Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kafeterianka252

Co się dzieje z moim dzieckiem?!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Ostatnio jest ciągle marudna, wszystko na nie, zaczyna krzyczeć bez powodu tak, że nie mogę jej uspokoić, budzi się w nocy z krzykiem, po 30 min jak ją uspokoje to i tak przez sen przebudza się i przez chwilę i krzyczy. Nie wiem jak mam się zachowywać. Czy to po prostu histeria jakaś czy może ma lęki? Ma 20 mcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka b.
Mój syn też miał coś podobnego. Budził się albo w nocy albo podczas popołudniowej drzemki z wrzaskiem. Nie dało się go uspokoić, jak go brałam na ręce to się wyrywał i wrzeszczał, miałam wrażenie, że nie jest do końca przytomny i jest w jakimś półśnie. Czytałam właśnie, że to jakieś lęki, w każdym razie nie było to fajne. Ale minęło dziś ma 2 lata i się skończyło. A co do marudzenia i wszystko na nie - bunt 2-latka wita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kgcj
Moj syn tez tak miał ostatnio prawie cały tydzień w nocy sie budził i nie dało sie go uspokoić.musialam go rozbudzic tak konkretnie i po 10 minutach zasypial i spał cała noc ale tydzień czasu minęło zanim na to wpadłam heh Teraz juz jest dobrze tez nie wiem co to było mały ma 17 mieisecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×