Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość winna_

wina domowe

Polecane posty

Gość winna_

Czy jest tu ktoś kto ma doświadczenie w tym względzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winna_
oczywiście nie chodzi mi o doświadczenie w osuszaniu butelek, ale o wytwarzanie wina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pierwszy raz w życiu spróbowałam byc winiarzem , w tej chwili klaruję wino z winogron (b.smaczne) a wczoraj zalałam pigwę i zaszczepiłam drożdżami ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pierwszy raz w życiu spróbowałam byc winiarzem , w tej chwili klaruję wino z winogron (b.smaczne) a wczoraj zalałam pigwę i zaszczepiłam drożdżami , wejdż na forum winiarzy tam Ci dadzą wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pierwszy raz w życiu spróbowałam byc winiarzem , w tej chwili klaruję wino z winogron (b.smaczne) a wczoraj zalałam pigwę i zaszczepiłam drożdżami , wejdż na forum winiarzy tam Ci dadzą wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winna_
ale numer :D witaj roy, też pewnie masz nadmiar owoców na działeczce ? internet przejrzałam już wzdłuż i w szerz i teraz mam już zupełny mętlik w głowie :( pozdrawiam, kiedyś werbenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winna_
a tą pigwę trzymasz teraz pod czopem z waty czy od razu z rurką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winna_
cholera no, szkoda że Cię nie zastałam ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, że założyłaś ten wątek, ja właśnie też w tym roku debiutuję z winem z winogron i już nie mogę się doczekać efektów :) czy ma znaczenie, w jakie butelki je pozlewam, czy to obojętne (tzn. chodzi mi o szkło - czy jasne, czy ciemne)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona winiaczka
zanim zaczniecie kombinowac z przepisami z netu, ktore sa zwykle do d... radze zaopatrzyc sie w ksiazke-biblie winiarskwa "domowy wyrob win" cieślaka. na all niedrogo mozna dostac uzywana a wyjasnia wszystko i jest naprawde jak biblia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wujek często robi, ale nie dodaje alkoholu i jest słabe to wino. Ale zawsze to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś próbowałam swoich sił w robieniu wina, ale niestety to, co uzyskałam raczej winem nazwać nie można. Wolę zakupy w winiarni i kosztowanie dobrego wina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×