Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyHELP

25 tydzien ciąży i brak ruchów dziecka

Polecane posty

Gość pomocyHELP

hej wlasnie zaczelam 25 tc, codziennie czulam dosc liczne kopniaczki a dzis.... caly dzien cisza!! tez tak mialalyscie? mam sie czym niepokoic? moj lekarz jeszcze mi nie odpisal. pomoze ktos? denerwuje sie tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio pytam i nie jestem
podobno zjedzenie czegoś słodkiego i leżenie na boku powinno pomóc- próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyHELP
tak, probowalam roznych metod - slodnie- lezenie na boku - na drugim boku- na wznka... siedzialam (zwykle kopie jak siedze) a tu CISZA...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
spokojnie - może się maluszek tak przewrócił że kopie do środka.. popieram wpis wyżej - zjedz coś słodkiego i połóż się na lewym boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka b.
Z tego co pamiętam to w 25 tygodniu czułam ruchy, ale nie codziennie, bywały długie przerwy. Dziecko jest jeszcze malutkie więc nawet jak kopie możesz tego nie czuć. Po za tym miałam łożysko na przedniej ścianie i to też osłabiało czucie ruchów. Spróbuj z tym słodkim, a jak się bardzo martwisz to jedź do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio pytam i nie jestem
więc jesli próbowałaś już różnych metod i nic się nie dzieje, to ja na Twoim miejscu pojechałabym na IP- zrobią Ci usg i będziesz wiedziała co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyHELP
ide zjesc cos na kolacje o pozniej slodnie, poleze i zobaczymy, jezeli dalej bedzie cisza to pojade do szpitala na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyHELP
*pozniej slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka b.
A do tej pory czułaś te ruchy codziennie i często? Dla świętego spokoju możesz pojechać do szpitala. Najprawdopodobniej jednak Twój maluszek obrócił się jakoś i kopie Cię gdzieś gdzie nie czujesz. Albo ma lenia, (bo kto by nie miał w taką pogodę) i sobie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka b.
Ale jeśli bardzo się martwisz i czujesz, że to nie jest normalne to lepiej pojechać do szpitala o 10 razy za dużo niż o jeden raz za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×