Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co mam robić89756

czy brać na poważnie mail aby przyjść na rozmowę kwalifikacyjną który jest ...

Polecane posty

Gość nie wiem co mam robić89756

bez nazwy firmy, a zatytułowany finanse dla ciebie, jako autor maila, nie wiem dla jakiej firmy nie wiem nic czym mam się zajmować , tylko napisali ze w oddziałach jakich. Witamy W dniu 18 października odbędą się rozmowy kwalifikacyjne. Proszę o przybycie na godzinę 10.00 do Katowic ul. Słowackiego 37/107. Praca w oddziałach Katowice lub Tychy oraz Zawiercie. Proszę o mailowe potw. przybycia. Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co mam robić89756
w dodatku mail wylądował w spamie. co to wogóle za pracodawca co tak podchodzi do człowieka, szkoda im kasy na telefony, dziady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddded
nie idz jak nawet nie zadzwonili. To bedzie na bank jakies zbiorowe spotkanie naciagaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika9999
Dokładnie, to jest bardzo podejrzany mail. Zwykle w ten sposób piszą firmy, które zarabiają na naciąganiu nieświadomych obywateli, nie chcą podawać za bardzo swojej nazwy, a zamiast obdzwaniać wszystkich, piszą po prostu mail- taniej i szybciej. Lepiej szukaj dalej na portalach z ofertami, na portalu Zielonej Linii i telefonicznie na ich infolinii, na stronach internetowych poszczególnych firm, które mogą prowadzić rekrutację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×