Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiuuula:)

Pilne apteka 7 na 7

Polecane posty

Gość kasiuuula:)

Czy ktoś może robił zakupy w wyżej wymienionej aptece? Pytam ponieważ ja robiłam i minął już ponad tydzień i cisza. Nie ma przesyłki, telefonów nie odbierają, na maila nie odpisują. Chcę wiedzieć czy może przypadkiem nie zostałam oszukana.......:( Proszę o odpowiedzi osób mających jakieś info o tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania600
mam ten sam problem czy mozesz mi pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pruma
Czy wiadomo coś w sprawie tej apteki? Wyjaśniło się coś? A może udało Wam się jakoś z nimi skontaktować? Proszę o info. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lionx
Witam. Również zrobiłem zakupy w aptece 7 na 7. Niestety zostałem oszukany. Wpłaciłem kasę za towar. A towaru niestety po dzień dzisiejszy nie otrzymałem. Pisałem maile, dzwoniłem - brak jakiegokolwiek kontaktu. Będę zgłaszał sprawę na Policję. Czy ktoś z internatów też został oszukany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pruma
Witam, do mnie w końcu (równo po tygodniu od zamówienia i wpłaty) dotarła przesyłka. Kontakt z tą firmą ZEROWY. Znalazłam kilka różnych telefonów, nawet stacjonarny do apteki, ale żadnego numeru nie odbierają. Wydaje mi się, że nie są to oszuści, tylko nie radzą sobie z komunikacją z klientem. Są nawet na Allegro i nie mają zbyt dużo negatywnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lionx
Witam. Jest odzew od firmy. Otrzymałem odpowiedz na maila, że towaru nie ma i nie będzie. Kasę zwrócili. Jest ok. Szkoda, że apteka nie wspomniała o tym fakcie wcześniej, niepotrzebnie z tym zwlekała. Przez brak kontaktu, straciłem zaufanie do sprzedawcy. A dla mnie liczy się nie tylko cena oferowanych towarów, ale również czas dostawy i kontakt. Sprawa zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elavia
ja też zamówiłam czekam już 9 dni i nie ma żadnej odpowiedzi nawet telefonów ode mnie nie odbierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ireneczka
Witam.Zamówiłam leki na odchudzanie ale za pobraniem .Przesyłka przyszła za 2 dni .Ja jestem zadowolona.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banda złodziei i oszustów. Zamówiłam towar za około 350 zł. Ponad dwa tygodnie nie umiałam skontaktować się z właścicielem. Nie odbierali telefonów, na maile nie odpisywali. Dopiero sms z groźbą powiadomienia policji odniósł skutek. Właściciel oddzwonił i powiedział, że paczka będzie jutro. Owszem przyszła, ale brakowało sporo rzeczy. ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również zrobiłam zamówienie na kwotę około 250 zł 30.07.2013 oczywiście przesłałam kasę na ich konto, a towaru do dnia dzisiejszego jeszcze nie otrzymałam, 05.08.2013 po wysłaniu maila ''co z realizacją mojego zamówienia ?'' otrzymałam odpowiedz, ze towar właśnie został wysłany, jednak do dziś nie dotarł, telefonu nikt nie odbiera, a na prośbę z podaniem mi numeru nadania przesyłki nikt od 2 dni nie odpowiada . Bardzo nierzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lew 17
Witam. Mam podobny problem. Otóż złożyłem zamówienie i wpłaciłem na ich konto ponad 250 zł 06. 08. 2013 r. i do dnia dzisiejszego brak towaru . 7 sierpnia dostałem @,z info, że przesyłka będzie wysłana w ciągu 24 godzin i do dnia dzisiejszego zero kontaktu i towaru Pisałem maila i nic. Chciałem rozpocząć spór na Allegro, ale nie można, bo wyskakuje informacja, że zakupu dokonałem ponad 60 dni temu.Napisałem do Allegro i dalej nic. Pozostaje mi chyba zgłosić sprawę na Policję. A czy ktoś z Was już dostał towar albo zwrot kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość E
