Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metafora .

Jakie fotoksiążki polecacie?

Polecane posty

Doczekałam się wreszcie zdjęć ze ślubu i teraz szukam wykonawcy fotoksiążek. Czy znacie jakiegoś dostawcę, kto robi to solidnie i za rozsądną cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy na etapie poszukiwania fotografa, ktory przygotuje nam pozniej grafike do fotoksiazki. z tego co na razie orientowalismy sie fotojoker oferuje swoje uslugi i nawet nie jest tak drogo bo calkowity koszt ok 230 zl. mi jednak nie do konca odpowiada grubosc kartek i oprawa. widzialam u mojego kolegi piekna foto ksiazke kartki sztywne na ladnym papierze ogolnie cud miod jednak cena to 450 pln. nie wiem jeszcze co wybierzemy, ale wszystko jest kwestia ceny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka ojtam81
ojtam81 ten czarny twój nick z pierwszym wpisem jest naprawdę wiarygodny i bardzo przekonujący. A tak na marginesie poczytajcie sobie o trwałości tej pamiątki. Sporo już o tym pisano na forach internetowych. Rozklejający się papier fotograficzny który tworzy kartki, odbarwiające się zdjęcia z powodu kleju którym zdjęcia są łączone i sporo innych spraw związanych z jakością i trwałością które wychodzą po kilku latach. Nit też nie chce wystawić gwarancji na wykonaną fotoksiążkę. Koleżanka zamówiła taką pamiątkę w Niemczech w firmie która się ogłasza w internecie. Po dwóch latach na zdjęciach pojawiły się rdzawe plamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfidencjusz
a ten kurwa znowu to samo, nie znudziła ci się jeszcze tra krucjata fotoziutku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka ojtam81 do Konfidencjusz
Jaka krucjata..?? Człowieku czy ts się czasami czegoś nie nachlał? Jeśli pijesz to pij dobre trunki a nie wódkę z Czech. Napisałam to co czytałam o fotoksiążkach w internecie na Polskich i Francuskich portalach. Widziałam u mojej psiapsiuły jak po trzech latach wygląda to cudo. Konfidencjusz przyznaj się czy czasami odciski ciebie ie bolą..? Ale DEBIL..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka Łuków
Konfidencjusz innych wyzywa od fotoziutków a przypuszczam że on sam jest czystej wody fotoziutkiem. Kiedyś temat foto książek był już poruszany na forum ślubnym gdzie wiele osób przestrzegało aby takiej pamiątki nie robić. Pokazywano zdjęcia stron z plamami. Chyba nic nie zastąpi ładnego tradycyjnego albumu z wklejonymi zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfidenjusz
Tę krucjatę przeciwko fotoksiążkom (twarde karty) prowadzą te foto ziutki, które nie potrafią ich fajnie i bez kiczowatych ozdobników skomponować oraz nie potrafią zrobić zdjęć, które dobrze wyglądają w formacie 30x60. Jakie plamy? Moje po 5 latach są w idealnym stanie, tak papier jak i oprawa. Dajcie może parom młodym zdecydować ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka Konfidenjusz
Masz racje z tymi ozdobnikami. Bez nich większości zdjęć takich fotoziutkow jak ty by nie dało się oglądać. Najważniejsze są przecież te ozdobniki a zdjęcie jak to zdjęcie każdy kto na nim jest wie że to on jest czy jest ostry czy nie ostry. Najfajniejsze są w fotoksiążkach te zdjęcia wielkości znaczka pocztowego. Gdy się je powiększy to się okazuje że zdjęcie nie ma ostrości i jest do bani. Ale sztuka przecież się liczy. Konfidenjuszu to tylko w fotoksiążce można umieścić zdjęcie 30X60??? Oj jesteś fotoziutkiem pierwszej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfidencjusz
Oj bo zaplujesz się ;] No nie znam albumów tradycyjnych, w których by można było dać zdjęcie 60x30cm, ale co ja tam, foto-ziutex wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCD28
A ja nie znam fotoksiążki gdzie by na jednej stronie było umieszczone zdjęcie 60x30 cm. Owszem można to zrobić na dwóch rozłożonych stronach ale jak to ohydnie wygląda. Ale jeśli dla kogoś ważniejsze są ozdóbki zdjęć w fotoksiązce to i zdjęcie przepołowione też będzie się podobało. Konfidencjusz jesteś 1000% fotoziutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmineczka123
Ja tematyką fotoksiążek zaczęłam interesować się już kilka lat temu. Od tej pory przetestowałam już bardzo wiele różnych stron iprogramów do tworzenia fotoksiążek. W końcu odkryłam to laboratorium fotograficzne: http://www.labhd.pl/ I jak do tej pory nie znalazłam żadnej innej strony w sieci oferującej większe możliwości uzewnętrznienia swojej inwencji twórczej;) Jest tam bardzo wiele różnych funkcji - można dopasować praktycznie wszystko - format, wygląd okładki, kolory, efekty. Cenowo również korzystnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania234
Ja zbytnio nie znam się na tym temacie, ale jak chciałam zamówić foto książkę to skorzystałam z http://www.efotoksiazka.pl/programy gdzie sama sobie taką przygotowałam, więc może warto poszukać firmy, która oferuje takie usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majerska34
