Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Czy warto za wszelka cene oszczedzac na dom/mieszkanie?

Polecane posty

Gość religweli
mysle, ze warto, ale z glowa! najlepiej szukac formy oszczednosci ktora pozwoli na odkladanie bez wyrzeczen. ja duzo oszczedzam po zmianie dostawcy energii elektrycznej na firme axpo. zuzywam tyle energii co wczesniej a place mniej. poszukaj tego typu rozwiazan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, za wszelką cenę nia warto ale jak taniej znajdziesz materiały, dostawców itd to czemu nie oszczedzic? Nam taniej wyszło kupując u producentów, np rury kanalizacyjne mamy z Wiplast. Taniej wyszło bo to producent z Twardogóry . Rury bardzo dobre więc czemu miałem nie skorzystać? https://wiplast.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hhgggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zbieramy... 3 lata nerwicy biegania , obowiązków , ciągłej pracy , niezadowolenia z zycia , frustracji,... mam tylko nadzieję za warto jest .... że wylecze nerwicę kupię luksusowe auto gdy będzie już po wszystkim ... że będzie czas na spokojna kąpiel i sex .... na wakacje ekskluzywne jak lubię ... że nie będę miał 30 lat tego problemu.... taka drogę wybrałem ... pot, łzy , nerwy ale chociaż miałbym paść na pysk dam rade.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×