Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bodifanka

Fantazje erotyczne....

Polecane posty

Gość bodifanka

....napiszcie o nich! Co robicie aby urozmaicić sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodifanka
fantazje z realem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam od dlugiego czasu fantacje o tym żę mnie ktos w nocy na osiedlu gwałci ale to narazie nie zrealizowana fantazja he;) Może się kiedys zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaaaaaaaaa...........
Ja tez mam taka fantazje zeby ktos mnie zgwalcil... Chyba jakas nienormalna jestem. A najlepiej w dwoch... Czasami mam ochote mezowi powiedziec zeby mnie tak zerznal ze ah... Ale wstydze sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaaaaaaaaa...........
Czemu nikt nic nie pisze? Brak fantazji czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakafanaatazja
umów siz nim ,żeby kiedyś zskoczył cięw domu ale tak ,żebyś go nie widziała , zasłonił ci czymś oczy i skrępował , to mogłoby być ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest nienormalne jedna z moich kolezanek też o tym marzy . TO poprostu takie pragnienie uległosci. duzo razy sobie robiłam dobrze myślać ze jestem gwałcona:) JA to myśle otym na poważnie ale dotąd nie mialam okazji heh;) ALe wiele razy wracałąm w nocy przez osiedla do domu np z klubu wiec bylam seksownie ubrana jakaś krótka sukienka i wysokie szpilki. i te spacerowanie w nocy jak się gapia na mnie kolesie z spod klatki a ja tak ubrana kusząco bardzo mnie podniecało na rowni ze strachem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakafanaatazja
takie laski chyba nie są za często napadane , jesteś zbyt ostentacyjnie seksowna zresztą w gwałcie chodzi o zależnośc psychiczną a nie fizyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaaaaaaaaa...........
O tym skrepowaniu i zaslonieciu oczu bede musiala pomyslec... Kajdanki w domu mamy, ale jeszcze ich nie uzywalismy, boje sie ze jak zaczniemy to, to co moj maz zobaczy to mnie nie pozna. Ja taka grzeczna a tu nagle diabel wyskoczy albo jeszcze cos gorszego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakafanaatazja
umów siętak ,że twój facet przychodzi do ciebie nagla łapię cie i rzuca na łóżko , ma na sobie maskę , że nie widzisz kto to , chociaż wiesz ,że to on , nic nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaaaaaaaaa...........
Normalnie jzu sie nakrecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głośna palcówka...
...na głównej uliczce na osiedlu z mokrymi orgazmami, widzami było jakichś 10 przechodniów-sąsiadów przechodzili w odległości paru metrów. To real z tego lata. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, świadomość tego, ze kobieta jest zniewolona działa chyba na większość ludzi, wydaje mi się tylko, ze mało kto się przyznaje. Moja żona też to lubi. Całkiem niedawno to odkryła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaaaaaaaaa...........
on82 (gg38744527) Ze tak spytam, jak Ci o tym powiedziala? Albo jak do tego doszliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka fantazje zeby mnie ktos zgwalcil... moj mezczyzna mnie zaskoczyl pojechalismy do lasu, zaslonil mi oczy i przywiazal delikatnie do drzewa no i gwalcil:) bylo super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakafanaatazja
serio sięboisz , przecież to chyba fajnine być takim jakim sięjest , skoro chcesz być diablica to pewnie mus ię spodoba zreszta to chyba jest najfajniejsze , że nie wiesz do końca czy sispodoba , dopiero będzie ci biło serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszło w trakcie sexu jakiś czas temu, gdy znacznie przyspieszylem i zacząłem się w nią mocniej "wbijac" powiedziała ze tak jej przyjemniej i żebym ją pieprzył mocniej i szybciej. Z czasem się to zaczęło rozwijać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaaaaaaaaa...........
salatkaOwocowa A powiedzialas mu o tym ze chcialabys zeby ktos Cie zgwalcil? tzn, jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakafanaatazja
nie gwałty , tylko poczucie , że nie bierze sięzadnej odpowiedzialności za seks, ja nic nie mogę on mnie bierze siła ja nic nie moge poradzić , takie zrzucenie psychiczne, całkowita swoboda ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaaaaaaaaa...........
on82 (gg38744527) Jak my z mezem sie kocham i on tak konkretnie we mnie w chodzi to ja tylko krzycze glosniej i on widzi ze mi sie to bardzo podoba, ale do gwaltu jeszcze nie doszlismy niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woows
onaaaaaaaaaaaa moge Cie zgwalcic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaaaaaaaaa...........
A moj maz pozniej Ciebie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaaaaaaaaa...........
woows A jak bys to zrobil? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woows
mocno zlapal za glowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×