Gość Czerstwy Leszek Napisano Październik 20, 2012 Nasza laf tak się kręci jak maxi, maxi singiel krótko trwa za to piękny sałnt znika jak wiatr kosmiczny holender :D lol, znacie, lubicie, śpiewacie? ja ostatnio śpiewałem to w karaoke klap. ludziska pokładali się ze śmiechu :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach