Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkd9999gg

BLAGAM KTO Z WAS POLECI DOBRY NAWILZACZ POWIETRZA DO DOMU I W MIARE TANI?

Polecane posty

Gość kkd9999gg

wilgotnosc nie przekracza u mnie w mieszkaniu w boku 30 i nonstop jest 25 tylko bo takie mieszkanie ze suche powietrze mimo ze okno ciagle otwarte mam :( ale slyszalam ze dobry nawilzacz to koszt MINIMUM 600 ZLOTYCH naprawde nie da sie taniej i dobrze tez? mam alergie wiec musze kupic ten nawilzacz bo juz nie daje rady ale finanse nie pozwalaja na drozszy czy duzo wody tez zuzywa na dzien przecietnie taki nawilzacz?bo to tez nie za dobrze bo woda kosztuje ..chyba ze nawioze wody ze wsi z domu rodzinnego w butlach:) bo ta woda z chlorem tez nie bardzo do nawilzacza sie nada z miasta:) doradzcie cos blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie weim czy stosowałaś inne
nawilżacze, ale ja mam taki zwykły z marketu za 100 zł i sprawuje się dobrze już parę lat. Też mam suche powietrze w mieszkaniu - oprócz stosowania nawilżacza - staram się często wietrzyć i mieć kaloryfery odkręcone na połowę. dodatkowo na noc 9kiedy ktos jest przeziębiony ) wieszam w pokoju np mokre przescierało albo ręcznik, albo stawiam po porstu suszarkę z praniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje glupoty
suszarke z praniem>. to sama chemia z proszku....jak mozna truc powietrze jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8.
Ja mam taki : http://cokupic.pl/produkt/Topcom-ultradzwiekowy-nawilzacz-ULTRASONIC-HUMIDIFIER-1801 Jest fajny,bo ultradźwiękowy, z jonizatorem powietrza,ma czujnik nawilżenia powietrza-wyłącza się automatycznie gdy zostanie osiągnięty poziom nawilżenia -który Ty ustawisz sobie. Ma też opcje nastawienia na nawilżenie na cały czas lub na kilka czy kilkanaście godzin. Podsumowując ustawiasz czy chcesz jonizowanie czy bez niego,ustawiasz jaki % nawilżenia chcesz mieć w pomieszczeniu i jak długo nawilżacz ma działać. Ja polecam kupiliśmy,bo mamy alergika i pediatra zalecała kupić właśnie z tymi wszystkimi funkcjami. Mamy go 3 lata. Poczytaj opinie i daj znać czy Ci się podoba. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nawilżacz na grzejnik, nalewm dwa razy w tygodniu wodę do niego i jest bardzo fajny. A koszt to około 10zł za jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×