Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość np na gwiazdke

co kupujecie swoim 4 letnim córkom na prezent ?

Polecane posty

Ja bym kupiłam domek dla lalek taki duży wypasiony, bo ja takiego nie miałam wiec bym jej chciała dać coś czego ja nie miałam jAK BYŁAM DZIECKIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja w grudniu będzie miała 4 urodziny, do tego Mikołaj... i Gwiazdka... a wymarzyła sobie: wóz campingowy lego friends, lalkę barbie co farbuje jej się włosy, cukiernię play doh, grę angry birds ("planszową"), marzyła od księżniczce Celestji z kucyków, ale juz dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na net masz to i na jedzenie s
albo mate do tanca Fasolki, albo organki z mikrofonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIENIADZE TO NOWE MOZLIWOSCI
I PHONA 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaa
dziadowki :) mate albo gre planszowa :) z komisu moze jeszcze biedaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anija21
A ja miałam-nie dlatego że rodziców było stać i mi kupili ale dlatego że sama zrobiłam Sama wytapetowałam ściany domku wyciełam i oprawiłam okna z patyczkó zrobiłam karnisze na których zawiesiłam firanki które tez sama wyciełam i obszyłam sama zrobiłam drzwi i w końcu meble dywany i różne akcesoria-wypasiony był na maxa! Z zpt dostałam 5+ bo wtedy jeszzcze 6stek nie było :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anija21
Ja swojej córce kupuje coś za każdym razem jak zrobie dniówkę powyżej 500zł Na ogół są to nowe lalki i ubranka albo nowe klocki ale ona ma dopiero 2,5roku Domku jeszcze nie mamy (za wcześńie) za to z klocków budujemy domy stadninę dla kucyków pony właśnie zbudowałyśmy. Kiedyindziej budujemy dla figurek disneya z niespodzianek albo dla laleczek simba budujemy huśtawki zjeżdzalnie i cały plac zabaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×