Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lenka19

Studio Cammers - ktos coś słyszał o nich ??

Polecane posty

Gość lenka19

Hej, czy któraś z Was slyszała cos o tej firmie? chce pracować jako videomodelka, a dostałam od nich oferte, ale oni nie maja strony internetowej wiec troche sie obawiam czy to nie jakas sciema.. bede wdzieczna za wypowiedzi, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnowa
to nowa agencja videomodelek z łodzi. moja kumpela mi podała ich namiar, wiem, że zbierają videomodelki do pracy i niebawem ruszają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnowa
acha no i juz cos tam na fejsie dzialają, pod ta nazwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figherka
moja kumpela jest włascicielką, nowe studio, dopiero sie rozkrecaja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna
Ja zamierzam podjąc pracę w Studio Cammers, juz im wysłałam wszystkie dokumenty i zdjecia. Wiem, że na pewno są solidną firmą, bo znam właścicieli ;] polecam laseczkom ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrhrhr
a jak wogóle u nich z wypłatami ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaagg
ja tm pracuje od stycznia i jestem zadowolona, same babeczki tam moderuja wiec jest lajtowo, czlowiek sie nie krempuje przynajmniej;] a kasa co miesiac normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaisia
Kurcze pracowałam dla kilku firm, miedzy innymi słynnego inter.. w jednej mnie oszukali i nie wypłacili kasy, w innej znowu jakieś chore kary! W cammersie pracuje 2 mce i jestem najbardziej zadowolona. nie dośc, że nie mialam nigdy zadnej kary, no moze tylko za spoznienie na początku . ale w tym mcu dostałam premie za systemtyczność, punktualność i że się staram :) ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomislawa
czaty z gdanska lol.. moze jeszcze regionlne ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezesmmmm
A wie ktoś może gdzie można obejrzeć te urocze damy ?;> najlepiej stronke prosze podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce pracować ale na razie wyslalam formularz.a pink sensatione pracuje ktoś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkaa84
Witam, nie polecam pracy w tej firmie, maja olewcze podejście do pracownika, na począdku wiadomo wszystko pięknie ładnie..gorzej puźniej,ja np pracowałam tam dwa miesiące z czego w każdym z nich dostawałam zaledwie po kilka zmian, przez co zarobki mi nawet na rachunki mi nie wystarczały, co chwile były awarie, lub odwoływanie zmian w ostatniej chwili przez co kolejna strata pieniedzy, telefon mają ciągle wyłaczony a na maila nie zawsze odpisują, na trzy tygodnie przed końcem umowy olali mnie totalnie urwali kontakt bez słowa wyjaśnienia,nie dostałam grafiku wogule, mimo iz szefowa pisała że chce przedłużyc umowe i ze była zadowolona ze mnie do dnia dzisiejszego nie dostałam odpowiedzi zwotnej co sie właściwie stało, pozatym nie mozna doprosic sie o grafik, moderatorki nagminnie spuźniają sie na zmiane, mówiąc krótko gówno zarobiłam a naszarpałam sie tylko nerów..jedna wielka kpina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje od marca i nie mogę narzekać,dziwią mnie opinie, że ktos na cos nie odpisuje bo zawsze normalnie dostaje info mailem albo tel, tylko że numer faktycznie inny niż na stronie, powinni to zaktualizować. z wyplatami nie bylo u mnie nigdy problemu, zawsze na czas. ja sie nie rozbieram w ogole, a mam stawke 10zł na h i 17% wiec uwazam ze spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena777h
Ja jestem pozytywnie zaskoczona! Nie chciałam tam rozpoczynac pracy bo mi zaproponowali jaki okres próbny, bez stawki tylko na 50%. Bałam sie ze nic nie zarobie, a zarobilam wiecej niz myslalam bo mi wyszło średnio 35 zł za godzinę. Nie martwcie się tym okresem próbym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje i bardzo sobie cenię atmosferę. Nie ma modków płci męskiej co mnie cieszy, nie ma chorych kar, jak już to upomnienia. ogolnie duzo wyrozumialosci;] pracowalam w intercam i tam mi mowili zeby nie isc do cammers bo to niewypłacalne studio i w ogole jakies negatywne opinie, a tymczasem jest o wiele lepiej niz u nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanasta89
Studio Cammers - jak najbardziej w porządku firma. Zaraz po tym jak rozpoczęli działalność na rynku pojawiła się kolejna Firma Studio 24 też z Łodzi - kopiują Cammersa do entej potęgi - nawet nie mają swojego regulaminu, tylko pracują na tym, który zerżnęli z Cammers. Wskazówki dla Videomodelek też są dziełem Cammersa a Studio 24 bezprawnie wysyła swoim kandydatkom te same pliki. Te dwie firmy nie mają ze sobą nic współnego! Uważajcie na Studio24. Robią Cammersowi negatywne opinie, piszą w mailach, żeby tam nie pracować i prowadzą nieuczciwą politykę konkurencyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik11111111
