Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wysoki666

Żonka nie chce robić lodzika do końca

Polecane posty

Gość Wysoki666

Zawsze tuż przed końcem wypuszcza go z ust. Bardzo pragnę żeby skończć w jej ustach. Czy wy panie też nie lubicie smaku spermy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak maly333
ja nie zawsze polykam ale jak juz polykam to nieraz wogole nie czuje smaku nieraz jest ble nieraz slodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki666
Ja swoją proszę i nic. Twierdzi że jest cierpka i koniec. A ja ciągle fantazjuję ze kończę w jej ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy byłam z facetem,ktorego kochalam sama go o to poprosiłam. I lubiłam to robić,dla mnie to było na maksa podniecające,choć on caly czas pytal "czy na pewno jest ok"? bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WysokaNiska
Spróbuj swojej spermy. I jak Ci posmakuje, to wtedy przekonuj żonkę o jej walorach smakowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy byłam z facetem,ktorego kochalam sama go o to poprosiłam. I lubiłam to robić,dla mnie to było na maksa podniecające,choć on caly czas pytal "czy na pewno jest ok"? bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki666
Próbowałem. Pyszna Malinowski nie jest ale da się żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm
sam sobie łykaj sperme...sperma jest obrzydliwa :O..fujj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady smak spermy
jest do przyjecia, a jak facet robi ci minete do konca to tez us=cieka przed twoim orgazmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WysokaNiska
To może kończ tego loda za żonę? :D Pamiętaj, co swój smród, to swój. Czyjegoś już niekoniecznie da się znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki666
Czyli zdania są podzielone ale większość z was raczej połyka. Jak mam ją namówić bo prośby nie skutkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmuszaj,nie naciskaj.Kiedy facet probowal mnie nakłonić do czegoś,czego nie chcialam,zazwyczaj się cofałam i robilam "bierny opór".Nigdy nie uleglam.Powiedz jej spokojnie,że to Twoje marzenie,że uwielbiasz ją bez względu na to czy się zdecyduje,i żeby chociaż sprobowala ;) Preferencje seksualne są naprawdę różne.Potrafię sobie wyobrazić,że to dla niektórych obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki666
No jak zaskocz? Przecież będzie wiedziała że to specjalnie. Będzie awantura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WysokaNiska
Po prostu uszanuj jej zdanie, bo widocznie jest to dla niej niewykonalne. Nie musisz spełniać każdej swojej erotycznej zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka awantura?
powiedz, ze juz nie mogles wytrzymac, ze nie chciales oj takie tam;) to jest seks!ludzie w chwili orgazmu robia rozne rzeczy, ja np. wbijam mimowoli paznokcie w faceta az do bolu, moj orgazm jest takim odlotem ze nie panuje czasami. sciskam go, przytrzymuje, rozne rzeczy. na pewno sie nie obrazi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze ;.!
raz polknelam , nie bylo zle ... chociaz bym ochote miala na wiecej to niekoniecznie ..zalezy komu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka awantura?
no ale zeby nie polknac spermy?:( przeciez tego nie jest niewiadomo ile:( przesada🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fakt ze jak sie kocha
to faceta ma sie ochote zjesc wylizac etc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksinska
myslałam kiedys zeby sprobowac ale brzydze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fakt ze jak sie kocha
ee bez jaj:P sperma to nie ślina,ale mi smakowała:) choc specyficzny to smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka awantura?
pytales dlaczego nie chce polknac?zna w ogle smak twojej spermy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ją
rozumiem ,bo mąż mnie też namawia i niemogę się przemóc żeby to zrobić.Stopniowo,pomału robię postępy,ale nie jest to coś co sprawia mi przyjemność.Robię to wyłącznie dla niego.Nie słuchaj rad,żeby ją zaskoczyć,przytrzymać głowe itp.Nic na siłę.Gdyby mi tak facet zrobił to....robiłby sobie loda sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to zrozumiale,kiedy mialam 9 lat to nawet pocalunek wydawal mi się obrzydliwy :).Są rzeczy,których z kimś przypadkowym poprostu nie idzie zrobić.Może kiedyś się zakochasz i tak jak mi poprostu wyda Ci się to podniecające.A może nigdy się nie przekonasz,bo opór będzie zasilny..i to też będzie ok. Miłość miłością,z ukochanym mialam ochotę na dużo więcej,ale np sikanie na siebie itd-nawet będąc zakochaną mnie nie podniecało.Poprostu nie moje upodobania i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka awantura?
oj ciezko ci faceci z wami maja skoro nie akceptujecie smaku spermy:( a pozniej zdrady itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ją
dlaczego ciężko?W seksie trzeba iść na kompromisy.Ja np lubie lekkie wiązanie,zawiązywanie oczu ,żeby bardziej pobudzić zmysły ,a mój facet nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dziwak jestem
Czytając co pisze tu większość dziewczyn znalazłem odpowiedz na pytanie jacy faceci korzystają z usług tirówek. Nie wyobrażam sobie bycia z kobietą która brzydzi się zrobić mi loda do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjghkjhk
wy faceci jesteście dziwni, chcecie dziewicę do ślubu, a potem się dziwicie że niewyrobiona i trzeba nad nią długo pracować, a na niektóre rzeczy się nigdy nie zgodzi (widzę po sobie i koleżankach) i w końcu się kończy tak że chodzicie bokiem. Nie chcecie takiej z przeszłością bo to przecież puszczalska, k...wa, nosicielka chorób wenerycznych i zryty beret. To nic że robi do końca i połyka wszystko, i godzi się na wszystko. Określcie swoje wymagania wobec kobiet, i szukajcie kobiety na swoje potrzeby bo potem bywa za późno i okazuje się że faceci żalą się na babskim forum - ona nie chce połknąć, ona nie bierze do buzi, nie chce od tyłu, itd. itp. Oszczędzicie dzięki temu nasze kobiece uczucia, nie będziecie zgorzkniali, i przestaniecie zajmować miejsce wypowiedziami na forumowym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjghkjhk
wy faceci jesteście dziwni, chcecie dziewicę do ślubu, a potem się dziwicie że niewyrobiona i trzeba nad nią długo pracować, a na niektóre rzeczy się nigdy nie zgodzi (widzę po sobie i koleżankach) i w końcu się kończy tak że chodzicie bokiem. Nie chcecie takiej z przeszłością bo to przecież puszczalska, k...wa, nosicielka chorób wenerycznych i zryty beret. To nic że robi do końca i połyka wszystko, i godzi się na wszystko. Określcie swoje wymagania wobec kobiet, i szukajcie kobiety na swoje potrzeby bo potem bywa za późno i okazuje się że faceci żalą się na babskim forum - ona nie chce połknąć, ona nie bierze do buzi, nie chce od tyłu, itd. itp. Oszczędzicie dzięki temu nasze kobiece uczucia, nie będziecie zgorzkniali, i przestaniecie zajmować miejsce wypowiedziami na forumowym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×