Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

hinski wiem jak to jest. pocz sa trudne bo on bezpiecznie sie czuje tylko przy mamusi. wszystko wkolo jest obce... mi tez juz nerwy siadaly... nie raz musialam wyjsc odetchnac i dopiero wrocic zajac sie nim. na tym etapie to karuzelke wszystki am w dupie. ale jeszcze troche. eryk za pare dni konczy 2 miechy i juz zajmie sie soba. polezy sam i karuzelka interesuje. wazne to bys ty byla spokojna bo on chlonie twoje emocje jak gabka... wytrzymasz. kto jak nie ty. a potem zobaczysz jak super jest uslyszec pierwsze agu. a wlasciwie eryk mowi aluuu... ja mu mowie co powiesz mamusi a on aluuu. slodziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my rypiemy na dzialce wiec tez nie mam czasu zagladac. a dzos robimy grila. ktora miala ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij ja od pocz uzywalam dady ale po zakupie tescowych gaga uwazam ze dada sa do dupy. slabo chlona a gaga tak super trzyma i zatrzymuje wilgoc ze bylam w szoku. teraz w piatek kupilam znow dada i dzis jechalam po gage bo do szalu mnie doprowadzaja. godzina i tzreba zmieniac bo maly ryczy ze mu mokro. a te z tesco to nawet mial po 4 godz i nie pisknal. i gaga 5 zeta tansze. takze polecam. pozatym dada 3 sa juz mu takie akurat a ma kuzwa dopiero 2 miechy. to co potem 4 5 i co dalej? pielucho majtki? a te gaga maja taki rozmiar ze spokojnie jeszcze te 3 poniosi 2-3 miechy. ale nie sa mu duze tylko takie luzniejsze. miedzy nogami ale nic nie wycieka. a dada juz go uciska wiec do dupy moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinski a sprobuj miec go caly czas w rozku. zaeby mial ciasno czul sie otulony. podobno dzieci to uspakaja. ja jak za luzno opatule eryka kolderka do spania to sie szybko budzi a jak tak do ciala mu mocno poprzysuwam to jest spokojny. niestety z rozka wyrosl po mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy ją mam ochotę na grilla :p ale spoko za tydzień odbije sobie na działce :D ale smacznego :) zaraz jadę do tej łodzi zobaczymy czy będzie coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam weekendowo :-) ostatnio nie miałam czasu zaglądać tak pięknie się za oknem zrobiło że KONIEC CIĄGŁEGO LEŻENIA :) w końcu normalnie aż dziwnie :-) mała grzecznie jeszcze siedzi w brzuszku No ale ciekawe jak długo ;) teraz już to od Niej zależy :-) jutro wyśle Wam jakieś Nasze zdjęcia :) ps. Jeśli któras była by tak dobra i zmieniła mi tydzień w tabeli to będę bardzoo wdzięczna :) w końcu 36 :-) Buziaki dla każdej z osobna :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czytająca
miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka zmieniłam Ci tydzień :) byliśmy z miśkiem w łodzi na tych targach ale nie załapaliśmy się na usg bo masa ludzi... ale zrobiła nam pani fotograf fotkę i jak obrobi to wyśle na maila :) dowiedziałam się co nie co o chustach i innych rzeczach i dostałam masę ulotek :P Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---14--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------18--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------31------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------33---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------33----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----33--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------36-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------39----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----11 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan--------9 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba problem rozwiazany kupilam mleko bo chyba tym moim sie nie najada raz zjadl 30ml i za 30min 60 i spi jak Aniolek w wozeczku masakra jaka ulga! Plakal z glodu masakra . Teraz zamierzam na zmiane karmic piersia i mm. Oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinski, najwazniejsze,ze doszliscie dlaczego tak sie dzieje! Wczoraj grill, dzis pobudka z samego rana i pojechalismy na carbood (kupilam mate edukacyjna) , potem pojechalismy na taka farmę na prawdziwe lody i chyba za dużo wrażeń dla mnie bo padłam i poszlam spac:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo, a nie łamią się te ząbki? Kupsko zrobiłam, a lewatywy nie ;) I nic mi się nie oczyściło przed porodem ;) Ja mam proste włosy, ale podoba mi się, że po prostownicy są takie bardziej płaskie :) Ciekawa jestem tego olejku, ja używam tego z Glisskura XXX Niemądra, ciesz się, że możesz mieć włosy takie i takie, bo ja mogę mieć tylko proste. Mogę tydzień chodzić w wałkach, a one i tak po góra godzinie będą znowu proste :O XXX Hinski, Keysy ma rację, po prostu musisz to przejść. Może rzeczywiście był niedojedzony. Ale ja np. teraz wiem, że Alan płacze też jak jest zmęczony,bo nie umie sam zasnąć. Wtedy zabieram go do pokoju, gdzie zaciągnięta jest roleta i panuje półmrok, kołyszę go wózkiem , smoczek lub suszarka idzie w ruch i nie ma dziecka :) Co prawda on łapie tylko takie drzemki, góra pół godziny, ale wstaje w lepszym humorze :) Pocieszę Cię, że gdzieś po 4-5 tyg. powinno być coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, mój nie płacze w tych Dadach :) Ale jak będę w Tesco to kupię te Gagi z ciekawości :) Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---14--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------18--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------31------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------33---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------33----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----33--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------36-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------39----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----11 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------10 