Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daga Dżaga

Ile płacicie za prywatne a ile za państwowe przedszkola?

Polecane posty

Gość gość
Jak chcesz to zerknij sobie jeszcze na cennik przedszkola prywatnego do którego chodzi moje dziecko : http://www.teczowakraina.com.pl/. naprawdę moim zdaniem oferta jest przednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas miasteczko 20 tys. do 12 jest bezpłatnie po 12 każda godzina liczona 1 złoty a koszt wyzywienia na cały dzień 3 dania to zaledwie 5 zł wychodzi za dzień pobytu ok 8 zł jak dziecko jest do 15 zajęcia dodatkowe są płatne i bezpłatne zależy co kto chce i nie sa one obowiązkowe przedszkola sa tanie i przez to te państwowe dwa też obniżyli koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie cena nie gra roli, aczkolwiek chcialabym, zeby dziecko bylo bezpieczne, rozwijało sie, nie nudziło sie i nie chodzilo glodne - to jest dla mnie najważniejsze. zapisałam swojego malucha do www.kids-club.pl i nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to zależy od tego też czy wybiera się dodatkowe zajęcia :) ale nie jest to zazwyczaj aż taka duza kwota. polecam www.wielkaprzygoda.com :) super przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze sama nie mam dziecka, wiec nie korzystam, ale moja znajoma bardzo polecala Aniołkowo z Łodzi, wejdz sobie na ich strone www.kids-club.pl i zorientuj sie w cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maks 190 zl - w zaleznosci czy jest caly msc czy nie. Z super wyzywieniem - kuchnia domowa, na miejscu. Przedszkole Panstwowe. Mala miejscowosc pod Krakowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warszawa 1550-jedzenie, od 8-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeszów. Prywatne 399 plus wyżywienie, w sumie ok 550. Państwowe: za zeszły miesiąc zapłaciłam 130, godziny (4 czy 5 są za darmo, dodatkowa to złotówka) plus jedzenie. Córka chodziła cały miesiąc. W porównaniu z prywatnym to są grosze. Syn chodzi do prywatnego żłobka, tam bulę ok 750 miesięcznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mnie stać to nie zamierzam oszczędzać na komforcie swojego dziecka i dam mu najlepsze warunki do rozwoju. Przedszkole http://przedszkole-promyk.pl spełnia moje wymagania a córa jest zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z innej beczki...wypowiedz pewnej pani ktora w sposob swiadomy lub nieswiadomy obrazila pielegniarki ktore pracuja w przedszkolach lub szkolach..ciekawa jestem co ta pani robi skoro napisala cos tak krzywdzacego ..mam kogos w rodzinie co pracuje w szkolachv..jest tyle pracy ze zdziwilaby sie pani..czesc obowiazkow vrzechodzi tez z przedszkolanek na pielegniarki trzeba caly dzien rozne dokumentacje wypelniac przyjmowac dzieci z urazami z chorobami pogadanki i t p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzilo do panstwowego i placilam ostatecznie na te skladki niewiele mniej niz teraz, a w prywatnym ma zupelnie inna i o wiel elepsz aopieke i wykwalifikowanych pedagogow. CHodzimy do http://www.promyk.szczecin.pl/ dzieci nazywaja panie ciociami, a moje chodza zawsze z usmiechem na twarzy. Sa bardoz zadowolone z opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Mój syn chodzi do prywatnego przedszkola w Katowicach do „Familia” na Marmurowej  23. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z opieki i nasza córka lubi tam chodzić i nie ma większych problemów z oddaniem rano. Dzieci mają bardzo fajne zajęcia i są organizowane wycieczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

My zapisaliśmy nasze dziecko do prywatnego przedszkola „Wielka Przygoda”w Gdańsku. Jesteśmy z tego przedszkola bardzo zadowoleni i każdemu polecamy bo jest tam super opieka i jak przychodzimy po córkę to dzieciaki są zawsze zajęte zabawą , żadne nie płacze i tak samo rano. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Za prywatne przedszkole Fair Play w Tarnowie płacimy stałe czesne, plus wyżywienie i nie wychodzi jakoś astronomicznie, a w zakresie opłat są różnorodne zajęcia dodatkowe, których nie musimy już oplacać gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania

My chodzimy do Fair Play w Rzeszowie i przyznam szczerze że nie ma jakichś astronomicznych opłat jak za te wszystkie zajęcia, zabawy itd. Placówka jest bezpieczna i wspaniale wpływa na rozwój dzieci dlatego szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja

Ty wyzej, normalna jestes z ta reklama????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Jak dla mnie wybór pomiędzy jedną a drugą opcją jest zależny od budżetu domowego. Moja córa chodzi do przedszkola prywatnego w Tarnowie (Fun&Play) i jestem zadowolona, z kolei brat posyła do państwowego i nie narzeka, chociaż jest pod wrażeniem zajęć i ciekawych form spędzania czasu u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×