Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiki225

Co kupić pod choinkę?

Polecane posty

Wiem, że jest dużo takich wątków w internecie. Przesiedziałam dziś prawie cały czas na tych stronach, tylko że albo w ogóle nie pasuje do moich rodziców czy brata a jak już coś fajnego się znajdzie to niestety przekracza mój okrojony budżet. Mamie chcę kupić coś przydatnego najlepiej do kuchni bo przesiaduje tam większą połowę swojego wolnego czasu ( ale różne kubki, sztućce itp odpadają bo ma tego mnóstwo) na ten prezent chcę przeznaczyć od 20 do 25zł. Tacie no w ogóle nie mam pojęcia co kupić. Krótko mówiąc to jest leniem. Przychodzi z pracy i przed telewizor. Za ten prezent to chcę wydać max 20zł. Z bratem też jest problem, bo ma już 11 lat ale ciągle chce żeby mu kupować klocki lego. Ale takie komplety jakie mu się podobają są dla mnie za drogie. Jak na swój wiek jest bardzo dziecinny ciągle tylko zabawki i zabawki. Za ten prezent też chcę wydać od 20 do 25zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariona_s
Mamie może fajną foiliżankę do kawy, Tacie film na dvd - jak dobrze poszukasz to kupisz nawet dwa-trzy za ok 9 zł, bratu może jakiś mini zestaw lego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lego faktycznie jest drogie, ale teraz bedzie duzo promocji, nawet w toysrus są. a mozesz tez poszukac np z playmobile one tansze sa nawet, albo hmm mikroskop albo tą wyrzutnie hotwheels nową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariona_s
a bedą te promocje w ToysRUs??? kiedy wiesz może?? bo ja chcę jak najszybciej prezenty pokupować,że mam duzo dzieciaków do obkupienia to wolałabym raczej po promocyjnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kolczyki, bransoletka, czy kpompelt kosmetyków, lub perfumy. Albo jakiś amły drobiazg aby przypominał Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz okrojony budżet, to pogadaj z bratem - razem możecie się zrzucić na fajny prezent dla rodziców. wiele nie trzeba, dobrym pomysłem może być choćby voucher na jakiś fajny zabieg w spa :) głęboczek ma winoterapię na przykład, myślę że masa osób chciałaby czegoś takiego spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głęboczek jest super, tylko to na końcu świata ;), właściwie zależy, gdzie się mieszka, ale dla mnie - trochę tak. no, chyba że w pakiecie jest też transport ;) polecam przejrzenie ofert świątecznych w sklepach - ja na pewno coś wybiorę. w ostatnim czasie dostałam taka ofertę z tesco: http://www.tesco.pl/boze-narodzenie-2012/prezenty-zabawki.php i z tchibo: http://www.tchibo.pl/giftfinder z wyszukiwarką prezentów, może coś akurat ci będzie pasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorg
chcialabym na prezent takie rybki co robia pedikir-tylko co z nimi pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam problem co kupić rodzicom, zwykle żeby było wyszło mnie taniej a prezent nie był ubogi składamy się z siostrą na pół, w tamtym roku kupiliśmy im po poduszce z nadrukami, mamie z aniołkami, tacie nie pamiętam.., w tym roku czekam na 15grudnia bo jest narodowy dzień zakupów a real urządził konkurs na fb gdzie można zgarnąć 15% zniżki, zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kiki z uwagi na fakt, że jestem mistrzynią w wymyślaniu nietypowych prezentów, mogę Ci podsunąć garść pomysłów. Jeśli chodzi o mamę to przed świętami w marketach (np. Kaufland, Carrefour) są zwykle promocje na urządzenia, typu wyciskarka do soków, grill elektryczny itp. Może będziesz musiała ciut dołożyć, ale jak dobrze poszukasz, zmieścisz się w 50zł. Jest sporo urządzeń, tzw. "cudów techniki", których mama na pewno nie ma. Tacie, dla zdrowia możesz kupić poduszkę pod plecy, która utrzymuje naturalną lordozę kręgosłupa i dba o prawidłowe jego ułożenie. Znam firmę, która produkuje takie rzeczy i mają bardzo niskie ceny: www.iltex.pl. Poduszka kosztuje 12zł. Nie mają jej na stronie. Bratu możesz kupić przy okazji coś takiego: http://iltex.pl/produkty/dla-dzieci/+poduszka-zabawka-z-dzianiny-futerkowej/ To maskotka, która po rozwiązaniu tasiemki staje się poduszką. Niedroga i mega praktyczna np. podczas wyjazdów na obozy, zielone szkoły itp. Mam nadzieję, ze pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ciekawy prezent w tej cenie to polecam futerał, etui do telefonu. W tym sklepie: Akcesoria GSM wejdź w dział Akcesoria GSM ->Etui,pokrowce i dobierz do modelu telefonu. Jest tam wiele ciekawych akcesorii w cenie do 20 zł, a szczególnie polecam porządne skórzane saszetki Visson. Naprawdę solidne i w przyzwoitej cenie, a do tego elegancko wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki troszke okrojony budżet masz na te prezenty, no ale coż zrobic tak bywa czsami.. mysle, ze jeśli Twój tata lubi sobie siedzieć po pracy to równie dobrze może poczytać jakaś dobrą książkę ;] bratu kup jakieś tańsze zamienniki lego których jest masa także na pewno coś ciekawego znajdziesz, a mamie coś co umiliłoby jej czas w kuchni może jakąś płytę z muzyką ? :> myślę też że warto skorzystac z akcji Realu to zasze sie troche oszczedzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charismania
A ja polecam taki ręczniczek : http://allegro.pl/recznik-dla-dzieci-haft-prezent-mikolajki-50x90-i2789842002.html Zamówiłam kilka dni temu dla mamy na urodziny z jej imieniem i wyszytym kwiatkiem. Przyszedł bardzo szybko, starannie wykonany i bardzo przyjemny w dotyku. Mama była bardzo zadowolona z prezentu :) I wiem już, że kilka takich ręczniczków zamówię jeszcze dla bliskich na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolaaaa
Prezent praktyczny dla mamy? To może komplet ściereczek lub ręczniczków do kuchni z wyhaftowanym na nich jakimś fajnym napisem. Zajrzyj na stronę shis.pl tam zajmują się takimi rzeczami, a może znajdziesz tam tez pomysł na prezent dla taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się! Im więcej nas bedzie na narodownym dniu zakupów tym bardziej wszyscy skorzystamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz werbuje do tej akcji reala kogo się tylko da, bo przy mojej aktualnej pensji takie 15% zniżki to zbawanie, a w realu można na prawdę znaleźc wszystko i dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżaga_85
Też zawsze mam problem z prezentami. Jeżeli chodzi o kobietę, to jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów są np.bluzki, czy sweterki.Teraz mamy taką porę roku, że fajnym prezentem mogą okazać się np. ciepła narzutka. Na pewno zawsze się przyda. Ostatnio trafiłam na fajną stronkę, jak szukałam prezentu dla mamy, sklep LoloShop.pl. Powiem Ci, że naprawdę można tam znaleźć ciekawy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×