Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zanwiwi22

Poród na 2013 Casarka

Polecane posty

Która z Pan spodziewa się maleństwa na na 2013 ja Poród bd miałą w czerwcu ok 14 tylko troche sie obawiam bo bd miała cesarke z uwagi na mój problem z okiem ...A mojm marzeniem było urodzić naturalnie ale to nic ważne żeby moje maleństwo było całe i zdrowe :) A i pytanko jak to jest z ta cesarka bo myśle że nie bd mi łatrwo pogodzić sie z tym że moge nie usłyszeć pierwszego płaczu maleństwa tyle może mnie ominać eh... Jak to u was było ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślałam nad tym kiedyś
ło matko na czerwiec>> to w którym ty jestes mc że takimi rzeczami sie martwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesarka nie przeszkadza w tym by słyszeć dziecko bo jak niby? Chyba że narkozę byś miała a to już rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okjh
ale dlaczego mozesz nie uslyszec pierwszego placzu dziecka? przeciez wyciagaja dziecko i ci pokazuja widzisz je, slyszysz placz itp. to wiec co cie moze ominac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakshdhas
a dlaczego masz nie usłyszeć płaczu dziecka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec 7-go tygodnia
a Ty już tutaj o porodzie? a chociaż potwierdzoną przez gina masz te ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem myslałam że robią narkoze ja jestem w 7 tydodniu poczatek 7 ale duzo czytam i sie dowiaduje bo to nasze Pierwsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem nie widze na nie prawie wogóle a drugie mam Słabe nosze okulary i w dzieciństwie miałam operacjie mój ginekolog zemną rozmawiał bo sie go pytałam przy mojej wadzie wzroku jest możliwość odklejienia sie siatkówki lub stracenia całkiem wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakshdhas
cesarka to jest 15 minut i po sprawie, nic cie nie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po cc..
ja mialam ale nie wspominam tego milo.. teraz mam termin na luty i mam nadzieje ze urodze SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to doskonale Ja wiem że to dopiero początek ciąży i jeszcze wszystko może sie zdarzyć ale juz nie możemy się doczekać Już u Ginekologa imiona wymyśliliśmy mam nadzieje że cała ciąża przebiegnie po mojej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakshdhas
ja cesarke wspominam rewelacyjnie... dochodziłam do siebie całe 5 dni... oczywiscie pozniej musiałm uwazac nie dzwigac wozka np ale nie było to męczące... Natomiast moja siostra bardzo zle wspomina sn, dziecko omal sie nie udusiło i zaraz po porodzie było zabrane na oiom.. ja ominęło wszystko... z przezyc typu pierwszy płacz... wiec kazdy poród jest inny i kazdy inaczej go znosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA też super cesarkę wspominam. Teraz będę miała drugą ale obawiam się że już nie bedzie tak kolorowo, zobaczymy ( ale i tak wolę cc niż poród sn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pozazdrościć tak szybkiego Zagoienia a czytałam że po cesarce 24 nie można wstawać z łózka nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś mowa była o 12 godzinach teraz nawet po 6 i 8 każą wstawać, zależy od znieczulenia i szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakshdhas
no tak, ale nie jest to jakaś wielka niedogodnosc :) przynajmniej dla mnie nie byla... ja cc miałam ok 18 wiec potem to noc w zasadzie, nie zalezalo mi na wstawaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakshdhas
u mnie kazali lezec bite 24 h... to było 2 lata temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Al jestem szczesliwa że w koncu nam się udało i jestem jak najlepszej myśli tylko mam ogromny problem bo musze żucić fajki a mnie nie odrzuca od nich a zanim zaszłam mówiłam oj ja to od miejsca rzuca bo to szkodzi dziecku itd a teraz nie moge myslałąm chociaż że mnie odrzucać bd od kawy i od papierochów a tu wrecz przeciwnie nawet lepiej wszystko smakóje .... Bd mósiała chyba żucic z tabletkami jakimiś albo plastrami tylko nie wiem czy coś to działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas cesarki jesteś przytomna,bo podają znieczulenie w kręgosłup więc wiesz co się dzieje.I po pierwszej cc można spokojnie kolejne dziecko urodzić sn-pod warunkiem że po 1 cc minie odpowiedni czas,i podczas akcji porodowej mama i dziecko są w dobrej kondycji,bez komolikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakshdhas
ja miałam znieczulenie zewnątrzoponowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakshdhas
nie paliłam nigdy... a kawe pilam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia-lia
Jak zrobiłam test i wyszedł pozytywny po prostu przestałam palić, nie widziałam innego rozwiązania, to było dla mnie zupełnie naturalne (wcześniej paliłam paczkę dziennie), nie tęskniłam za paleniem, motywacja była zbyt silna. Z kawy nie rezygnowałam, jedna dziennie nie zaszkodzi, o ile lekarz nie widzi przeciwwskazań (mój nie widział)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zazdroszcze ja wiem że musze i mam niby silną motywacie bo dla dziecka chce jak najlepiej ale nie moge bd musiałą coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×