilka razy już dokonywałam tam zakupów przy okazji wprowadzki do nowego mieszkania. Kupiłam tam dobrej jakości suszarkę na ubrania, kwietniki i deskę do prasowania. Jestem przekonana, że jesszcze niejednokrotnie zrobię tam zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego już czasu robię zakupy w sklepie internetowym danvera i zdecydowanie mogę go polecić. Odzież bardzo stylowa i do tego świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep internetowy to danvera :) Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem ;) W tym sklepie kupuję znacznie taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilaszka
ja to jestem maniaczka okazji, wiec w zwyklych sklepach nie kupuej, raczej czekam na SALE, ale otstatnio zaczelam sie przygladac zakupom grupowym i znalalzam najdeal.pl fajne to ze nie placisz nic za znizke sama, dopiero jak chcesz towar kupic np pojechac do sklepu itd. ktos korzystal z nich moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia23ll
Ja dokonałam rezerwacji miejsca na urlop w górskim pensjonacie przez relaximo.pl. Jakoś tegoroczne wakacje mnie omineły, więc przynajmniej odpoczne sobie w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakilka
ja w internecie kupuję przede wszystkim w Waptece - kosmetyki i suplementy diety. mają naprawdę dobre ceny a do tego bardzo szybko wysyłają przesyłki. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robię w Waptece - mają naprawdę dobre ceny kosmetyków i suplementów diety. zrobię tam na pewno prezentowe zakupy świąteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja właśnie najczęściej w internecie kupuję prezenty świąteczne. staram się to zrobić właśnie ok miesiąc wcześniej, żeby nie mieć stresu, czy przesyłka dojdzie na czas ;). teraz akurat szukam apteki z najtańszym desmoxanem na rzucanie palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy te sukienki z danvery sa dobre gatunkowo ? pytam bo sa takie tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina1122
Ja, szczerze mówiąc, nie za bardzo lubie kupowanie ciuchów przez internet.. Inne rzeczy kupuję tylko na www.snuper.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×