Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alu.zja

zaszyć się gdzieś......

Polecane posty

Gość alu.zja

jak ja mam dość tego popieprzonego coraz bardziej świata. Nie umiem się odnaleźć w obecnych realiach, właściwie to nie chcę się odnaleźć, bo nie akceptuję tego co się wokół dzieje. Społeczeństwo dziczeje, żadnych norm, zero moralności, zero normalności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmsklamdsl
a co dokładniej masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alu.zja
co mam na myśli ? cwaniaków w rządzie, afer których nikt nie chce rozwiązać bo jest mu to nie na rękę, natarczywych reklam od wzdęć po erekcję..... dużo by gadać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmsklamdsl
no tak, niestety jest. też mam ochotę się gdzieś schować, zaszyć i żeby mnie w ogóle nic nie dotyczyło. mieć święty spokój, tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
eeeee tam - wszędzie dosięgnie Was to samo g..... a rozwiązanie afery niestety ale zwykłemu obywatelowi nie przyniesienie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alu.zja
przyniesie, poczucie że nie można bezkarnie drwić ze społeczeństwa chociażby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmsklamdsl
"eeeee tam - wszędzie dosięgnie Was to samo g....." dzięki za pocieszenie. tego się najbardziej obawiałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmsklamdsl
ja już się w tych wszystkich aferach pogubiłam. od zarania dziejów były spiski, cwaniactwa, mafie, układy. były, są i będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alu.zja
no właśnie, i o to chyba im chodzi, żebyśmy zagubili się w tej masie przekrętów i uważali to wszystko za rzecz normalną, żebyśmy zobojętnieli zupełnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
14:12 [zgłoś do usunięcia] dmsklamdsl "eeeee tam - wszędzie dosięgnie Was to samo g....." dzięki za pocieszenie. tego się najbardziej obawiałam :/ nie ma za co ;) drwią ci będą i drwić następni - taka jest polityka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alu.zja
czyli co, wyprać się z poczucia sprawiedliwości, zamknąć oczy i udawać że się tego całego g....nie widzi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
powiem tak (przepraszam za słowo): "tylko skurwiel chce władzy nad innymi" i tego nie zmienisz trzeba przywyknąć i tyle, po co zaprzątać sobie tym głowę oni mają Ciebie w d.. Ty miej ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmsklamdsl
"czyli co, wyprać się z poczucia sprawiedliwości, zamknąć oczy i udawać że się tego całego g....nie widzi...?" niestety tak - na sobie się przekonałam. mnie też to boli i wkurza, ale nie da się inaczej. zresztą, jak chcesz to walcz, ale nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmsklamdsl
"tylko sk**wiel chce władzy nad innymi" i tego nie zmienisz piękne i prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×