Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a bedzie kuzynka co to wszystk

jestem totalnym tłukiem kulinarnym..a musze salatke zrobic na urodziny

Polecane posty

Gość a bedzie kuzynka co to wszystk

poratujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ente
jaka salatke? tradycyjna czy jakas inna? nie martw sie, salatka akurat jest najprostsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bedzie kuzynka co to wszystk
no wlasnie zeby jakas nie za trudna a ...ładna :D przerasta mnie to ja nic nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ente
to ja Ci powiem jak zrobić moją ulubioną :) jest pyszna i zawsze goście biorą przepis :) tylko wagowo Ci nie powiem ile czego, bo zawsze kupuję na oko. szynkę (konserwową np. bo jest tańsza i do sałatki ok) kroisz w kosteczkę, wrzucasz do miski, do tego dodajesz puszkę kukurydzy. ser żółty też w kostkę i do miski. puszkę czerwonej fasoli (najpierw opłucz ją w zimnej wodzie, bo brudzi) też do michy. do tego z 2-3 jajka, tez w kostkę (trochę się pokruszą, ale spoko). dodajesz łyżkę majonezu, mieszasz, jak widzisz ze nie pokrywa wszystkich składników to dodajesz dalej aż będzie ok, sól, pieprz i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gol go go ale ale ale
zer zolty cebula czerwona jakas wedlina np sopocka cebula biala jaja na twardo majonez ogorek kiszony papryka czerwona lub zielona co ma byc ugotowane ugotowac umyc pokroic w kostke niewielka posolic popieprzyc sypnac ziola do salatek fiu do michy lycha majonezu zamieszac schlodzic w lodowce sr polecam radamer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
kupujesz gotową na zamówienie w dobrej restauracji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoque!
nie, ze nie umiesz, tylko ci sie nie chce pomyslec i poczytac na temat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×