Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ćhcem

chce jechać do turcji zeby zdać prawo jazdy, w polsce nie zdałam !!!

Polecane posty

Gość ćhcem

a probowałam 3razy mam dosc, jade do turcji tam kazdy zdaje, niemcy tam robią bo jest baaardzo tanio, łatwo i szybko ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CSKCMN,AC
Ja też w Polsce nie zdałam, dokładnie w Warszawie, a ile razy nie zdałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CSKCMN,AC
3 razy???? moją droga jesteś jeszcze świeżynką !!!! Moi znajomi zdają po 15 razy, 10 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćhcem
15razy ?! Tyle razy nie mam zamiaru probowac ;O dowiem sie co i jak i lece w listopadzie, przy okazji zrobie sobie drugie wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CSKCMN,AC
No przeciez nikt nie pozwoli Ci w Turcji zdawać prawa jazdy!!!! Musisz mieć tureckie obywatelsktwo, albo przynajmniej zameldowanie, nie możesz sobie tak z dupy przyjechać i tam zadawać!! Ja zdaję 8 raz i cały czas walczę, też jest mi ciężko ale się nie poddaję, to cholery, w życiu trzeba walczyć, a nie tak kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CSKCMN,AC
A ja Wam powiem,że nigdy łuku nie uwaliłam, raz tylko górka. Zawsze to jest na mieście i zawsze to przez ten pierdolnięty stres, ostatnio przejachałam równorzędne, wcześniej przejechałam na pomarańczowym, jeszcze wcześniej wyjechał mi samochód zza ciężarówki stojącej na poboczu, wcześniej to jechałam podobno za blisko prawej strony, i tak w kółko, tez już nie mam siły na te egzaminy i płakać mi się chce jak mam tam jechać, już od maja się z tym męczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkar88
ja zdalam za 2 razem.. nerwow co nie miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkar88
ja zdalam za 2 razem.. nerwow co nie miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CSKCMN,AC
no to super ,że dałaś za drugim razem, ale to jest temat dla tych co nie mogą zdać. Ty nas nie zrozumiesz, nic tu po Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdadamgmjt
zmartwie cie ale...TO PRAWO JAZDY BEDZIE NIEWAZNE ! W niemczech tak, w polsce nie ... W necie jest lista uznawanych panstw i turcji tam nie ma, jest np bułgaria rumunia czy macedonia - moze tam sprobuj ? Albo w usa tam kazdy zdaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CSKCMN,AC
no to super ,że dałaś za drugim razem, ale to jest temat dla tych co nie mogą zdać. Ty nas nie zrozumiesz, nic tu po Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umawiajcie się z samego
rana na egzamin, mniejszy ruch na mieście, egzaminatorów nie zdąży jeszcze nikt wkurzyć :p Ja zdałam za drugim razem, za pierwszym zdawałam w godzinach popołudniowych gdzie największy ruch był i zjadł mnie stres, za drugim razem umowilam sie z samego rana, jako pierwsza wyjechałam z placu, na drogach pustki i udało mi się zdać bez stresu i nerwów, że ktoś mi gdzieś wyjedzie czy też pieszy wybiegnie na ulicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CSKCMN,AC
Jak ktoś pracuje to nie może się z samego rana umówić, zresztą z samego rana pustki w Warszawie???? No proszę Cię, to już lepiej po 20.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkar88
CSKC... KTOS CHCE DORADZIC A TY WSZYSTKIEGO SIE KOBIETO CZEPIASZ moze autorka moze sie umowic na rano .rada od osoby która napisala wyżej jest dla Niej nie dla Ciebie...wiec wez sie z ta swoja warszawką wypchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandoleros1985
CSKCMN,AC i dobrze Ci że nie zdałaś pyskata wywłoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CSKCMN,AC
w dupie mam warszawkę, nienawidzę warszawy, mówię tylko, że tu zdaję i tu jest ciężko zdać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CSKCMN,AC
banderolos a Ty się stara ścierwo nie odzywaj, żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CSKCMN,AC jak sie jest
tępym to sie nie zdaje i tu masz wytłumaczenie swojego problemu 🖐️ Nie nadajesz sie na kierowcę i dobrze ze oblewasz bo tacy idioci, którzy jezdzić nie potrafia stwarzaja pozniej zagrozenie na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandoleros1985
i zazdroscisz tym co zdali pusta kurwo. dobrze ze takie idiotki nie jezdza po drogach glupia piczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandoleros1985
a zreszta to jest forum i mam prawo pisac co mysle a jak cie nie pasuje czytac to w-y-p-i-e-r-d-a-l-a-j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajfabfmak
Widzę, że chamstwo na forum to normalna sprawa, a to chyba nie o to chodzi co??? A do autorki mam jedną uwagę trzeba sobie na trochę od prawa jazdy odpocząć, to potem jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajfabfmak
CSKCMN,AC tez sobie na trochę odpocznij od prawka, bo teraz się za mocno stresujesz i musisz nabrać dystansu. Kobiety to nie targ, uspokójcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia mcenney
proponuje irlandie,zdajesz po polsku,z elektronicznym tlumaczem,koszt testu to niecale 50e,test komputerowy,banalnie prosty,potem po pol roku zdajesz jazdy tez prosto,jedziesz w miasto,bez pola manewrowego,jesli chcesz wiecej info to daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZAZELKASG
Ludzie i bardzo dobrze ,że nie zdajecie dzięki temu jest na drogach bezpieczniej moim zdaniem powinny być 3 próby max na całe życie (mam kat. a, b,b+e,c,c+e wszystko za 1 podejściem) i koniec inaczej znaczy , że nie umiesz i tyle a 15 ??? omg kupcie sobie rowery i tyle albo komunikacja miejska się kłania ... pozdrawiam all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12
Ile kosztuje kurs prawa jazdy kat b w Turcji proszę o szybką odpowiedź ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo jazdy bez egzaminu!

PRAWO JAZDY Z TURCJI !!!

Oferujemy pomoc przy wyrobieniu Prawo Jazdy!  

Zajmuję się od A - Z bez egzaminu 100% legalnie!

Wypełniam deklarację i załatwiam wszystkie formalności w Turcji, strona Turecka nie dokonuj żadnej
weryfikacji, nie dokonuje tego również strona Polska! BEZ PROBLEMU WYMIENIA DOKUMENT!


Dokument wydany jest z wpisem w Urzędzie Komunikacji w Turcji, jest
identyczny z otrzymanym na podstawie egzaminu! zERO OBAW I RYZYKA W POLSCE PODCZAS WYMIANY!

Opłata wynosi za kategorie B 1500 zł !!!
Reszta kategorii jest ustalana inwidualnie!

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania piwowartrans@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×