Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singielka nie z wyboru

Jestem samotna i pije by choc na chwile poczuc sie lepiej .

Polecane posty

Gość singielka nie z wyboru

Nie bede udawac ze jestem szczesliwa singielka .Dokucza mi straszna samotnosc i czasmi by nie zwariowac popijam sobie drineczki buszujac po kafeterii. Wiem ze to niczego nie rozwiaze ale chociaz na chwile zycie nie jest takie zle . Dodam ze nie mam sklonnosci do nalogu , potrafie dlugo zyc bez alkoholu ,nie musze pic codzienjie , ale 2-3 razy w miesiacu sie upijam z zalu . Czy ktos tez tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statyk
Ja nie, ale to co robisz jest groźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka nie z wyboru
35 lat mam ...i tylko tyle mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa66666hhhh
pogódź się ze swoim staropanienstwem i kup sobie kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
picie drinka i siedzenie na Facebook, GG czy Forum to chyba dzisiaj nic nowego i mnostwo ludzi tak spedza dzisiaj swoje wieczory w dniach wolnych od pracy. Upijanie sie 2-3 razy w miesiacu to w Polsce chyba zadna se, ze nsacja, powiedzialbym raczej normalka. Wystarczy pojsc do lokalu w Piatek albo w Sobote wieczorem i zobaczyc ile kobiety dzisiaj wlewaja w siebie alkoholu, granica jest niewielka. Roznica jest tylko taka, ze ty pijesz sama w domu o one pija w towarzystwie w lokalu, ale logicznie wszystko to jest pijanstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
nie doluj sie, nikomu nie robisz krzywdy a jak napisalas chociaz czasami czujesz sie lepiej wiec jakies pozytywne strony istnieja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka nie z wyboru
Dzieki panie Wokulski , bo juz myslalam ze juz " nisko upadlam " skoro pije sama do ekranu , ale widze ze nie tylko ja sobie tak drinkuje . Wiem ze to moze byc niebezpieczne ale poki co nie odczuwam potrzeby codziennego picia , czasami tylko jak mnie dopadnie jesienna depresja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina4656
tez mysle ze to nic takiego ...tez tak mam , strasznie powalone zycie osobiste , dół jak nie wiem i czasem jak sobie wypije jest mi troche lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina4656
singielko a moze skomentujesz jakos moj post " jaki moze byc powod..."?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www widze Pan Wokulski
znowuż mówi kobietom to co chcą usłyszeć a te się cieszą z rady gówniarza co o życiu wie tyle co podsłucha z rozmów mamy z tatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w tym zlego zeby dawac komus nadzieje albo sprawiac slowami, ze inni ludzie poczuja sie lepiej? nie rozumiem co cie w tym tak oburza? z drugiej stronym jezeli uwazasz, ze to co pisze nie jest zgodne z prawda to napisz konkretnie co i wtedy moze podyskutujemy o tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w tym zlego zeby dawac komus nadzieje albo sprawiac slowami, ze inni ludzie poczuja sie lepiej? nie rozumiem co cie w tym tak oburza? z drugiej stronym jezeli uwazasz, ze to co pisze nie jest zgodne z prawda to napisz konkretnie co i wtedy moze podyskutujemy o tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do picia alkoholu, wystarczy zobaczyc w sklepach ile alkoholu kupuja ludzie po pracy w Piatki i Soboty to juz z tego mozna wywnioskowac, ze wiekszosc dojrzalych ludzi siedzi w domu i popija sobie winko, piwko albo wodeczke ogladajac Tv albo siedzac na necie. To chyba choroba wieku dojrzalego, frustracja calego tygodnia musi w jakis sposob byc zaleczona...alkohol to najlatwiejsza i najszybsza metoda. Anglicy, czy Amerykanie pija Whisky za kazdym razem gdy sie wkurza albo maja problem i nikt nie robi z tego tragedi a potrafia wywalic kilka drinkow dziennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka nie z wyboru
Masz racje wystarczy zajrzec do koszyka chocby Szwedom w systembolaget . A co dopiero ma powiedziec taka samotna singielka na obczyznie ,ktorej doskwiera los emigranta .Obawiam sie ze gdybym miala w mojej okolicy jakis system.. to uciekalabym w alkohol czesciej , a narazie mnie to ratuje ze by sie napic drinka czy wina musze jezdzic specjalnie do innej dzielnicy a specjalnie nie mam na to ochoty , zwlaszcza ze pracuje popoludniami . Pogoda tutaj i brak slonca nie nastraja optymistycznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam .....
