Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowaaa88

kto urządza nowy dom, mieszkanie?

Polecane posty

Gość nowaaa88

witajcie! Już niedługo zabieram się za urządzanie mojego nowego 100m domku. Pomyślałam sobie że mogłybyśmy opisywać nasze zmagania z tym tematem zwiazane. Nasze plany marzenia co nowego udało nam się kupić postępy...ja pomysłów to mam tyle że sama nie wiem na co się zdecydować dodam że budżet mamy ograniczony więc za bardzo nie poszaleje ale nanajwazniejsze ze bedziemy na swoim. Dziewczyny zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaa88
nikt się nie urządza ?:(( ..... To może chociaż pomożecie mi znaleźć odpowiedzi na pare pytań. Domek jak już pisałam ma 100m kw mam kuchnię i salon oddzielnie (bo nie lubie jak ktoś mi się patrzy na ręce kiedy gotuje) są trzy sypialnie dla nas córki i syna oraz łazienka i kotłownia. Na podłodze w kuchni łazience i korytarzach mam ciemno brązowe płytki a na ścianie w łazience i kuchni takie w kolorze słomy. A to moje pytania: czy myślicie że dobrze to będzie wyglądało jeśli i kuchnię i salon i łazienkę i korytarze urządze w tych samych barwach? Mam na myśli ściany w kolorze cappucino i/lub kremowe a dodatki czerwone? Myślam nad czerwona kanapa i krzesłami w salonie oraz jakieś dodatki doniczki wazony. Na czerwone meble w kuchni na czerwone meble napewno się nie zdecyduje Myślam bardziej nad fragmentem ściany i dodatkami. W łazience też czerwone dodatki. Jak myślicie czy nie za dużo tej czerwieni? Druga opcja to taka że salon jak pisałam wyżej ale w kuchni zielone ściany kremowe meble białe krzesła dodatki. Która opcja lepsza? Jak Wy byscie urządzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaa88
nikt się nie urządza ?:(( ..... To może chociaż pomożecie mi znaleźć odpowiedzi na pare pytań. Domek jak już pisałam ma 100m kw mam kuchnię i salon oddzielnie (bo nie lubie jak ktoś mi się patrzy na ręce kiedy gotuje) są trzy sypialnie dla nas córki i syna oraz łazienka i kotłownia. Na podłodze w kuchni łazience i korytarzach mam ciemno brązowe płytki a na ścianie w łazience i kuchni takie w kolorze słomy. A to moje pytania: czy myślicie że dobrze to będzie wyglądało jeśli i kuchnię i salon i łazienkę i korytarze urządze w tych samych barwach? Mam na myśli ściany w kolorze cappucino i/lub kremowe a dodatki czerwone? Myślam nad czerwona kanapa i krzesłami w salonie oraz jakieś dodatki doniczki wazony. Na czerwone meble w kuchni na czerwone meble napewno się nie zdecyduje Myślam bardziej nad fragmentem ściany i dodatkami. W łazience też czerwone dodatki. Jak myślicie czy nie za dużo tej czerwieni? Druga opcja to taka że salon jak pisałam wyżej ale w kuchni zielone ściany kremowe meble białe krzesła dodatki. Która opcja lepsza? Jak Wy byscie urządzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam bliźniaka w łodzi, nomen omen od tego dewelopera http://samson-dom.pl/ daje namiar zebyście mogły sprawdzić, hjak to wszystko się prezentuje :) jestem świeżo po urządzeniu kuchni. Biel i czerń - kolory dominujące. Zielone dodatki. teraz biorę się za salon. Pokażcie jakieś aranżacje z aneksem kuchennym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja93
Niestety nie mogę sobie pozwolić na całkowity remont mieszkania, ale zdecydowałam się kupić parę nowych dodatków, dzięki czemu może uda mi się odmienić wystrój. Do salonu kupiłam parę poduszek dekoracyjnych, narzutę, wazon, ramki na zdjęcia, poza tym zamówiłam parę przydatnych przyborów kuchennych. Większość zamówiłam na Homlando, bo mają oferują teraz darmową przesyłkę, mam nadzieję, że przesyłka dojdzie jak najszybciej i nowy rok powitam w odmienionym mieszkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz jestem w trakcie urządzania mieszkania. :) Zakupiłam dużo mebli u http://www.terminex-meble.pl/ i moim zdaniem świetnie się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ładne meble w dobrych cenach, to zdecydowanie polecam http://steckomeble.pl/ - wyposażyłam dzięki nim dom i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razitok
my urzadzamy dom i zamieszczamy tym razem neutralizator zapachów http://formpat.com.pl/7/usuwanie-odorow , niestety nasze kociaki mają swój zapach dosyc intensywny, a to urzadzenie zalatwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×