Od niedawna WP oferuje świetne fotoksiążki. Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://www.foto.wp.pl . Mają szeroki zakres usług. Poza tym cenowo wypadają ok. Warto skorzystać z ich propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistle34
Jest bardzo wiele formatów fotoksiążek. Przynajmniej te duże firmy dają mozliwośc wyboru formatu fotoksiązki, jaki Was interesuje... Fotoksiązki drukowałam już kilak razy ( przerzuciliśmy się na nie z albumów) i mam dobre zdanie o cewe: https://fotojoker.pl/cewe-fotoksiazka.html Jakość drukowanych zdjęć jest naprawdę spoko, barwy nasycone. Poza tym nie jest drogo. Formaty jakie tylko się chce ( sam program prosty, wrzuca się do niego zdjęcia i może sam zrobić propozycje wydruków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Format to sobie dopasuj pod oczekiwania. Dla nas A4 jest wystarczający. To nie jest format książki, tylko raczej takiego dużego albumu. Wtedy można na jednej stronie umieścić po kilka fotek i całość wygląda w porządku. A jeśli chodzi o miejsce zamówienia to Empik Foto. Nie podam ci ile ostatnio płaciłam, ale jest tanio i zawsze mają jakieś promocje, więc nawet nie szukam już innych miejcówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tematem fotoksiążek mocno zainteresowałam się przed świętami, szukałam prezentu innego niż wszystkie. Wiele pozytywnych opinii o takim prezencie skłonił mnie to szukania najlepszych ofert i oczywiście poznania tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tematem fotoksiążek mocno zainteresowałam się przed świętami, szukałam prezentu innego niż wszystkie. Wiele pozytywnych opinii o takim prezencie skłonił mnie to szukania najlepszych ofert i oczywiście poznania tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chyba wolę kupić album na zdjęcia w hurtowni http://www.fotoetui.pl/ i go wręczyć, ewentualnie samodzielnie wypełnić go zdjęciami i dać jako prezent. Fotoksiązka jest drukowana i nie ma takiej magii jak wywołane zdjęcia w albumie. Ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Empik Foto ma fotoksiążki w dobrej cenie, a jeśli wam się nie śpieszy, to polujcie na okazje, bo oni naprawdę bardzo często robią obniżki i można jeszcze taniej. Ogólnie same fotoksiążki są moim zdaniem genialnym pomysłem z wielu względów. Przede wszystkim w cienkiej książce umieszczacie kilkaset fotek i to jest wygodne, nie zajmuje tyle miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Empik Foto robią najczęściej promocje przed tymi najważniejszymi dniami, tzn. dzień matki, babci, kobiet itp. I wtedy najbardziej opłaca się zamawiać te fotoksiążki. Moim zdaniem takie rozwiązanie jest zdecydowanie lepsze niż klasyczne albumy, ale to chyba nie podlega specjalnej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia89wwa
Hejka, ja miałam okazje ostatnio korzystać ze strony www.123drukujty.pl przy okazji komunii mojego chrześniaka. Pamiątka jest bajeczna, papier bardzo dobrej jakości i twarda błyszcząca oprawa. Jestem bardzo zadowolona, bo zależało nam na czasie a dzięki gotowemu szablonowi na stronie można było powstawiać swoje fotki w projekt. Co najlepsze mogłam odebrać w Warszawie w ich drukarni, a że pracuję w Arkadii miałam po drugiej stronie ulicy dosłownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zamawialiśmy w Empik Foto - ostatnim razem na dzień babci. Nie pamiętam ile płaciliśmy, ale to raczej były jakieś grosze. Bardziej problemem było to, że musieliśmy to wszystko poskładać do kupy, przy tym było trochę pracy. Udało się. I takie prezenty robią naprawdę fajne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilipM
Ja w tym zakresie na pewno mogę polecić Ci drukarnię https://polimax.pl/foto/ ponieważ wykonywali dla mnie fotoksiążkę na rocznicę ślubu, którą dodatkowo chciałem podarować mojej żonie. Mają dobry zakres cen i naprawdę jakość jej wykonania oraz samych zdjęć przerosła moje oczekiwania. Mają możliwość stworzenia takiego albumu nawet na 120 stron także można tam umieścić wszystkie zdjęcia jakie tylko będziemy chcieli. Prezent się udał i na pewno po latach również będziemy do niego zaglądali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o fotografie to moim zdaniem najpiękniejsze zdjęcia ślubne wykonuje PANI KASIA Z OCAL CHWILE. Mamy fantastyczną pamiątkę, zarówno reportaż jak i sesja plenerowa wyszły super. Wszyscy którym chwalimy się zdjęciami mówią, że oddają atmosferę wydarzenia. Zobaczcie http://ocalchwile.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luqasia
Hej metofara! Miałam okazję skorzystać z 3 różnych firm oferujących fotoksiążki i tylko ta: https://www.123drukujty.pl spełniła nasze oczekiwania (zdjęcia nie tylko wyszły wyraźne ale też bardzo soczyste) :) Spodobało się nam do tego stopnia, że później narzeczony zaprojektował i zamówił tam wizytówki. Co do ceny to również przystępnie, bo za 30 stron fotoalbumu zapłaciliśmy 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam fotoksiążke w Polimax :) właściwie to zamówiłam przez internet. Mają tam kreator więc sama możesz sobie zaprojektować - mega sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×