Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pisowiec_wawa

Jak dorobić do pensji?

Polecane posty

Gość Pisowiec_wawa

Jak wspomniałem w poprzednim temacie zarabiam jak na Polskę grosze... 5000 zł netto. Chciałbym dorobić. Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma namiary na szanowanego obywatela Victora? Chciałbym zacząć na poważnie budować, tworzyć sieć frajerów W MLM :) co za mnie bedą pracować a ja sobie dorobię do mojej marnej pensji.. Ma ktoś namiar na Pana Victora Folmeyewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisowiec_wawa
Niestety nie jestem gejem więc odpada :( Jakbym był dziewczyną to co innego :( Pani Beatko ja się poważnie pytam a Pani do mniez takimi wulgarnymi słowami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Chciałbym zacząć na poważnie budować, tworzyć sieć frajerów W MLM " Frajerów z MLM?????? I to ma być poważne??? Szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dorabiam sobie w najbardziej chyba prosty i oczywisty sposób - gram w totka na portalu Lottomania i co jakiś czas mogę pozwolić sobie na luksusowy zakup- tv, torbebka od chanel itp. A czasem po prostu wydaję na bieżąco, bo dodatkowy fundusz zawsze się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposób jest prosty. Trzeba wpisać się do jakiejś piramidki finansowej, np. FM Group czy inny Intway i kupować te badziewne produkty. A później wciskać je matce (synowi chyba nie odmówi), teściowej podczas niedzielnego obiadu, babci (emerytka, to na pewno kasę ma) i wszystkim dookoła. Gdy już doposażysz całą rodzinę mlm-owskim szajsem, to zostaniesz milionerem. Nawet dostaniesz Mercedesa z komisu i będziesz mógł szpanować na dzielni jaki z ciebie wielki byznesmen z MLM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak wypowiedzi el camillo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×