Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Redflower

Prosze o pomoc. Jestem wyśmiewana

Polecane posty

Zacznę może od tego,że opiszę moją "przyjaźń" z Panią X. Kiedy po raz pierwszy poszłam do Liceum od samego początku polubiłyśmy się . Zaczęłyśmy się przyjaźnić.Po kilku miesiącach w szkole doszła do nas nowa koleżanka Y. No jak wiadomo przyjaźń w trójkę. Logiczne że przyjaźń w trójkę zazwyczaj jest fałszywa. Kiedyś moja była eks przyjaciółka(X)pokłóciła się z Y bo poszło o jednego chłopaka,który kochał sie w X i ona go olała dla chłopaka z którym jest do dzisiaj. Z Y obie nie utrzymujemy kontaktu bo zmieniła szkołę. Teraz przejdę do konkretu. W tym roku szkolnym X trzymała się ze mną bo jak wiadomo została sama bez Y. Zwierzała mi się tak samo jak ja jej. Ostatnio zostawiła mnie dla takiej Agnieszki i po prostu jak czegoś potrzebowała(pieniądze,ubrania,telefon itp.)to wiedziała do kogo napisać.Od dłuższego czasu w klasie razem z dziewczynami robią sobie jaja ze mnie. Jak nie jakieś głupie teksty w moim kierunku to jeszcze odwalają jakieś głupie numery. 2 dni temu X nagadała coś laskom i zaczęły się śmiać. Reszta klasy oczywiście tez chciala wiedzieć o co chodzi. Na szczęście mam kilka dobrych kolezanek wiec sie dowiedziałam ze chodziło o mnie.dzisiaj na fakultetach cały czas się ze mnie śmiały wiec podeszłam grzecznie do X i spytałam sie czy ma jakiś problem i że jak jest taka cwana to mogę z innymi z niej sie pośmiać. A ona na to :no to dalej. Wiec jej powiedziałam : -O co Ci chodzi? Od dłuższego czasu kpisz sobie ze mnie i naśmiewasz sie. Co ja Ci zrobiłam? -Toć nic. Cała klasa sie z Ciebie śmieje a Ty sie obrażasz -Taaak? To zobaczymy jaka będziesz mądra jak znowu czegoś będziesz potrzebowała np. na chleb -Oj jo dobra skończ z tym. Ty mi rąbiesz d**ę to ja zacznę Tobie rąbać.A jak chcesz się kłócić to dopilnuje tego ze na zakończeniu roku będziesz sama i cala szkoła Cie znienawidzi . No i po tej rozmowie odeszła. Dowiedziałam sie ze jeszcze wszystkim osobom w klasie rozpowiada o moich byłych problemach jakie mialam itp. Robi to po to aby byc lubiana a przyznam ze przez jej gadanie większość klasy ma ze mnie ubaw. jest mi przykro i nie wiem co zrobic. Wyc mi sie chce jak codziennie ona cos odwala ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×