Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość graufik44

Która z pań ma za miękkiego faceta ...

Polecane posty

Gość graufik44

a chciałaby żeby ją ktoś lekko sponiewierał. Czytam właśnie teraz książkę, w której ktoś udowadnia, że babeczki (większość) czuje niedosyt w związku, i że potrzebują takiego nieco twardszego podejścia. Chodzi o to, że męża mają kochającego, ale od czasu do czasu marzy im się ktoś kto potraktuje je ... brakuje mi słowa ... jak dziwkę? Za mocno powiedziane. Jak macho? No chyba już wiecie o co mi chodzi. Ile w tym prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co liczycie pomagając
jakies 110% prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graufik44
To w takim razie poproszę o kilka szczegółów, jak stać się na chwilę takim macho. Bo rozumiem że poza tym to kobiety oczekują czułości, opieki, cierpliwości etc. Może jakaś pani poda krótki scenariusz takiego sponiewierania. A może mąż z racji tego, że jest mężem, po prostu nie nadaje się do takiej roli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa słowa...
mąż się nadaje jak najbardziej.....wszystko za obustronną zgodą. Ja ubieram się wyzywająco, a on mnie traktuje jak dziwkę....fajna odskocznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan pawelek
"a on mnie traktuje jak dziwkę...." byłaś z tym gdzieś? niewiem, policja, mops ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa słowa...
jasne...u księdza....a ten mi powiedział taki jest twój krzyż córko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graufik44
Zawsze mnie fascynują tacy jak "jan pawełek" Chcą zbawić świat - tylko świat tego nie potrzebuje. Nikt tu Cię nie prosi o numer telefonu zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graufik44
Proszę się nie przejmować - czekam na pomysły. No i fascynuje mnie sfera odczuć bardziej niż techniki. Bo nie wiem ... czy taka lekka dominacja buduje poczucie bezpieczeństwa u kobiet? Czy to tylko kwestia odmiany, zabicia nudy? Czy może jest to realizacja "brudnych marzeń" i "bycie pod fizycznym przymusem" w jakiś sposób rozgrzesza. Nie wiem i dlatego proszę o Wasz punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ze twardy facet zawsze u kobiety buduje poczucie bezpieczeństwa. Oczywiscie nie mówimy tu o damskich bokserach bo to nie tylko nie twardziele ale wrecz wystraszone dzieciaki, które nauczone w dziecinstwie że strach to najlepszy cement, przenoszą to na dorosłe życie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×