Ja też mam problem.. Prawie tydzień temu zamówiłam żel w tej aptece, do wczoraj był zerowy kontakt, napisałam raz lub dwa razy bo wierzyłam, że przecież nie oszukają mnie, że wiedzą, że mogą być z tego konsekwencje... Ale weszłam wczoraj na pocztę i wiadomość z apteki, że już będą wysyłać przesyłkę.. Chciałabym się zapytać czy mam się czym martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dokonałam wpisu 09.08.2013, udało mi się skontaktować z kimś telefonicznie z tej apteki, przeproszono mnie za zwłokę w wysyłce zamówienia i obiecano, że przesyłka zostanie niezwłocznie nadana. Wcześniej wysłałam maila, że jeśli nie skontaktują się ze mną telefonicznie lub elektronicznie w ciągu 3 dni roboczych to zgłaszam sprawę na policje. Poskutkowało przesyłka dotarła ekspresowo bo już 13.08.2013 dostałam towar do domu , nawet ze sporym gratisem, bo dodatkową puszką mleka dla niemowląt o wartości 40 zł. Dalej będę tam zamawiać, ale płacić będę dopiero przy odbiorze. To nie są moim zdaniem oszuści, ale kiepsko radzą sobie z organizacją. Dzwońcie, piszcie i dopominajcie się o swoje jestem pewna, że w końcu dostaniecie zamówiony towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten sam problem, zero komunikacji z ich strony, czekam na zamówiony i zapłacony towar od ponad dwóch tygodni!!!Nie odbierają telefonów, zero kontaktu. Właśnie mam zamiar napisać maila, jeżeli nie będzie odzewu, zgłaszam sprawę na policję. Dla innych chętnych klientów: lepiej nie korzystać z usług tych osób!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również zamówiłam towar i go nie otrzymałam a minął już tydzień. Nie odpisują na maile i nie odbieraj telefonu... z przeczytanych postów widzę że nic się nie zmieniło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek28
dokładnie tydzień temu zamówiłem parę rzeczy w aptece, jakieś 3 dni temu napisałem e-mail z pytanie co się dzieje z zamówieniem i brak jakiegokolwiek odzewu. Może to przez okres przedświąteczny i koniec roku, poczekam jeszcze z dwa dni i będę ponownie interweniował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam 4 opakowania leku, po paru dniach dostałam e-maila, że w dniu 03,01,2014 zamówienie zostało wysłane, tak jak chciałam za pobraniem za 4 opakowania z przesyłką. Po tygodniu odebrałam przesyłkę wysłaną 07.01.2014 z 1 opakowaniem leku....Po moich telefonach (nikt nie odbiera) e-mailach, łaskawie dzisiaj Pan Piotr Krawczyk (tak się podpisała) napisał e-maila z informacją, że nie mają już zamówionego leku i dlatego wysłali 1 opakowanie....żenujące...na zasadzie - weź co jest i nie marudź...Nie te czasy Panie Piotrze, nie te czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonu. Pieniądze wpłaciłam w ub. tygodniu. Poczekam do końca tego tyg. i pójdę na Policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy z psem
Zamówiłam leki i nic,czekałam na odzew ale to nie nastąpiło wiec zadzwoniłam pod podany mi w mailu numer telefonu i tez nic,jednak dzwoniłam tak długo aż odebrała pani ,która stwierdziła ze ona nie zajmuje sie przesylkami( po co podano mi ten numer?)i ze do mnie oddzwonia , czekałam i nic wiec wyszykalam jeszcze jeden numer tel i zadzwoniłam ,oczywiście nikt nie odbiera lub tel nie działa,jednak z czasem dostałam smsa ze przesyłka będzie wysłana,zadzwoniłam z zapytaniem czy aby na pewno bo oni dziwnie sie zachowują,niby ma być szybko wysłana ,zobaczymy,całe szczęście ,ze wzięłam przesyłkę za pobraniem,inaczej nie wiem czy w ogóle jeszcze by ze mną rozmawiali.Bardzo niepoważne podejście do klienta wręcz można ich posadzić o to,ze ta apteka jest fikcyjna.Zero normalnego kontaktu ,juz nigdy nie skorzystam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy z psem
Po przeczytaniu tego wszystkiego i jeszcze na innych stronach tez samych negatywnych opinii wycofałam zamowienie,nawet nie zależy im na tym aby coś zmienić czy uzyskać dobrą opinię klienta,po prostu nie to nie i spadaj.Pan nie był zainteresowany moimi uwagami.lek muszę mieć jak najszybciej a nie będę czekać bo myśle ze mnie tylko zawodzą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Apteka to HORRRORRRR nie radzę nikomu składać tam zamówienia, 7.01. kupiłam leki na kwotę 70 zł zapłaciłam i czekałam, 15.01. dostałam informację "towar wysłano" i do dzisiaj nie mam przesyłki, ani numeru nadania, aby sprawdzić co z nią się dzieje. Apteka nie odpowiada na maile i nie odbiera telefonów, mam zamiar zgłosić ich do Skarbówki i na Policję. To chyba jakaś APTEKA WIDMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Jestem zadowolona z zakupów.Przeczytałam opinie na forum oraz na allegro, bo tam apteka też sprzedaje i większość kupujących jest zadowolona. Obawiałam się waszych doświadczeń ale apteka ma atrakcyjne ceny. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zamówiłam towar 17.01.2014 /piątek/, zapłaciłam przelewem na konto. Dostałam maila, że przyjęto zamówienie. We wtorek 21.01. następnego maila, że towar wysłano. Dzisiaj 23.01.2014 właśnie odebrałam paczkę od listonosza -ekonomiczną. Wszystko zgodne z zamówieniem jest szósta doba.Paczka do Wrocławia.POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość
Co do ostatniej wypowiedzi to sadze ze napisała ja sobie sama apteka ,szczególnie,ze ostatnio rozmawaiałam z panem (nazwisko nieznane)z tejże apteki,ze maja bardzo złe opinie w internecie,..a ceny jak sie okazuje podobne w aptekach stacjonarnych bo trzeba jeszcze wziąć pod uwagę cenę przesyłki ,ważny jest tez czas oczekiwania,normalnie wszyscy wysyłają towar na drugi dzień bądź tego samego dnia zależy od godziny złożenia zamówienia,szybciej przyjleci coś z Australii niż z tej apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość
Jeśli choć jedna osoba została oszukana a jak sie okazuje jest ich więcej to nigdy niewiadomo na kogo trafi,brak zaufania to ogromny minus,nie widzę tez powodu aby sobie serwować niepotrzebne stresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filadelfia
Czekam na towar kontakt zerowy . Najgorsza apteka internetowa ! Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apteka aptece nie równa, mnie nigdy nie zawiodła wapteka pl - kontakt telefoniczny jest jak oko w oko z farmaceutą (doradzają, pomagają), dokładnie wiesz, co się dzieje z Twoją paczką, a jeśli jesteś z Sieradza to możesz odebrać przesyłkę osobiście. I taniej niż w "normalnej aptece".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracz
Apteka jak najbardziej godna polecenia. Ja złożyłam zapotrzebowanie wieczorem 29 kwietnia- przesyłka pobraniowa priorytetowa- wymaga potwierdzenia po przesłaniu linku. Po drodze długi majowy weekend a mimo to dziś 6 maja paczka już jest- kompletna z kilkoma gratisami. Uprzedzam niektórych- nie jestem pracownikiem tej apteki tylko zwykłym klientem z odległego województwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam, totalnie nieodpowiedzialni. Czekam na zamówienie drugi tydzień, po 2 telefonach - inf - paczka została wysłana - potem okazuje się, że jednak jej nie wysłali. Mają wysłać 13 - wysłali ostatecznie 15 - tez po telefonach. Na przesyłkę czekam i nie wiem co w niej będzie, towar zamówiłam za 70zł - piechotą nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ten sam problem, mimo to oddzwonili do mnie, dostałam przesyłkę po 5 dniach, ale co z tego jak 3 miesiące ważne to co zamówiłam :/ Na stronie nie było nic na ten temat! A kontakt rzeczywiście kiepski. Nigdy już tam nie zamówię. Jacyś niepoważni ludzie!!! Z czystym sumieniem mogę polecić aptekę GEMINI, akurat to co zamawialam, skończyło sie w tej aptece, dlatego skorzystałam z 7 na 7 i naprawdę nigdy więcej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ja nie korzystam z aptek online. Nigdy nie wiadomo na co/kogo sie trafi. Ja chodze do sprawdzonej apteki gniedziejko http://www.aptekapultusk.pl/ ktora jest dobrze zaopatrzona i ma fajne ceny. Wole nie ryzykowac bo w koncu chodzi o leki i nigdy nie wiadomo co ci w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×