Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

damn princess

Czy jestem stara ?

Polecane posty

Mam 24 lata.Półtora roku temu zakończyłam związek z chłopakiem,którego bardzo kochałam.Byliśmy razem 5 lat. Teraz dręczy mnie pytanie:czy jestem bardzo stara?Czy wszystko co najlepsze już poza mną?24 lata,za niewiele ponad pol roku będzie 25...wydaje mi się,że miłość nie zdarza się już osobom w moim wieku..Większosc moich koleżanek wyszla za mąż,sporo urodziło już dzieci.Moja twarz jest wciąż posągowa,ciało od wielu lat bez zmian,tylko co z tego,skoro czas pędzi nieubłaganie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz starą duszę. Zamknij co było i patrz do przodu. Moja siostra planuje trzecie dziecko, lat ma 38. Tak więc bierz się za siebie. Jak nie sama to z pomocną dłonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
to o ja mam powiedziec? młoda d... jesteś i tego sie trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie czułabym się stara gdybym miała przy sobie kogoś,kogo kocham,rodzinę,kogokolwiek.Gdybym byla na właściwym etapie rozwojowym.Teraz jestem daleko w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się skończyło, już nie wróci choćbyś bardzo chciała. Przeszłość. Teraz jesteś ty, jednostka. Powoli, sukcesywnie, konstruktywnie. Będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
ja rodzinę założyłem po 30-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zauważyłam jakie mam pomarszczone dłonie. Zmarszczka goni zmarszczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Bó może prałaś i stąd te zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie są odmoczone. Suche, zmarszczone i wielkie dłonie. Ej? Właśnie! Wiem dlaczego są wielkie! A raczej zdaje się! Ponieważ są wysuszone na pień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
masz wielkie dłonie w dodatku suche? jesteś rzeżbą? może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy za 10 lat, kiedy już będziesz miała tę swoją upragniona rodzinę, zakochanego w tobie męża i 5 albumów zapełnionych zdjęciami wrócisz tu zastanawiając się czy jesteś stara, bo twoje koleżanki już zdążyły się rozwieść, powychodzić za maz po raz kolejny, co bardziej obrotne nawet po raz trzeci, a ty wciąż z tym samym mężem. Czy przed 40 będziesz miała szanse na drugiego męża, czy wszystko, co najlepsze już będzie za tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci zakładają rodzinę później.To normalne. :) Tak,masz rację,odeszło coś co było doskonale osadzone w czasie,chcialabym żeby zostało,żeby nigdy mnie nie opuszczało.Powinnam w końcu się ogarnąć,a nie jęczeć. Ale uderzyło mnie to zupełnie nagle.Czas naprawdę szybko leci,przecież jeszcze wczoraj byłam dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drecze cie drecze
pewnie masz bujany fotel pod biurko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
ja tam zawsze jestem młody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłaś dzieckiem, jutro możesz być martwa. Dobrze myślisz, ogarniaj się. Akordeon, rzeźbie w gipsie. To powód mych dłoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
to zostanę twoim modelem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×