nie wydaje Wam się, że poprzez tłumaczenie swojego zachowania przez pryzmat zachowania innych oznajmiacie, iż nie potraficie sami myśleć i przyjmujecie zasady narzucone przez innych? współczuję samotności na obczyźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjghjhjj
ja tez tak pije, singielka z wyboru?jest jeden co mnie kreci,ale sie boje,tak sobie wlasnie zyje z dnia na dzien,popijajac czasami nawet w wtygodniu, ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam .....
tak jeszcze kilka wpisów i wyjdzie na to, że alkoholizm wśród kobiet to wina facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka nie z wyboru
A u mnie wlasnie wyszlo sloneczko ,trzeba sie napic z tej okazji ..m heh zartowalam . Szkoda ze caly weekend znow pracuje .Ja wcale nie mam pretesnsji do facetow ze pije .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka nie z wyboru
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam .....
to Szwecji aż taka zła pogoda na ogół, że słońce zagląda do Was tylko czasami z nudy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka nie z wyboru
Slonce potrafi tu nie wyjsc nawet na chwilke przez 3 tygodnie a moze i dluzej , ale ostatni weekend byl przepiekny , pogoda lepsza niz w lipcu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojoi
singielko, mozesz napisac jak znalazlas sie w szwecji? czy latwo o prace bez znajomosci jezyka? Tez jestem singielka i stwierdzilam, ze nic mnie w kraju nei trzyma i chetnie bym wyjechala do tego kraju (faceci chociaz sa przystojni?;O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!.... i kto to powiedzial?...''pije tylko w dobrym towarzystwie, czyli swoim'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka nie z wyboru
Szwedzi przystojni sa ale Szweda tu ze swieca szukac . Ja przyjechalam tu przez pewna firme pare lat temu a podstaw jezyka uczylam sie juz w Polsce . Firma okazala sie firma kogucik i wlasciwie przyjechalam tu prawie w ciemno . Poczatki mialam ciezkie bo pracy szukalam sama . Bez znajomosci jezyka jest ciezko o prace , reszta zalezy od wyksztacenia i od doswiadczenia i referencji zdobytych tutaj w Szwecji . Zdobycie pracy w zawodzie wyuczonym w Polsce , moze zajac kilka lat jesli sie nie przyjezdza na " gotowe " , ja nie przyjechalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
tak to prawda, Szwedzi to dopiero pija :-) ale po kryjomu, nikt nic nie widzi, na pozor szczescie i sielanka ....a systembolaget caly czas pelen ludzi od 10.00 do 18.00, teraz to oblezenie bo jutro nieczynny i Szwedzi wpadli w panike :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka nie z wyboru
No wlasnie ,Szwedzi pija w ukryciu , a gdyby w Szwecji alkohol byl ogolnie dostepny w kazdym markecie to widok pijanych Szwedow jak chocby w Midsommar ,nikogo by nie zaskakiwal . Pracowalam tu kiedys jako opiekunka i jako asystentka do dziewczynki niepelnosprawnej i w obydwu tych domach bylo czyms naturalnym wypicie lampki ( a nawet dwoch ) wina zaraz po powrocie z pracy . Ale ,jak ktos tu napisal nie wolno sie w ten sposob rozgrzeszac ze swojego picia " bo inni tez pija " , ucieczka w nalog to nie najlepszy pomysl na dluzsza mete i niczego nie rozwiaze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza-belka
co to jest ten systembolaget?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka nie z wyboru
Systembolaget to jest taki sklep monopolowy i tylko tam dostaniesz alkohol . W Szwecji nie kupisz alkoholu w zwyklym markecie - tu mozesz tylko dostac piwo 2,8 % albo 3, 5 % , po trunki o wyzszym procencie musisz niestety udac sie do systemubolaget , ktory czynny jest w tygodniu od 10 - 19 , a w soboty do 15 , w niedziele nieczynny .Ale moze pan Wokulski lepiej to wytlumaczy dlaczego tak jest przyjete w Szwecji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdffgfgfg
alkoholiczki szybciej sie starzeją zobacz ich ryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×