Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agnieszka_figlarna17

Seksowny strój na siłownię

Polecane posty

Gość magnez i b6
nie znajdziemy ci idz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim strój na siłownię musi być wygodny, nie może krępować ruchów, musisz w nim czuć się swobodnie, ale nie ja w worku. Na allinside.pl znajdziesz fajne stroje do ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biale elastyczne spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werma
Strój na siłownię musi być wygodny. Ja mam zawsze legginsy, luźniejszą koszulkę i ostatnio kupiłam takie buty http://air-max.pl/Nike%20air%20max%2090%201%20Kolekcja%20Sklep/Nike%20Air%20Max%20LTD%20Sklep/nike-air-max-ltd-biale i dla mnie taki strój jest najlepszy bez zbędnych wymysłów. Buty wygodne to podstawa i swoboda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka (zawodowa trenerka fitness) poleciła mi kilka miesięcy temu markę Gym Hero. Mam od nich świetny biustonosz sportowy, bluzę, która sprawdza się przy bieganiu w chłodniejsze dni, trzy komplety legginsów sportowych. Jedną parę wykorzystuję w codziennych stylizacjach :) Grafika to mistrzostwo świata (kilkadziesiąt osób do tej pory chwaliło). Mam też dwie pary szortów. Przydają się na zmianę (często biegam i jeżdżę na rowerze). Ogólnie mam ciuchy do praktycznie każdej aktywności. Wygodne, dobrze się materiał rozciąga. Nie ma ryzyka zerwania. Jeżeli chodzi o materiał to nawet po intensywnym wysiłku legginsy od nich po praniu wyglądają bardzo dobrze, a to według moich doświadczeń jednak rzadko spotykana sytuacja. Obsługa klienta w sklepie gymhero.eu odpowiada na pytania natychmiast. Problemów z czasem wysyłki absolutnie brak. Polecam :P Na 100% będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie czy idziesz na siłownię żeby poćwiczyć i się spocić, czy polansować się i poświecić tyłkiem? Bo ciężko tak doradzić i połączyć jedno z drugim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynianka
fajne rozwiązanie daje JTB Poland (kupisz w sklepie online fitstore). sama tam kupuje i uważam że ciuchy są mega wygodne na siłkę a nie wyglądam z nich jak w worku tylko wręcz przeciwnie :) nie jedno oko faceta poleci w twoja strone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie esportshoppl zerknij za strojem na siłownię!Ja mam od nich getry i koszulkę i bardzo sobie chwalę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna obciła bluzeczka odkrywająca brzuch, do tego jakieś jasne legginsy ładnie na pupie leżące. Odznaczające się stringi na pupie i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yetiy
Dokładnie jak wyżej, fajnie opięte leginsy lekko odznaczające się stringi i wszyscy oslinieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skafander kosmiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótka bluzka opieta i szorty wpiete w pupe lekko odslaniajace poslady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Legginsy i top. Sama ostatnio kupowalam w cunazone i znalazłam świetne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na przykład uwielbiam mężczyzn, którzy ubierają się w markowe ubrania na siłownię typu Pitbull. Rashguard i wszystkie inne przylegające typy koszulek, które świetnie podkreślają daną sylwetkę, to jest to! Ogólnie coś w tym stylu https://pitbull.warszawa.pl/meskie/odziez-sportowa/rashguardy.html dlatego kupujcie coś takiego waszym ukochanym, jeśli trenuja. Gwarantuję, że mężczyźni wyglądają w tym po prostu szałowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wiele kobiet czuje sie swobodnie i na siłownię przychodzi bez stanika. Chyba nareszcie zrozumiały że nie dzięki stanikom a dzięki ćwiczeniu mieśc****ersiowych ich piersi będą jędrne i kształtne. Staniki to tylko biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za fajnym strojem na siłownie, który będzie pokazywał trochę więcej to polecam wam poszukać czegoś w ofercie firmy eaglepolewear.pl Oni sprzedają bardzo dobre stroje sportowe dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy co tam chcesz robić czy tylko cardio czy raczej ćwiczenia siłowe. Ogólnie to wydaje mi się, że najważniejsze to robić ćwiczenia dobrze, więc albo zrobić najpierw dobry research w internecie, albo tak jak ktoś wyżej sugerował wziąć parę zajęć z dobrym trenerem, który pokaże Ci co i jak.

Mogę tutaj również polecić dobry sklep z butami sportowymi https://www.butomaniak.pl/ Aktualnie mają tam całkiem niezłe promocje na wiele modeli, warto jest zajrzeć jeśli bierzesz pod uwagę zamówienie obuwia w sieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.06.2018 o 19:41, Gość gość napisał:

Fajna obciła bluzeczka odkrywająca brzuch, do tego jakieś jasne legginsy ładnie na pupie leżące. Odznaczające się stringi na pupie i wystarczy.

Nic dodać nic ująć 😊 

Ja od siebie polecę firmę NEBBIA, tanie ciuszki nie są ale dobre jakościowo, wygodne. No i legginsy maja petarda, właśnie z taką gumeczką przez środek pupci co ładnie podkreśla jej kształty. I nie widzę nic w tym absolutnie dziwnego co piszesz, można mieć wygodne ciuszki na siłkę i jednocześnie seksowne nie rzutuje to na trening. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×