Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amelia1975

Nutramigen AA - kto podaje dziecku

Polecane posty

Czy Któraś mam podaje to mleko swojemu maleństwu, kiedy dziecko przestanie sie prezyć przy jedzeniU? Moja mała od 9 dnia życia jadła nutramigen, niestety dalej prężyła się, ledwo 70 wmuszałam aż do końca 3 m-ca, zgina sie w łóżeczku w nocy, stęka, 1 tydzień temu podaliśmy jej Nutramigen LGG, plus biogaję, ale problem nadal był z prężeniem, prukaniem w trakcie jedzenia, popłakiweniem, zginaniem nóżek. Od piatku je Nutramigen AA, jest lepiej zjada więcej, troszke spokojniej je, ale nadal podgina nózki nie tak bardzo, i w czasie snu szczególnie nocnego zgina sie w pałączek w łózeczku, co jakiś czas. Nadmieniam że lecze córkę u gastroenterologa w Zabrzu, sama nie zmieniam mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
może jakiś bobotic itd?? wogóle to pierwsze słysze o rodzajach nutramigenui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pmagp
ja podaję jedynie lecha w puszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA ALERGIĘ BIAŁKA POLECAM Nutramigen AA 400g - cena na receptę 3,20 zł !!! (bez 146 zł) !!! Stosowanie dietetyczne u niemowląt od urodzenia i dzieci z ciężką postacią alergii na białko mleka krowiego oraz nietolerancją różnego rodzaju żywności, u których zastosowanie w postępowaniu dietetycznym hydrolizatów o znacznym stopniu hydrolizy nie przyniosło efektu, a także w alergii na białko sojowe i w przypadkach, gdy wskazane jest zastosowanie mieszanki elementarnej zwyczajnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina 1986
Jak skontaktować się z amelia1975?mam ten sam problem ze swoim synkiem i chciałam się dowiedzieć czegoś od niej proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×