Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nwai

Nawigacja samochodowa- jaką kupić??

Polecane posty

Gość Nwai

Chce kupić nawigację samochodową słyszałam o firmie tomtoma że jest dobra, powiedzcie mi na jakie funkcje zwracać uwagę z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej nawigacji akurat nie miałam okazji wypróbować, ale mogę polecić miejsce, w którym kupisz GPS taniej. Na wasserman.pl jest bardzo szeroki wybór nawigacji i aparatów CB Radio w przystępnych cenach - warto sprawdzić samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał99
Cześć! Myślę, że zajrzyj sobie na stronę www.gps-polska.pl. To strona z rzeczami polskiego producenta. Mają wszystkie certyfikaty, homologacje itd. Ja zamawiałem u nich gps do samochodów osobowych. Wszystko działa bardzo ładnie, nie zawiesza się, nie ma problemów. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa, jaka wysypka reklam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem nawigację od zagranicznego producenta i wgrałem polskie aktualizacje i wyszło o wiele taniej niż gdybym kupił w Polsce. koszt na allinside.pl to niecałe 200 zł + aktualizacja i jestem do przodu 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecic nawigacje z http://www.azstudio.com.pl/, sama z takiej korzystam i musze przyznac ze bardzo ulatwia mi poruszanie się po miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz nawigacji Uroute to koniecznie odwiedź strony sklepu internetowego pod adresem uroute.pl. Oferta obejmuje kilka modeli tego wielo funkcyjnego urządzenia więc nie będziesz mieć problemu z dopasowaniem sprzętu do swoich indywidualnych potrzeb. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainwestowałem w profesjonalny uchwyt do smartfona w alga-shop.pl. Moim zdaniem świetnie się sprawdza. Uchwyt elastyczny, chodzi we wszystkich kierunkach, zupełnie nowa jakość instalacji. Smartfon idealnie się trzyma na kierownicy, czy w samochodzie. Działanie uchwytu jest dobrze przedstawione na web.facebook.com/algaspzoo/. Wiem, że sklep ma sporo przecen teraz na nawigacje GPS i kamery cofania. Akurat codziennie dostaję od nich powiadomienia. Interesuję się nowinkami z tej branży. Skorzystaj i pozdrawiam. Sklep bez negatywnych opinii, a to jednak rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apona91
Bardzo dobre nawigacje znajdziesz w http://jbpartner.pl/ to sklep i jednocześnie producent moim zdaniem maja najlepsze urządzenia elektryczne jeżeli chodzi o tego typu rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesshka
Fajne nawigacje mają też w Teletorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tę z www.azstudio.com.pl w konkurencyjnych cenach, sprawna i mega przydatna zwłaszcza, jeśli ma się kiepską orientację w terenie i brak pasażera który pomógł by zlokalizować miejsce pobytu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×