Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---15--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------19--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------32------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------34---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------35----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----35--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------37-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery----11 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------3 miesiące Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2 msc Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------3tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylilam - juz zmieniam 🌼 Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---15--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------19--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------32------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------34---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------35----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----35--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------37-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------10 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2 msc Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------3tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ksawcio ma juz 3 miechy :) allegrowiczka wspolczuje, ale rana po CC tez mega bolesna... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka007 ja też chciałam gryka kokos ale w UK problem z dostępnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu to lipa ze nie ma tych materacy :/ Anetuchy pytaj jaki ona ma :) Mama no Ksawcio już kawał chłopa :) jesteśmy na działce chłopcy pracują a ja siedzę owinieta w kocyk i nadzoruje :p Kurcze nie wiem jal ten kotek tam wlazl ale Areek wszedl do domku a tam zdechly kotek :( oczywiscie nie widzialam bo odrazu powidzial zebym nie wchodzila przykro ze jakis kotek sobie zdechl... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam materac jakis z gorczyca i trawa morka i jestem zadowolona :) dostalam a co do wieczornego zasypiania to kapie malego miedzy 20 a 21 pozniej cyc i maly spi do rana, budzi sie na jedzonko oczywiscie ale zaraz zasypia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij no Amela postawiona przy stole, trzyma sie raczkami i stoi z 10-15 sek po czym trzeba ja lapac ;) jeszcze nie siedzi. moja mama mowila, ze ja zanim usiadlam to sama wstalam w lozeczku. 7 miechow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo, razem kąpiemy, tzn. on trzyma a ja myję :) Jak na początku myję małemu buźkę na przewijaku to on w tym czasie szykuje kąpiel :) U mnie rytuał zasypiania wygląda tak: kąpiel między 19 a 20 (ale broń Boże nie na głodniaka bo tragedia), karmienie przy relaksującej muzyczce, zasypia przy cycu ( co w normalny dzień zdarza mu się rzadko co znaczyłoby chyba że rytuał działa ;) ) i odnoszę go do łóźeczka, muzyczkę trochę przyciszam, żeby grała delikatnie w tle i wychodzę :) Najlepsze jest to, że w czasie dnia jak się przebudzi po drzemce i długo nikt się nim nie interesuje to zawsze płacze, a po tym rytuale wiem, że nawet jak się obudzi ibędzie się przewracał i machał rękami ( widzę to na niani) to i tak SAM uśnie :) W dzień muszę mu pomagać z zaśnięciem, nie umie sam i płacze. Bardzo Ci to polecam, bo to podobno pozwala maluchom nauczyć się odróżniać dzień od nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo, ja mam materac kokosowo-gryczany XXX Anetucha, to nieźle :D. A pomógł już coś ten syrop? Alan jak był mniejszy to pił syrop na ulewanie, tylko wkurzał mnie bo po pierwsze trzeba mu było dawać dużą łychę i wylewało mu się z buzi a po drugie trzeba było go dawac po karmieniu, a onjeszcze wtedy po karmieniu zasypiał i ani myślałam go budzić bo wtedy ryk :( XXX MAMA, a co w związku z tym słabym przybieraniem na wadze? Kazali Ci coś robić? I po czym poznałaś katarek u Ksawcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze ma zatkany nosek, odciagam sopelkiem i psikam woda morska a z przybieraniem na wadze to kazala po beknieciu jeszcze raz przystawic do cyca ale on nie chce!!!! miesci sie miedzy 3 a 10 centylem wagowo, wysokosc w normie - 50 centyl on bardzo malo je!!!!! jak odciagam pokarm bo mam jakies sprawy do zalatwienia to podrzucam go do mamy i on je TYLKO 60ml!!!! a ma 3 miesiace!!!! malo.... ale jest bardzo wesolym dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i Ksawcio mnie zaskoczyl bo dzis przy cycu usnol w dzien!!! po za tym chwyta cyca bez silikonu coraz czesciej!!! :) zwykle chwyci bez silikonu i ssa pozniej wypluje i domaga sie silikonu a teraz usnol przy samym cycu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionaa111
