Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fakturzystka.. może..

dostałam propozycje pracy fakturzystki za 1200-1300 zł. Warto?

Polecane posty

Gość fakturzystka.. może..

w markecie spożywczym. miasto poniżej 100 tys. mieszkańców. Ja po studiach, z doświadczeniem. Pracy będzie dużo, możliwe że nienormowany czas pracy godzić się czy szukać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe tys
podaj gdzie to ja pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamanyyy
A co ja mam powiedzieć jak zarabiam marne 5000 brutto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto, lepiej siedzieć
na bezrobociu lub żebrać🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddffggh
Załamanyyy w innym temacie pisales, ze zarabiasz 1800 :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakturzystka..może..
tzn sytuacja wygląda u mnie tak że nie głoduje, mąż dość dobrze zarabia, dajemy rade jako młode małżeństwo bezdzietne jeszcze . ja mam też całkiem sporo swoich oszczędności, więc spokojnie nawet jakbym nie pracowała tych kilka miesięcy to nic sie nie stanie. Chodzi bardziej o to czy to te 1200-1300 zł za pracę fakturzystki w dużym markecie spożywczym to jest ok (?) Doświadczenie mam bo pracowałam w ciągu ostatnich kilku lat nie przerwanie na w sumnie lepszych stanowiskach niz to. Nie wiem co robic... I ten nienormowany czas pracy, nie powiedzieli wyraźnie że od tej do tej tylko tyle ile będzie pracy uważam że nie mam dużych wymagań, ale myślałam że chociaz te 1500 do ręki to będzie, nie wymagam 2 tys. A darmozjadem nie jestem bo nie pracuję dopiero kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że to mało jeśli czas nienormowany ale nie spodziewaj się że szybko znajdziesz coś lepszego chyba że uśmiechnie się szczęście do Ciebie w tym kraju nie płaci się tyle ile powinno byc ..to norma ale to ty sama powinnaś wiedziec czego w życiu chcesz bo troszkę dziecinne to pytanie jak dla mnie ... realia są gówniane w RP jeśli chodzi o pracę a nienormowany czas to może byc nawet 12 godzin ... przy umowie o pracę jest to niemożliwe chyba że miałabyś stanowisko kierownicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakturzystka..może..
Bo ja wiecie jestem wielka zasrana pani ale co z tego, ze prace magisterską napisala mi jakas osoba z neta, ja do pracy za mniej niz 2 tys brutto nie pojde!!!! ja mam tytul magistra, ja jestem ważna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość urodzinowy 28
jaka bys wazna nie byla nie zgadzaj sie na prace ponizej 1500zl.to wyzysk i niewolnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakturzystka..może..
moi koledzy odradzają bo twierdza że w supermarketach fakturzystki maja ostry zapierdziel za marne grosze a koleżanki z kolei mówią idź lepsze to niz siedziec w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryśkammmm
No w domu 1200 zł nie wyleżysz. Ja byłam jakiś czas bez pracy i myślałam, że zwariuję. Depresji można dostać. Rozumiem, że po studiach chciałabyś lepiej zarabiać, ale takie są czasy, że po studiach ludzie pracują za najniższą krajową, a niektórzy bez matury zarabiają dużo więcej, trzeba mieć znajomości, inaczej dyplom można sobie w d... wsadzić. W miedzy czasie cały czas możesz szukać czegoś lepszego, a gdyby było tam ciężko to zawsze można się zwolnić. Ja bym brała tą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakturzystka..może..
druga opcja to praca w sklepie H&M, za porównywalne pieniądze plus premia od sprzedaży. Ale w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryśkammmm
No to może lepiej te H&M? a jak z godzinami pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryśkammmm
I co z tego że w sklepie? Też jestem po studiach, w sklepie również pracowałam. Przecież to nie hańba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfggfgh
bo ta mulica wyzej sra niz dupe ma i uwaza sie za nie wiadomo kogo, a przeciez KAZDY przyglup ma teraz MAGISTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz ten sklep ... :-) jesli czas pracy normowany oraz lepsza kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakturzystka..może..
no z godzinami lepie bo "od -do" ,kasa w sumie troche lepsza. Wydaje mi się że w takim sklepie jako sprzedawca będzie mniejszy zapier.. niż w supermarkecie fakturzystka w nienormowanym czasie pracy. A wy jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca bezdzietna
od czegos trzeba zacząc, praktyka nawet za darmo jest cenniejsza niz studia magisterskie bez stazu i praktyki... ja bym skorzystała a potem jak juz zdobędziesz praktyke poszukasz cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienormowany czas pracy to moze byc niezły wyzysk ... jak na moje kaprawe oko ... tyle ode mnie .. ciesz się że masz w ogóle wybór jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakturzystka..może..
no własnie nienormowany czas pracy to zapewne wyzysk, tez tak czuje, juz po rozmowie kwalifikacyjnej tak mi sie zdawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryśkammmm
No to zdecydowanie wolałabym H&M. Koleżanka pracuje i sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakturzystka..może..
a gdzie "siedzi" taka fakturzystka? W biurze czy przy kasach? W jakich godzinach zazwyczaj pracuje (jedna czy dwie zmiany)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulkowon
a nie pytałąs na rozmowie? o takie rzeczy się pyta zawsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak uważacie ile teraz wyciągają fakturzystki? Tez mam propozycje ale nie wiem na jakie pieniądze warto się zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow. Na pół etatu zarabiam 1250 i trochę uważam ze to malo, ale joch swoja prace. Pracuje w zawodzie u wiem ze bardzo dużo mi daje doświadczenia wiedzy. Skończę podyplomowe. Dziecko pójdzie do przedszkola i mysle ze się uda na etat. 2500 nie brzmi juz żałośnie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to przyzwoicie na pół etatu. Ja mam na cały 2000 po dwóch latach pracy i rozglądam się za nową pracą. Oferty stale się pojawiają http://pracalubuskie.pl/fakturzystka/ nawet w mniejszych miejscowościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracujęŤ na 1/4 etatu i mam na rękę 1300 zł, także nie narzekam, a to nie jedyna moja praca, mam jeszcze 2 zlecenia i za 20 godzin w tygodniu mam miesięcznie jakieś 3500 zł na czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×