Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luna111

Tusz oryginalny czy zamiennik?

Polecane posty

Kupujecie tusze oryginalne do drukarek czy tańsze zamienniki? Jestem ciekawa jak jakościowo to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opuiu
oryginalne są dla frajerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy tych od dobrych producentów praktycznie nie iwdać różnicy w jakości druku, a przy wydajności to zamienniki często wypadaja lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy też jaka to drukarka? jeżeli HP to warto. W przypadku Canona czy Epsona kupując tanie zamienniki są problemy z zasychaniem dysz po dłuższym nie używaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego w epsonie na stałe jest głowica w Canonie niby jest wymienialna ale kosztuje sporo kasy. W HP głowica jest razem z pojemnikiem tuszu. Co nowy zasobnik masz nową głowicę nawet jak zaschnie nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego nie ma sensu inwestować w tanie zamienniki przy tych lepszych płacimy i tak mniej niz za oryginały, dostajemy gwarancję oraz jakość i wydajność na poziomie oryginałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam tylko zamienników, niestety ceny oryginałów wciąż u nas są kosmiczne a zamienniki kosztują połowę tego, często korzystam z active jetów a ostatnio z actis, to chyba jedne z tańszych a jak dl mnie drukuje się na nich dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalny to oryginalny ale wiadomo że jest x razy droższy. Ja kupuję zamienniki, również wysokiej jakości na www.dd-print.pl i do codziennego użytkowania zdecydowanie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję zamienniki do drukarki samsung w www.czarnynabialym.pl i uwazam ze jest tak samo dobry jak oryginal i bardzo wydajny, a kosztuje znacznie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina255
Mój ulubiony sklep internetowy z tuszami to http://arsa.pl/ Opinie na temat zamienników są podzielone, dochodzę do wniosku, że jeśli działa on dobrze i nic się nie dzieje, to nie ma sensu przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×