Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hrthtyhrthfghfghg

Gdzie to zgłosić?? dot. tupetu nauczyciela.

Polecane posty

Gość Lclkdmckmc
A ja mam darmowe bilety samolotowe i co autorko zazdrościsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro5oo
dokładnie, ona musi mieć za męża niezłego tępaka :classic_cool: dzięki za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczyciel to jeden z
zawodów typowy dla oszustów. Ciągną ile się da, na wycieczki jeżdżą za pieniądze uczniów, imprezy typu studniówka też mają za free i nażrą się za darmo co roku kilka razy. Mają więcej wolnego niż pracują a jeszcze narzekają kutafony 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz
Nie czepiam sie posłów...,trudny przypadku" bo mają przywileje związane z ich pracą i są to przywileje zapewnione prawem, nie jakimiś ukladami Posłów jest kilkuset..a nauczycieli więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro5oo
tępa ... nauczyciele też mają przywileje zapewnione prawem, ale widocznie zamiast się uczyć, to wolałaś się w krzakach wycierać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz
Na szczęście mój mąż jest kulturalny i dobrze wychowany, w przeciwieństwie do ciebie. Nie ublizy nikomu tylko dlatego że śmie mieć odmienne zdanie...to świadczy o tępocie i braku klasy i umiejętności dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz
Tak się składa intelektualna miernoto, że sama jbyłam nauczycielem....mam studia w pezeciwieństwie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro5oo
do ludzi mających odmienne zdanie to akurat mam szacunek, ale jak ktoś czytać nie potrafi to powinien się dokształcić :classic_cool: czepiasz się jednej grupy zawodowej, ale innej o większych zarobkach i przywilejach już nie, bo niby posłowie mają je zgodnie z prawem, więc wbij sobie do głowy, że karta nauczyciela to ustawa, a więc prawo obowiązujące w RP :classic_cool: pewnie ciężko ci w szkole było i dlatego tak nie lubisz nauczycieli? ja też ich nie lubię, ale nie jestem stronniczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz
Prowadzę prywatną uczelnię...znam więc ten światek na wylot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro5oo
no to dobrze, że zrezygnowałaś, bo widać przepłaciłaś za dyplom skoro tak pojmujesz prawo :classic_cool: uwierz mi, dyrektor szkoły w której pracowałaś zrobił ogromną przysługę społeczeństwu, że cię wylał na zbity pysk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz
Ale nie obrażam nikogo tylko dlatego że ma inne zdanie. Karta Nauczyciela to ustawa z czasów zamierzchłych, która powinna już dawno zostać zreformowana...a nie jest. Archaiczne i niezyciowe przepisy, dają więcej złego niż dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro5oo
nic nie znasz, masz wyrobioną opinię i nic nie jest w stanie jej zmienić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz
Nikt mnie nie wylewał...twoje impertynecje, aż zbyt dosadnie pokazuję kim jesteś. Żal mi ciebie człowieku i szkoda mojego czasu na dyskusję poniżej mojego intelektualnego poziomu....Zostań ze swoją żółcią na wszystkie kobiety...nie dziwię się chyba żadna nie mogła z toba wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro5oo
też jestem za zniesieniem przywilejów, ale dla wszystkich ! górnicy, kolejarze, lekarze, nauczyciele, posłowie, prokuratorzy, księża itp :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro5oo
no nie denerwuj się tak, tylko się tak droczyłem :) w rzeczywistości jestem bardzo milusi :classic_cool: dzięki za dyskusję, jesteś godną przeciwniczką 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz
Jeśli to rodzaj przeprosin..przyjęte. Co do księży..zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro5oo
tak, przeprosin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się ta dyskusja
Za darmo na wycieczki jeżdżą? A wasze bahory są pod czyją opieką - anioła stróża? I myślicie, że jak wycieczka traw po godzinach pracy nauczyciela a już nie daj Bóg z noclegiem, to nauczyciel ma zapłacone nadgodziny? Jak tak zazdrościcie nauczycielom to czego w stołki biurowe pierdzicie a nie idziecie do szkoły uczyć? Macie jednego bahora w chacie i nie umiecie sobie z nim dac rady a nauczyciel ma 30 w klasie i musi ich nauczyć, wychować i jeszcze przytulić, wysłuchac bo szanowni rodzice nie mają na to czasu albo chleją pod knajpą albo gonią za kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w banieee
czepiacie się idioci głupich nauczycielek którym koszt takiego miesięcznego biletu się opłaca a na polityków, którzy dostają zwroty za paliwo to już nie - żenada :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaa
Jezeli nie jest to autobus tylko i wyłącznie do przewozu dzieci to muszą płacić i nauczycielki . Wybaczcie , ale za paliwo do auta nikt nie zwraca , więc dlaczego darmowy przejazd autobusem ? Do kogo należy autobus ? - temu zgłoś , tylko sprawdź czy nie jest ktoś najemcą . Rozumiem zdenerwowanie , jeżeli to zostawisz tak to ludzie będą dalej czuć się bezkarnie . One zarabiają niech płacą - jak wszyscy , a Twoje dzieci nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaa
I nie piszcie głupot , że tylko nauczyciel jest opiekunem autobusu , bo właśnie bardzo często jest to właśnie ''p. Krysia ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Photic out
Zgadzam sie ze zdaniem: " Nie to najstraszniejsze, ze ja mam źle, tylko to, ze ktoś ma lepiej ode mnie... Prawdziwie polaczkowe. Matko jakie to zalosne, malostkowe :o Sama nie mam, to niech inni nie maja Ludzie kiedy zrozumiecie ze nauczyciele wychowują wam dzieci ? Wiele dzieci gdyby nie szkola, nie mądrzy nauczyciele nie znaliby jednego słowa kultury, żadnej książki, muzyki, wartości Często jedynym miejscem gdzie dorosły ich traktuje z powagą bo w domu wódka , bicie czy kłótnie i wyzwiska Jakie to smutne ze są osoby takie jak ta mierna postać autorki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się ta dyskusja
" I nie piszcie głupot , że tylko nauczyciel jest opiekunem autobusu , bo właśnie bardzo często jest to właśnie ''p. Krysia ''" to trzeba zglosić, tak nie może być!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titititit
żeby kogoś przewozić za darmo, to musi wyrazić zgodę na to przewoźnik, właściciel firmy, która wykonuje tę usługę. Może tu raczej należy się doszukiwać znajomości. Zadzwoń do niego i poproś o wyjaśnienie, może i Ciebie podwiezie kiedyś za darmo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się ta dyskusja
A skąd wiadomo, że oni jeżdżą za darmo? Może potrącają im z pensji za przewóz. Znacie szczegóły? Wszędzie dopatrujecie się kumoterstwa i wykorzystywania - zazdrośnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co w ogóle
najlepiej zgłoś się do szpitala psychiatrycznego, tylko tam ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×