Hej dziewczyny. Co myślicie o tej firmie? Pracujecie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiyam czy ktos pracowal juz w firmie studio24?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo kolejne studio się reklamuje, ile tego jeszcze wyrośnie.... Jako że każde studio jakie znam żeruje na swoich pracownikach, sama mam uraz, więc apeluje do wszystkich dziewczyn: NIE PODPISUJCIE UMOWY Z ZADNYM STUDIEM VIDEOMODELEK, PRACY NA CZATACH ITP ITD. Oni zarabiają na naszej ciężkiej pracy ! Same możemy tak pracować, ja też w to nie wiezyłam że to możliwe, ale bardzo dobrze znam język i właściwie wszystko jest maksymalnie uproszczone, byłam w szoku że studio zabierało mi ponad połowę mojego zarobku za załozenie kont które trwa 2-3 godziny max i udostępnienie komputera ! Jedyne co potrzebne do pracy to karta payoneer na którą dostajemy pieniądze, to coś takiego jak karta na zakupy w hmie, tylko że ładują ją te portale pieniędzmi które się zarobi i można je wypłacić w każdym bankomacie na świecie - ja używam bankomatu bz wbk i wszystko zawsze jest ok. Oprócz tej karty musimy wysłać skan dokumentu żeby poświadczyć że mamy 18 lat. Potem po 2-3 tygodniach przychodzi nam na dowolny adres karta payoneer i właściwie tylko włączamy szybki komputer z w miarę dobrą kamerką i internetem i już :)no, ja jeszcze wstawiłam zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej żeby mieć więcej klientów (podziałało!) i nagrałam film który im się wyświetla na wejściu na mój profil - bardzo pomaga a roboty dosłownie na 30 minut :) Od 3 miesięcy mam własne konta na WSZYSTKICH portalach jakie były w moim byłym studio, gdzie co chwila mówiono mi że nie mogę założyć nowych kont i takie tam, kłamali jak ze wszystkim... Różnica jest taka że w studio musiałam przepracować AŻ 120 godzin żeby dostać marne 40 % z tego co zarobiłam, teraz pracując sama w domu dostaje calutkie 100% i pracuje kilkanaście godzin tygodniowo.... A i tak zarabiam ponad średnią krajową, bo w domu czuje się o wiele lepiej i chętniej się uśmiecham, a uśmiech to klucz w tej pracy. Do tego w domu mam prywatność której nie uświadczyłam nigdy w studiu ! Mam też jedyną w świecie wolność, bo jestem sama sobie pracodawcą i jeżeli mam ochotę odpocząć - odpoczywam. Oczywiście wymaga to dyscypliny, ale perspektywa oddawania tym zakłamanym ludziom większości swojego zarobku skutecznie mnie mobilizuje do pracy na swoim :) Co do pracy na swoim - serdecznie polecam szczególnie dla dziewczyn pracujących już ok miesiąca w studio- wiemy jak należy przeciągać klientów itp itd, i ja przykładowo potrafiłam siedzieć na 4 czatach na raz i miałam już takie swoje teksty w notatniku które praktycznie zawsze pasowały do sytuacji, no chyba ze trafił się wyjątkowy romantyk - ale z takimi bardzo przyjemnie się gada bo mają szerokie horyzonty więc z radością odpisywałam na długie metafory - warunkiem koniecznym jest angielski na tip top ! Dla dziewczyn dopiero zastanawiających się nad taką pracą, to sama nie wiem czy wam polecać studio czy nie. Plusy są takie że macie w studio gotowy komputer i założą wam konta. Minusy są takie że gdy wy zarobicie 2000 dolarów za miesiąc to dostajecie z nich maksymalnie 700, więc pozostałe 1300 leci do ich kieszeni (PRAWIE 4 tysiące złotych!) - dla mnie to zwyczajne okradanie i żerowanie, bo za te 4000 zł to możecie wynająć malutkie mieszkanie (specjalnie do tej pracy), kupić sobie w świetny komputer i zapłacić za mega wypasiony szybki internet a i tak wam duuużo jeszcze zostanie na zachcianki :) Poza tym jest to w naszym społeczeństwie temat tabu i im mniej osób o tym wie, tym lepiej :) Ale nowe osoby, jeżeli nie są zdecydowane na prezentowanie siebie nieznanym, często starszym facetom, i jeżeli nie znają angielskiego - nie mają czego szukać w tej pracy - to jest coś dla twardych kobietek, które są zdecydowane i potrafią się z tego śmiać a jednocześnie wycisnąć z każdego klienta ostatnie dolary :) Ja czuję się z tym dobrze, połączenie przez czat nie krępuje mnie wcale, kilka lat temu lubiłam z koleżankami posiedzieć na omegle przed kamerką więc praca dla mnie idealna, zwłaszcza że teraz już nikomu nie oddaję większości mojej wypłaty ! Ale uważajcie dziewczyny, bo nie każda z nas ma tak silną psychikę i nie wszyscy klienci są mili, do tego trzeba mieć twardą skorę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie! Bardzo zależy mi na kontakcie z dziewczyną która ostatnia wysłała swoją wypowiedź. Zaimponowała mi zarówno Twoja opinia jak i sposób bycia. Proszę, jeśli przeczytasz tą wiadomość napisz do mnie.Chciałabym z tobą porozmawiać. 4.agula@g.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również chętnie skontaktowałabym się z autorką ostatniej długiej wypowiedzi! sama już dość długo pracowałam w studio i jestem co raz bardziej zażenowana - chciałabym też zacząć pracę samodzielnie :) jak wyżej - jeśli przeczytam moją wiadomość odezwij się proszę na : dorota.photo@onet.pl Pozdarwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała144411221
fgf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała144411221
Hej, czy ktos teraz pracuje w tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka SS
Czy to prawda że nie płacą teraz w tej firmie. Ostatnio czytałam na forum że nie płacą w tej firmie . Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJula21
Hej . Ktoś pracuje jeszcze w tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×