Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żelik

odkupie żel pre- seed, lub conceive plus

Polecane posty

Gość żelik

Witam. Tak jak w temacie. Czy ma ktoś i chce odsprzedać żel wspomagający zajście w ciąze : - pre-seed lub - conceive plus? To temat grzecznościowy, jeżeli ktoś ma ochote troszkę sie powyżywać to z góry "dziękuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie kupisz
na allegro? chyba bardziej pewne źródło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelik
no i wlasnie o takich chamach, wrednych, niedowartościowanych i poprostu głupich ludziach pisalam jak liIith-marlie. Owszem są dostepne, tylko bardzo drogie. Czasami jest tak ze ktos kupi, ale uda sie zajsc w ciaze np wczesniej i juz nie potrzebuje i tyle... po co to obrazanie? czy nigdzie juz nie mozna zachować poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelik
brak mi słów... szkoda mi Ciebie, ale niestety na głupote nie ma rady. Mam tylko nadzieje ze ty nie jestes matką i nie chcesz nia być, bo szkoda byłoby dziecka. Jesteś poprostu głupia i tępa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelik
oczywiscie to wyzej pisalam do liIith-marlie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelik
do "no za taka pierdole" wiesz wlasnie ze nie powinno uzywac sie zeli Durex i innych podobnych podczas staran o dziecko, bo zabijaja plemniki... A te zele co wymianilam dzialaja.. ja dlugo sie starlam, dopiero jak zakupilam pre seed udalo mi w pierwszym cyklu z nim... niestety poroniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też sie dlugo staralam
i wywalalam kase na wiesiolki, castagnusy i inne cuda i powiem ci że używając zelu durexa wlaśnie nam się udało wiec raczej nic nie zabija bo to nie są zele plemnikobójcze tylko nawilżające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelik
liIith-marlie dlaczego ty jesteś taka wredna? skąd tyle w tobie jadu? jestes matką, a zachowujesz sie jak dzieciak... wyzywasz bez powodu. Powinnas sie wstydzic. Jak mozesz takie rzeczy pisac? Wiesz jak to boli? utrata dziecka.. niedawno je stracilam. Nie napisalam ze jestem biedna i mnie na cos nie stać. Po co to chamstwo? Chcialas mi dopiec? ok, wygralas udalo Ci sie, bardziej juz nie moglas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slona
Witam, ja mam taka sytuacje , że kupiłam i jest juz mi nie potrzebny PRE-SEED. Dzis dowiedziałam się o ciąży. Opakowanie jest nowe i nieotwierane. Chętnie odsprzedam po kosztach. Proszę o kontakt na maila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupocholiczka
widziałam dziś w super pharm aptece w warszawskiej arkadii żel conceive jest w promocji trzy rodzaje. to jest sieciówka więc w innych miastach pewnie też jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illoo
zakupocholiczka tak jak piszesz, w superpharm we wrocku tez jest. Zreszta jest w gazetce apteki Kupilam taniej niz na internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w poznaniu jest
Kupiłam Conceive Plus w Poznaniu w aptece Super Pharm, super promocja jest duzo taniej niz w Internecie. Mam aplikatory 3 sztuki za 29,99 zł :P i wzięłam też tubkę za 44,99 zł... na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaa
o jaaa, a wlasnie mi przyszedl kupiony przez internet :( Nie wiedzialam o promocji w superpharmie. No nic, moze pojde i na zapas kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam na naturalnaplodnosc.pl była dobra promocja, ale jakiś miesiąc temu. Teraz widziałam że też jest trochę przeceniony więc warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co w tym zlego ze ktos chce odkupic zel? co w tym niechigienicznego? wyciska sie na na palce i tyle. Ja polecam conceive plus. 2 razy z nim zaszlamw pierwszym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amskaL
W sumie jesli taki żel jak pre seed mam nam pomóc w naszych staraniach o dziecko to ja równiez nie widze w tym niczego złego, wrecz odwrotnie własnie sama bym go stosowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllizkowa2
Jaka jest cena tego żelu i czy spokojnie można go kupić bez recepty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, a czy np. obok takiego zelu mozna tez podawac męzowi witaminy wzmacniajace jak np. ManForte ? Czy myslicie ze dadzą rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dossskowa23
Podawać. Zwłaszcza jesli staracie sie o dziecko, skoro kobieta wzmacnia sie witaminami, to dlaczego meżczyzna ma tego nie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmoska
Jak długo przed planowymi staraniami mężczyzna powinien przyjmowac taki suplement ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epolpier
Zel Conceive Plus straszliwie podraznia blone sluzowa mojej zony takze odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry wybór. To dobrze ze mężczyzni własnie myslą w podobny sposób i troszkę nam w tych pomaganiach jednak staraja sie jednak pomóc. To dobry znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna wiedzieć gdzie dokładnie kupujecie własnie ten suplement ? I ile razy dziennie męzczyna musi go przyjmować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_k
Witam, mam do odsprzedania 7 aplikatorów. Zapraszam do kontaktu: maria_kub@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×