Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxx***

najlepiej płatne zawody w Polsce

Polecane posty

Gość xxxx***

Jakie są najlepiej płatne zawody w Polsce ??? Interesują mnie prawnicze i medyczne... za odpowiedzi bardzo dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speszony wacek
stomatolog, plasyk, radca prawny, notariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
medycyna to śmiechu warte pieniądze, nie kieruj się stereotypami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyyyyyyy
hgg, walnij się mocno w łeb bo już nie mogę czytać twoch wyznan niespełnionego lekarza. Otóż lekarze - specjaliści są szczególną grupą, pod ochroną, grupą która mega dużo zarabia, dorabia a nie muszą mieć kas fiskalnych. Akurat mam w rodzinie i ginekologa ( tak ma wielki dom z ogrodem, dwa nowiutkie auta a na wakacje jeżdżą na Kube) i lekarza rodzinnego - nie ma tyle kasy ale teżźxle nie ma a wakacje ma sponsorowane przez przedstawicieli. Oprócz tego dobrze mieli się niegdyś architekci - teraz kryzys wiec gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem wyjątkowo spełniona jako lekarz, ale zarobki... To powiem od początku. Jako rezydent w moim mieście masz 2900 zł, a pani pracująca na kasie (której pracę bardzo szanuję) ma 2200. Nie masz szansy dorobienia. Masz już 30 lat i dopiero zaczynasz zarabiać. Jak skończysz specjalizację masz 36 lat. W najlepszym przypadku i dopiero teraz możesz zacząć mówić o poważnych pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wyjazdów sponsorowanych, nie wypowiem się, znam wielu rodzinnych którzy jedyne na co mogą liczyć od przedstawicieli to długopis w kształcie strzykawki, także te wakacje to jedna wielka bzdura chyba że dla wybrańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyyyyyyy
hgg sama jestes wielką bzdurą! Mój wujek jeździ wiec ogarnij się! Co ty pitolisz w ogóle. Każdy - każdy specjalista który oprócz tego że ma pensje dorabia sobie prywatnie a każda 10 minutowa wizyta jest od 100 do nawet 300 zł ( neurochirurg czy neurolog) , policz sobie ile dziennie zarobi. A że ty jesteś jakimś nieudacznikiem to już niei moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, SPECJALISTA! A specjalistą zostaje się jak już się ma prawie 40 lat. Wcześniej na dorobienie nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone alse
hgg -> nie bulwersuj się tak bo ci żyłka pęknie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bulwersuję się, jestem wyjątkowo znudzona niedzielnym dyżurem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż lekarzu co masz
w garażu! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone alse
super dyżurujesz, nie ma co... za państwowe pieniądze przynajmniej porozmawiałabyś z pacjentami 🖐️ ja tam w pracy nie mam czasu na siedzenie na necie, fajny obraz lekarzy tu pokazujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzykawka hx
Haha . Hgg pewnie na studiach non stop jarała marychę stąd dostała się na najsłabszą speckę po czym trafiła do najgorszego zbankrutowanego szpitala. Do tego studia skończyła zapewne w wieku 30 lat . Dlatego dopiero teraz zaczęła zarabiać. A te 2900 z jej bajek to może zarobić zwykła pielęgniarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pacjenci chcą, mogą do mnie przyjść w każdej chwil dnia i nocy, trudno żebym siedziała na sali chorych 24h dyżuru ;) Skończyłam medycynę w wieku 30 lat, bo wcześniej ukończyłam stomatologię Po trzecie 2900 może zarobić pielęgniarka- no właśnie, kurwa, nawet pielęgniarka więcej zarabia od młodego lekarza A LEP napisałam tak, że mogłam wybrać prawie każdą specjalizację Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, dla mnie medycyna jest pasją, a nie źródłem zarobku, więc naprawdę te pieniądze szpitalne nie są dla mnie najważniejsze, ALE tysiące absolwentów medycyny nie ma takiej możliwości i jeśli mają do wyboru wegetację za 2000 w Warszawie (24h/dobe, 7 dni w tyg pod telefonem) na utrzymaniu rodziców, albo 8000 w Niemczech w komfortowych warunkach(8h dziennie i ani minuty dłużej), po prostu wyjedzie. A to wielka strata dla naszego kraju, każdy świetnie wykształcony absolwent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzykawka hx
Hgg komu tu te kity wciskasz ? Lekarz i pobory 2000 ...masz ludzi za idiotów ? A skoro skończyłaś (?) stomatologię to czemu nie pracujesz w zawodzie ? Ładnie tak żerować na rodzicach do tego wieku ? Oj chyba jesteś niespełnioną lekarką a tak naprawdę pewnie laborantką -one faktycznie niedużo zarabiają . Siedzisz teraz w labie całodobowym i fantazjujesz jak to jest być lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Ci odpowiadam skończyłam stomatologię ze względów rodzinnych, abym miała prawo prowadzić gabinet rodziców. Nigdy tego nie lubiłam, nie czułam do tego powołania Wierzę, że kiedy zrobię specjalizację będę zarabiać min 5tys, pragnę tylko zwrócić uwagę że młody lekarz tak naprawdę jest nikim i zarabia śmieszne pieniądze. Bo wszystkim się wydaje że skończą lek i już będą milionerami. I przychodzi rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
pani domu na utrzymaniu męża jak ja 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngnhgfc
Myślę, że najlepiej płatne zawody to Komornik (nie zchodzi poniżej 20 tyś. miesięcznie a dziennie ok 4 kawałków na łapę) i Notariusz ( nie schodzi poniżej 25 kawałków miesięcznie na łapę ). A noo i jeszcze prezesi banków ci koszą ok 80 kawałków miesięcznie na łapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............@
hgg. ... to coś kiepso dajesz rade jak na lekarza...... ratownicy medyczni wiecej zarabiają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pensje lekarzy (np adiunkt
w Akademii Medycznej) sa naprawde słabe. owszem mozna dorobic w gabinetach, spoldzielniach , ale jest to harówka. Oczywiscie sa lapówkarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawoddyyyyy
doktor, ksiadz, kurwa, złodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkr3jnfrn
kasa kasa kasa to jedyna rzecz jaka sie liczy w zyciu ech:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjdiusagdia
ja kiedyś byłam w pracy na jeden dzień u komornika, baba jarała szlugi jeden za drugim, po wygladzie i po pensji jaka placila ludzia za ciezka prace ani wygladzie pomieszczen biurowych i tych dla gosci nie bylo widac, ze wyciaga minimum 20 tys miesiecznie, aczkolwiek jej jedynej musze przyznac uczciwosc , zaplacila mi za 3 h pracy, peirwszego dnia po moim zrezygnowaniu i takiej drugiej dziewczynie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hgg
no to ciekawe co piszesz, bo ja mam 35 lat i zarabiam grubo powyżej 10 tys miesiecznie. specjalizacja: ginekologia i położnictwo ;) więc nie pleć bzdur. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×