Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafito

Uważam, że kobiety służą tylko do prostych rzeczy

Polecane posty

Gość skjvavkv
Gdyby nie kobieta, to by Cię śmieciu na świecie nie było!!!!! Trochę szacunku dla swojej matki i Twojej żony- przyszłej matki Twoich dzieci. I pisze to jako Facet, który nie uważa za największe osiągnięcie świata to, że ma penisa!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pińcset pińdziesiąt
Za mężczyznami stoi cała cywilizacja, wszystko co możesz ogarnąć wzrokiem jest efektem intelektualnego rozwoju mężczyzn. A kobiety co? Że powić dzieciaka potrafią? A potem "kocyk wyślizga im się z rączek"... Poza prymitywnym świeceniem gołymi cycami i dupą nie istniejecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /(.)(.)\.....
ale jak te cyce i doope zobaczycie to wam się pierdzieli w obydwóch mózgownicach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam ZJEBÓW czytać
po co//////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombiana
właśnie zwiąż sie z facetem..... skoro kobiety są takie beeee w ogóle nie powinieneś istnieć ty buraku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jednak są różnice
Wściekłe baby to są jednak niebezpieczne. A tak właściwie co Wam szkodzi takie stwierdzenie? Przecież faceci także służą do prostych rzeczy. Jest jakiś niewielki procent facetów, którzy są geniuszami, a reszta właśnie służy do prostych rzeczy - zarobić, przytulić, przelecieć. Tacy jesteśmy w większości, i takie wy jesteście w wiekszości. Może trochę dystansu do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebro
Każdy ma taką kobietę, jaką sobie wybrał. To zdecydowanie lepiej brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombiana
wdać ze facet nie ma za grosz szacunku do kobiet...aaaaaa olać go!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafito
Po co szacunek? Wiecie po co jest ten szacunek sztuczny? Po to, żeby ktoś was słuchał, bo tak to w ogóle by z wami lipa była. Czemu niby ma należeć się szacunek kobietom? Pytam za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafito
Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć chyba, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvsvnsv
Dlaczego nie zwiążesz się z facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafito
A co ma do tego facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvsvnsv
Przeceiż nikt nie chce Twojego szacunku, kobiety dadzą sobie na świecie radę bez takiego śmiecia jak Ty. "W imieniu wszytskich kobiet zwalniam Cię z obowiązku bycia z takim zerem jakim jest kobieta, od teraz możesz związać się z facetem" Gratulację, jesteś wolny, od teraz możesz związać się z cudownym tworem jakim jest facet. A więc see you!! Powodzenia na nowej drodze życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafito
Widzisz, wyzywając mnie nie wniesiesz nic dobrego do tego wątku. W imieniu i na oczach wszystkich to się możesz zesrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić trolla!!!
!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvsvnsv
Przecież pisze jak jest!!! Nienawidzisz kobiet, nie szanujesz to możesz się związać z facetem, każdy z nas jest wolnym człowiekiem przecież. Po co piszesz tu wszystkim, że nie szanujesz kobiet, a co Nas to obchodzi??? My mamy kochających mężów, którzy nas szanują i kochają, Nasi ojcowie tez nasz szanują i kochają. Mi jest Cię po prostu bardzo żal i tyle, udławisz się kiedyś swoim jadem i żółcią a szczęścia i tak w życiu nie zaznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafito
A skąd wiesz, że ja kogoś nienawidzę ? Po prostu stwierdzam fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvsvnsv
A wiesz co Ci jeszcze powiem... Ty nie szanujesz kobiet dlatego, że Cię każda odrzuciła, dlatego , że w głębi serca marzysz o tym by być przytulany, pieszczony i kochany przez kobietę, marzysz o tym, żeby być w jej oczach wielkim. Nie możesz znieść tego, że nie masz szans na dzieci, kochającą żonę i szczęście, jad Cię zjada od środka, bo oddał byś wszystko za odrobinę ciepła i czułości, chcesz być autorytetem kochanym przez swoją kobietę nad życie. Czy nienawidzisz kobiet???? TAK dlatego, że każda Cię odrzuciła i nie dała Ci nawet cienia nadziei na miłość, nie możesz tego znieść, dlatego piszesz i mówisz o kobietach jak najgorzej!!!!! I to jest mega smutne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzę z założenia że kobiety bardzo dużo wnoszą do naszego życia często stają się nasza inspiracją bez nich świat byłby zimny i wyrachowany a autor topiku poprostu nie potrafi albo nie dorósł do tego aby to zauważyć :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafito
@fvsvnsv: Twoje przewidywania są na miarę ezoterycznych wróżek, bo tak na prawdę to ja mam kobietę i jeszcze ŻADNA mnie nie odrzuciła. Ale z doświadczenia wiem, że tak jest jak mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /(.)(.)\.....
dajcie sobie z głupkiem spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafito
Głupek.. To jest poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x nvc cvc
Myślę, że kłamiesz z tą kobietą, a jeśli nie to pokaż jej to co tu wypisujesz i co o niej myślisz. Wiesz co... uważam , że jesteś bydle, jestem facetem i nie myślę o kobietach tak jak Ty. Poczekaj aż Twoja żona będzie wiła się z bólu na porodówce przez 12 godzin rodząc Ci syna i potem powiedz czy jej nie szanujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Seks to nie jest prosta rzecz przecież dla dzieci.:( I dlatego kobiety najlepiej służą do seksu. Wydaje mi się.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pińcset pińdziesiąt
Kobieta do życia statystycznego mężczyzny wnosi dodatkowe pozycje po stronie finansowych kosztów życia, obciążenie psychiczne swoimi gierkami, fochami i irytację na jej głupotę, co skutkuje statystycznie krótszym życiem mężczyzn niż kobiet. Zresztą histeryczna reakcja, zero argumentacji, tylko powoływanie się na "szacunek do kobiet" i sugerowanie homoseksualizmu lub wprost chamskie obrażanie autora, który śmiał wytknąć wady statystycznej baby, doskonale ilustruje rozwój intelektualny kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam tylko czy pamietam haslo, bo odpisywać temu kolesiowi nie ma sensu :D Jeśli życie wg niego polega na tym kto potrafi piwnice kopać i zna sie lepiej na smartfonach to pozdrawiam :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostry córy
ja i siostra uważamy, że kobiety służą też do bardziej skomplikowanych niż prostych rzeczy😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×