Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nine teen ;

UprawialEM seks z 59 latka :D

Polecane posty

Gość nine teen ;

Było super babka poznana na internecie, samotna mężatka, mąż ja olal, albo i ona jego nie wnikałem w szczegóły. Wczoraj u niej byłem pierwszy raz, będziemy się spotykać co Piątek dobre i to tym bardziej że dziewczyna mnie olala skusiłem się na taka przygode, tym bardziej że nie lubię kondoma na fiucie, uciskają mnie..z nią mam pewniaka że nie zajdzie ma ktoś z forum podobne doświadczenia?? Nie myślcie też że żadna rówieśniczka mnie nie chce, wiadomo młode ciało lepsze ale chodzi mi też o kwestie z kondonami, nie ma dla mnie rozmiaru w alimenty nie będę się pakował a swoje potrzeby mam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola**
a ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erotoman gawędziasz :)
najlepsze : "nie ma dla mnie rozmiaru" niby kim jesteś słoń Trąbalski :) zrób sobie supeł na trąbie :D żebyś nie zapomniał o orgazmie bo inaczej możesz skończyć na zawał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nine teen ;
to nie to:o zsuwa sie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony kapitalista
Erotoman jakiś kompleks? A ten nick skąd bo domniemam że ten nick to tak dla picu, a fiuta to wkładałes.. W gumowa lale co najmniej. Lat mam 19 tak jak mówi nick. Nic się nie zsowa, wręcz przeciwnie uciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i starsza lepsza
Ja mam 52 i nie widzę w tym nic dziwnego to znaczy mam na mysli sex, bo młodzika to bym nie chciała, góra 40. Zalezy tez czy kobieta jest zadbana. Ja mam ciało niczego sobie, no moze troszeczkę fałdek żadnego cellulitu i gładziutka skórę, a teraz wiekszośc młodych dziewczyn ma cellulit i nawt nie dba o higienę. Miałam okazje poczuć od kilku młodych dziewczyn zjadliwy pot, bądź też nieswiezy zapach nawet z ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez byłem ze starsza
Ja też bylem ze starsza ale tak jak rozmówczyni (52) tak wlasnie moja kobieta (wtedy) tez tak wlasnie lubialaw okolicach czerdziestki..ale i sytuacja taka sama...bez gumki i zawsze do konca w srodku...a reszte baranow co cie tak krytykuja - nie przejmuj sie nimi...zazdroszcza ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez wole ,,,,
seks z dojrzalymi kobietami maja to cos no i czywiscie bez zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola**
a my tzw 50 tki lubimy z młodszymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ta ankieta
spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet.35.plus
Nie wierzę że kobiety po50ce spotykają się z takimi smarkaczami. Ciekawe co taka kobieta 50tka widzi w takim smarkaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość like!.
A ja tam lubię takich młodych mężczyzn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość like!.
Może znajdzie się jakiś młodszy facet, wielbiacy panie po 40tce najlepiej ok 20lat z Poznania, prosze zostaw mail napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje zawsze za
o kurna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×