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ją to mam dobrze :) ostatnio mamusia kupiła mi koszule do szpitala a dzisiaj Arek kupił mi druga :D mam z głowy do porodu wezmę jakąś koszulkę dłuższą i już :) wczoraj usiadlam wieczorkiem do prasowania i powiem Wam ze ładnie czas schodzi na tych miniaturkach jeszcze kilka takich sesji przy desce i wszystko wyprasuje :D miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, życzę pięknego dnia. Co do brzucha to teraz rośnie na potęgę, nie mogę znaleźć metrówki, ale na pewno ma gdzieś z 115cm, co do wysokości debatowalismy z moim i stwierdzamy, że raczej jest na tym samym poziomie... X Ja też zawsze marzyłam o kręconych włosach, a nawet zrobiłam trwałą i powtórzyłabym zabieg jeszcze raz, bo z biegiem czasu wyglądała jak naturalne loki... Teraz zrobić nie mogę ze względu na ciążę, po ciąży też nie bo karmienie, a później dziecko mnie nie pozna:'( stwierdzam, że te piękne czasy nie wrócą... Mimo wszystko dostałam pozwolenie na zmianę imagu od męża:-D i mogę skrócić 10cm i rozjasnic "ma słabość do blondynek" eh... Zobaczymy, raczej taka jasność mi nie spisuje, ale z rudością (którą kocham) czemu nie:-D nie wiem dziewczyny kiedy pójdę zaszalec ... Dam znać:-D X Szoszo czyń swoją powinność i nie zapomnij o mnie jak będziesz zmieniać tabelke X Andziulka też tak mieliśmy pomalowane jak mieszkaliśmy z teściem. Jak się prowadziłam był jasny pomarańcz zmieniliśmy go właśnie na limonke i ciemną jagode było super... Nadały te kolory charakteru.. X A co do grilla to wcinaliśmy kiełbachy przez dwa dni :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym zjadła taką kiełbaskę z grilla, albo karkóweczkę ech... W Gdańsku niestety pogoda nie była zbyt szałowa tzn. słońce było ale max 10 stopni, więc wczoraj nawet na spacerze zmarzły mi ręcę :( Mam nadzieję, że w końcu bedzie cieplej. Dziewczyny jak mi się nie chce pracować, ale z drugiej strony w domu bym dostała pierdolca ;) A do września jeszcze tak długo.... Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---15--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------18--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------31------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------33---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------33----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----33--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------36-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------39----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----11 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------10 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1tydz xxxxx a z tym smakiem na mięsko z grilla mam to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiiji... nie, ząbki w szczotce się nie łapią. Pisałam,że lepsza jest ta podstawowa, pierwsza wersja i taka jest prawda jeśli chodzi o czesanie ale trzeba uważać by nie kłaść jej na blacie ząbkami w dół albo w torebce uważać bo ząbki łamać się nie łapią, ale sie wyginają z czasem... Wersja kompaktowa do torebki ma nakładkę specjalną na ząbki i jest mniejsza...ale jakoś gorzej czesze :P Ciężki wybór ;) No prostownica fajnie włosy wygładza, nie sterczą te włochy ... ale mi się nie chce nigdy :D Aha ... czyli kupsko było :P Ale jak to możliwe,że M. nie widział/nie zczaił się :D Takie obrotne położne ?:D Jesli zadaję zbyt intymne pytania...omiń... :) Po prostu zaczyna mnie temat interesować :D xxx Andziulka007 ja też dziś jade na żelazku :D Także piątka! :) Chyba też sobie jakiś fotel przytargam do siedzenia :D A brzuszek piękny :) xxx Mooooia86 mój też rośnie na potęgę... Wiecie co? Wczoraj spojrzałam na swoje foto z 12tc gdzie wydawało mi się,że wyglądam już tłusto i mam duży brzuch a teraz patrzyłam i nie wierzę,że byłam taka szczupła :D Mooonia86 pytasz o pozwolenie męża do zmiany fryzury ?:D Ciekawa jestem Ciebie w blondzie :D xxx Carolajna87 ja mam zwolnienie do poniedziałku... Potem został mi ew.tydzień pracy i już macierzyński ... Zastanawiam się czy pójdę... Czuję się ok...ale jak siedze w domu ...nie wiem jak będzie z 8h chodzenia :] xxx Shit...dopiero wstałam:] Złożyliśmy wczoraj przewijak z Ikei. Myślałam,że będzie mały a to kawał bydlaka ...nie wiem gdzie ja go postawię :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---15--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------18--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------31------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------34---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------34----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----34--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------36-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------39----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----11 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------10 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo bogini dziękuje Ci :P masz noska bo akurat w poniedziałki zaczynamy nowy tc :D x fij też doceniam ze mogę mieć i takie i takie włosy :D to jest jedyny plus, aczkolwiek wizualnie w kręconych na siebie patrzeć nie mogę ;) x podobno w moim szpitalu robią lewatywkę czy chcesz czy nie, więc wielkie uuuuf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa pewnie masz rację, cały weekend sie nie odzywała :) Pewnie niedługo nam zda relację :) Niedługo to tu będą same mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra ... podoba mi się, możesz mi mówić Bogini :D Ja zaczynam we wt ale co tam ... ;) Kurde to zazdroszczę Ci tej lewatywki :D Ja chciałabym rodzić w basenie ale widok kupy dryfującej na tafli wody mnie odstrasza :D Kij tam z położną... one widziały pewnie wiele...ale nie chciałabym aby A. to widział :D (nie)mądra dajesz te foty loków i brzucha ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×