Jeszcze nie bylam u lekarza. na tescie 2 kreski, wg obliczen to 7 tydzien, jutro ide do gina. Jednak czuje ze cos jest nie tak bo od wczoraj mam brazowe lekkie plamienia, wczoraj bylo troszke zywej krwi. 5 dni temu tez mialam lekkie plamienie ale przeszlo a wczoraj znowu . BLAGAM POWIEDZCIE MI CZY JEST SZANSA ZE WSZYSTKO JEST OK?????? czy raczej powinnam pogodzic sie ze strata.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko powiedziec, ale bardzo czesto w ciazy wystepuja plamienia, badz dobrej mysli a w razie silnego krwawienia jedz na IP i powiedz ze jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionaa111
no właśnie to nie jest silne plamienie... Ale w necie naczytałam sie że to oznacza poronienie albo zbliżające sie poronienie :( boje sie:( czy lekarz zrobi mi od razu usg w takim wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak odrazu zrobi, no chyba ze trafisz na jakiegos debila moja kuzynka mocno krwawila w ciazy ale udalo sie i maly ma 2.5 latka :) badz dobrej mysli i uwazaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionaa111
mam nadzieję ze będzie dobrze :) dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, dołączona była tam taka miarka wielkości łyżki stołowej (szczyt kretynizmu) i z niej małemu podawałam ;) On pięknie je z łyżeczki, od małego dostawał w ten sposób kropelki, ale po 5-10, a nie łychę! Na szczęście jest taki, źe co mu nie podasz to wszamie, nawet szczepionkę na rotawirusy ciumkał z ochotą jak mu dali ze strzykawki :D A ten syrop po prostu wylewał mu się bokami :O XXX Jeju, to co Ty możesz więcej zrobić, chyba nic.. Nie chce to siłą nie wmusisz :O A nie mówiła, żeby w mocy częściej karmić? Pokarm wtedy jest bardziej treściwy i tłusty.. Alan nigdy nie odmówi cyca, nawet gdyby miał go sobie tylko potrzymać w buzi :D Tylko znowu mnie denerwuje, że chwyta płytko i nawet jak mu zapakuję prawie całą brodawkę do buzi to odsuwa głowę żeby złapać końcówkę :( Wciąga wargi :( Jestem przekonana, że to wina smoczka :( Też się boję, że się przez to nie najada i słabo przybierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---15--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------19--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------32------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------34---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------35----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----35--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------37-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------11 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2 msc Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------3tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka, Amelka cudna, jeszcze raz gratulacje :) XXX Keysy, słodki ten Twój Eryczek :) Robi minki jak Alan! :D Xxx Andziulka, super fotka! :) Będziecie mieli pamiątkę :) XXX Moniaaa, rzeczywiście Cię wysadziło :D Daj spokój, nie przeważa Cię jeszcze ten brzuchol? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Tomek pojechał do pracy a ja już nie mogę spać :( A myślałam, że chociaż do 9 pośpię :) Ale leżę w łóżeczku :) Pogoda beznadziejna słońce za chmurami, masakra :( A wieczorem miał być grill u znajomych. Będzie jak będzie :) Kupiłam sadzonki truskawek i nasiona kwiatków i zamierzam je posadzić dzisiaj do skrzynek na balkonie :) Ciekawe czy będą rosnąć. Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy też jak rano wstajecie to jesteście totalnie sztywne ? Ja doslownie mam tak mięśnie zastałe,że muszę je rozchodzić ...A nogi bolą jakbym biegała całą noc... Mam dosyć powoli,serio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa tez tak mialam, modlilam sie o porod, nawet w necie czytalam jak przyspieszyc, ale balam sie, w koncu samo przyszlo 2 tyg wczesniej :) a teraz znow bym chciala byc w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazurkowiczka
Szoszonowa, mam doslownie to samo czesto w nocy nawet sie budze bo bol nie pozwala spac... Potrafie wstac w nocy nawet o 3godz i moczyc nogi w wannie w letniej wodzie zeby poczuc ulge... Jak jeszcze wytrzymac ostatnie 3msc... :P Nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo ja to spać nie mogę prawie mam taki ucisk na lewą nogę :( boli cała od biodra do kostki... a dzisiaj jak rano pojechałam do sklepu to myślałam że obie ją urwę tak mnie w pachwinie ciągła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazurkowiczka
Wgl to ja swiniowata nie przedstawilam sie ;) Jestem Julita, 21lat i jestem w 6msc ciazy i bedzie chlopczyk. Mieszkam w Belgii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×