Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jiojiojoi

Znacie Elizę z bloga Fashionelka?

Polecane posty

Gość jiojiojoi

Jak ja jej zazdroszczę. Jest ładna, dobrze się ubiera, ma narzeczonego, stać ją na markowe rzeczy, facet na urodziny zabiera ją do Paryża i pewnie całe życie ma takie "fashion" i luksus. Eh, nie to co ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rggwegwegew
właśnie poznałem, próżna kurwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jaka ona jest  odgapiara , już małpuje banaszewska swoim story o pięciu się na szczyt. Zupełnie nie ma pomysłu na siebie tylko małpuje innych, zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dff

Już jej czasy się skończyły, blog stracił na wartości, nie rozwija się tak jak inne osoby (np. Styloly też z lbn) wiec poszla w sprzedaż ebokow.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś pomysł ma. Jej eBooki się świetnie sprzedają. Więc cóż chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345

Skąd o tym wiesz? bo napisała na insta, że dużo tego sprzedała xD?   tAK samo świetnie się sprzedają jak jej kupieni z prywatnego allegro fani w ilosci 69 k na fb ;p. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

nie ale chetnie poznam jak jest ladna jak nie to niech sp.ierdala seks na pierwszym spotkaniu bez gumki wezmie sobie tabletki na bezplodnosc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forbes

Dramat w necie. Żeby zarabiać trzeba mieć zaangażowana społeczność, nie starczy tylko concentrate sponsorowany. Wstyd, serio. To nie jest o pani H ale o całym światku blogerskiej. Jak mi dają za darmo venue/ za zniżkę, to jest ok. Jak muszę sama zapłacić za hotel, to mam relaks i nie ma snapow? Jak jest weekend w hotelu w wawie pare km od domu, to nagrywam? Jak siedzę na chaci i nic się nie dzieje, to udaje, ze weekend dla rodziny? Nie od parady forbes wróży koniec ery blogerskiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roplll

Na fb wyświetlają mi się  posty sponsorowane jej e bokow. Liczba powinien 2, kto to kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roplll

Polubien* 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

JA uwazam ,ze Eliza ma cos z glowa nie lubie jej a znam jej bloga jeszcze od czaswo pingera kiedy pisala swoim kolezanka po fachu obrazilwe komentarze a potem wszystko zwalila niby na meza  w ogole te jej jakies zlote mysli narzucanie swojej woli jakby byla jakas wyrocznia .Banowanie za to ,ze napisze sie np ze smieszne sa jej szkolenia z photoshopa kiedy caly tydzien chwalila sie ,ze sama sie nauczyla z yotube a laski po placily po 800 zl tylko po to zeby je wrzucila na insta i bloga i zeby sie zwyczajnie na niej wypromowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati

Niestety strasznie zadufana w sobie i kłamie. Np samotny wyjazd do Londynu widziałam ja z rodzicami którzy są tam na stałe. Kłamie na każdym kroku... no może nie to że chodzi na psychoterapię. Ciagle małpuje i nie ma swojego stylu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghhh

Weszłam ostatnio na jej insta, strasznie się postarzala. Wciąż dziwi mnie jej fenomen. To chyba ci kupieni fani na początku kariery tak jej podbili zasiegi.. A jej e boooki, kto normalny kupuję takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??????
Dnia 21.04.2019 o 22:56, meggy napisał:

Jakiś pomysł ma. Jej eBooki się świetnie sprzedają. Więc cóż chcieć więcej.

A to są jej przepisy? Jak to powstało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papamobile

Dziewczyna pochodzi ze Staszowa a czy jej rodzice też nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁOWICZKA

Nie  znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁOWICZKA

Nie  znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×