Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desperatka1989

kupilam dekoder cyfrowy polsat

Polecane posty

Mnie sie wydaje, ze nie da rady bo musisz miec antene z polsatu a Ty masz n-ke. Dlatego nei da rady podpiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tyłu dekodera masz gniazdo antenowe (identyczne, jak w dekoderze "N" ) i tam podłączasz przewód antenowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvh bjnm,
no przecierz kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,
dajecie komuś kretyńskie rady i jeszcze wyzywacie od kretynek a już tekst o tym że ma antene z nki i musi kupić polsatu rozbawił mnie do łez :D antena to kawalek metalu z konwerterem na końcu,więc odbierze wszystko( o ile ma odpowiednią średnicę ) na co ją ustawimy. samo podłaczenie kabal może nic nie da bo może te programy sa na różnych satelitach(nie wiem chociaż powinny być na hot birdzie sprawdź sobie w necie) czyli trzeba ustawić antene podłączyć kabel i dopiero dekodować. pytanie wcale idiotyczne nie było w przeciwieństwie do odpowiedzi. ustawienie anteny przez kogoś kto nie ma o niczym pojęcia raczej nie wchodzi w grę bo zależy od szerokości geograficznej więc się nie połapiesz co i jak.jeśli obje platformy są na HB to wystarczy zmienić dekoder i włączyć kabel antenowy do jedynego gniazda do jakiego w dekoderze ten kabel pasuje. do żadnego innego go nie podepniesz no chyba że coś zepsujesz. problemem będzie penwie też ustawienie karty bo w polsacie proste to nie jest na jakiś kanał tam trzeba wejść już nie pamiętam dokładnie w instrukcji do karty masz wszystko napisane co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
ja bym fachowca zaprosiła , takie coś musi być dobrze ustawione i działać ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×