Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość ciąża nie ciąża
Ja wiedziałam, ze jestem/ będę w ciąży już po jakichś 3 dniach od stosunku. Była to wpadka i maiłą po prostu "złe przeczucia". Objawy jednak pojawiły się dopiero tuż po terminie spodziewanej miesiaczki, czyli test wykryłby ciąże szybciej niż objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka b.
Ja przed terminem @ byłam strasznie blada. Wszyscy mi to mówili, a że był styczeń to myślałam, że anemia i opijałam się sokami. Potem mnóstwo białego śluzu. Nie starałam się o dziecko więc nie wpadłam na to co to może być. Było go tak dużo, że jak poleciało to co chwile biegałam do wc pewna, że to właśnie @. A potem w dniu spodziewanego @ czułam takie dziwne coś w brzuchu jak leżałam. Tak jakby mnie ktoś znieczulił od pasa w dół i mi coś tam robił. Wtedy zaczęłam mieć dziwne przeczucia. Mdłości zaliczyłam 6 do 11tc od , ale bez wymiotów tylko czułam jakbym zaraz miała zwymiotować. Natomiast piersi, które zwykle przed @ twardniały i bolały pozostały miękkie i kompletnie nie bolące przez całą ciążę. Kawa śmierdziała, sklepy śmierdziały, ale żadnych dziwnych zachcianek nie było. I tyle jeśli o objawy początkowe chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca bezdzietna
czy zastanawiacie się czasem nad tym ,czy te dzieci się chcą urodzić i czy będzie im tu dobrze?Bo o przyjście na świat się nikt dziecka nie pyta,a potem są tragedie( samobójstwa,narkomania,alkoholizm). Rodzice chcą spełnić swoje ego w posiadaniu SWEGO dziecka, przecież to czysty egoizm.Tyle dzieci czeka w domach dziecka.... Zastanówcie się czasem nad tym ,bo ludzie często płodzą dzieci bezrozumnie i bezmyslnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie pierwszy
wiedział... mój pies. 5dni przed terminem miesiączki dostał jakiegoś szału i przy każdej okazji bardzo mnie obwąchiwał-szyję i dekolt. Staraliśmy się o dziecko, więc to dało mi do myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też odkryłam amerykę
Myśląca bezdzietna- większych bzdur w życiu nie słyszałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka b.
(nie)myśląca bezdzietna bo taka jest natura, że każdy dąży do tego by w miarę możliwości mieć swoje dziecko. To rodzice tych dzieci z domu dziecka mogli się nad tym zastanowić. Czego oczekujesz? Że normalne kobiety, które chcą mieć dzieci zamiast robić własne będą wychowywać za kogoś kto nie myślał? A ile Ty dzieci z domu dziecka wzięłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×