Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matylda 1986

Nie wiem co zrobić z synem?

Polecane posty

Gość matylda 1986

Mój syn ma 8 lat. Jego młodsze rodzeństwo ma 5 i 4. Mój mąż powiedział że nie chce mojego najstarszego syna ponieważ to nie jego dziecko. I prawda jest taka że to nie jest jego dziecko. Rozmawiałam z ojcem swojego syna ale ten dalej nie chce go znać. Jeszcze rozmawiałam z rodzicami i rodzeństwem. Akurat rodzice zabrali mojego syna do siebie na 2 tygodnie. Ja postaram się przekonać męża do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idhoi
Wyrzucisz własne dziecko z domu, bo Twój partner "go nie chce" ? JA PIER.... Nie wierzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli to prawda, to (sorry, ze przeklne) Twoj maz to kawal chuja. Dziecka wlasnego chcesz sie pozbyc zeby mezusiowi bylo dobrze? Ja pierdoIe! A z Ciebie to tez scierwa. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co ty pytasz?!
ty chyba nie mówisz tego powaznie!! Gdyby facet postawił mi takie ultimatum miałby twarz oblana kwasem!! On urodził sie wczoraj? Wiedział ze masz dziecko prawda?!! Zadałaś się ze smierdzielem i poddajesz dyskusji to co dla NORMALNYCH MATEK jest oczywiste!! Miej na oku swoje dziecko które na świat się nie prosiło by nie doszło do tragedii a tego twojego "pana" spakuj bo to nie facet a para portek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i szukam
ty chyba nie mówisz tego powaznie!! Gdyby facet postawił mi takie ultimatum miałby twarz oblana kwasem!! On urodził sie wczoraj? Wiedział ze masz dziecko prawda?!! Zadałaś się ze smierdzielem i poddajesz dyskusji to co dla NORMALNYCH MATEK jest oczywiste!! Miej na oku swoje dziecko które na świat się nie prosiło by nie doszło do tragedii a tego twojego "pana" spakuj bo to nie facet a para portek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjrevhnfgeujn
Nie wierzę zostaw dupka nie rozumiem chcesz oddać dziecko bo twój partner go nie toleruję a gdzie miałaś oczy wcześniej. Nie wierzę jak można wychowywać dziecko 8 lat a później się go chcieć pozbyć. Koszmar jakiś. Jesteś zdrowo walnięta w czerep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mio-mio
żartujesz... proszę powiedz że żartujesz, nie ma takich kobiet... wybierasz faceta a nie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasljd
co z robic z synem? chyba co zrobic z mezem durna babo...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dihicvibchcb
DHWCHERKJDC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZz Zniecierpliwiony
A jak było na początku? Kto ,kogo skłonił do tego związku i w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×