Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Raugia

Poród w Oleśnicy

Polecane posty

Gość Raugia

Jak to teraz tam wygląda? Podobno jakieś zmiany były. Czy któraś z was ma niedawne doświadczenia z tamtejszej porodówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej oleśnica
hej, ja też mam rodzić, ale za pół roku dopiero. Opinii na temat oleśnickiego szpitala szukałam w necie i ponoć nie wygląda to wszystko źle. Który ginekolog prowadzi Twoją ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raugia
Mój gin jest we Wrocławiu ale, mieszkam na obrzeżach i wychodzi, że tam mam blisko i dlatego szukam jakichś nowych informacji o tym szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej oleśnica
podobno jest wszystko ok, ale sama nie mam pewności. Gdzieś czytałam nawet że sale są dwuosobowe a personel przemiły. Wyjatkiem jest jakaś baba na oddziale noworodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba brać pod uwage to
ze tam nie ma "R-ki" noworodkowej i jak nie daj boze coś będzie isę działo z dzieckiem, to odwiozą dziecko do wrocławia, a ty zostaniesz w oleśnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raugia
Chyba nie zostaje nic innego jak przejechać się i zobaczyć osobiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala:)
Też mam rodzic w kwietniu, w tym roku rodziła tam siostra mojego męża i mowila że było wporządku, personel miły tylko jedna lekarka ja wkurzyła ale tak to poród i potem wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa mi
a wytłumaczy ktoś na czym polegaja sale dwuosobowe? rozumiem, że rozdzielone parawanem czy coś? czy na sali jest prysznic lub wanna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nic dobrego nie słyszałam o tym szpitalu, a mam rodzinę w Oleśnicy i wszyscy wybierają szpitale we Wrocławiu, obojętnie czy do porodu czy czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z dzemem
A może jakaś kobieta która rodziła się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmjtd
UP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmatka
hej chirurgicznego oddzialu nie polece ale porodowke spoko. wyglada ladnie polozne mile. zdecydowanie sobie chwalilam tylko skrobanki na zywca nie wybaczylam. minus rowniez za to ze przebywalam tydz wczesniej w szpitalu ze wzgledu na mijajacy termin i nikt nie zauwazyl zielonych wod. dziecko urodzilo sie szybko ale dlugo bylo sine. duzo kobiet wybiera ten szpital dziennie bywaly 3/4 porody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś rodziła w Oleśnicy? Jest bardzo mało opinii, a zastanawiam się czy tam jechać bo mój ginekolog z Wrocławia poleca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam tam dwa lata temu, porodówka wyremontowana, możliwość rodzenia z mężem. Opieka moim zdaniem bardzo dobra. Na położniczym dwuosobowe sale. Z czystym sumieniem mogę polecić. Minus taki, że gdyby coś się z dzieckiem działo to zabierają do Wrocławia bo nie ma tam specjalistycznego oddziału neonatologicznego, aha i jak ja rodziłam to nie było znieczulenia, ewentualnie gaz dawali. Teraz jak jest to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie ma znieczulenia, ale nawet go nie planowałam. Oglądałam ostatnio porodówkę, całkiem przyjemnie. Podoba mi się to, że jest tak cicho, spokojnie, mały ruch. Ale ciekawa jestem jak wygląda sam poród. Traktowanie przez położne, nacinanie, szycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nacieli mnie, niestety peklam ale bardzo delikatnie. Szycie ze znieczuleniem, po porodzie kontakt skóra Do skóry przez 2 h. Położne uprzejme, trafił mi się też fajny lekarz. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Jedzenie tylko kiepskie ale to jak wszędzie. Na odziale duży nacisk na karmienie piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie czy któraś z Was rodziła w 2018 roku w szpitalu w Oleśnicy ? Mam dylemat między Oleśnica a Namysłowem. To moja pierwsza ciąża i nie chciała bym trafić na niemiłe traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodziłam 2 razy. Mogę polecic.bardzo miłe pielęgniarki od noworodków.bardzo pomagają przy dzieciach.polozne też na plus. Na lekarzy też trafiłam ok,więc ogólnie wszystko na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Oleśnice. Jak się jest po jednej cesarce to można się umówić na termin na kolejną cesarce. We wrocku nie zapisują na termin tylko każą przyjść jak się akcja zacznie.wiec w tym względzie Oleśnica lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasya

A czy w olesnicy dostane znieczulenie przed porodem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×