Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma lgos

15 dni po terminie

Polecane posty

Gość ma lgos
jeden lekarz moze sobie olał ale chyba nie poł szpitala... chodze na ktg. zawsze jest ktos inny.zawsze pytaja kiedy był termin i nie sa jakos bardzo zaskoczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama28
a od kiedy tak wierzyć lekarzom? im wszystko jedno a wywołanie kosztuje .. poza tym ciekawe co to za szpital itd bo w większości 7-10 dni po terminie najpóźniej wywołują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma lgos
nie wiem juz sama... moja przyjaciólka urodziła dokładnie 19 dni po terminie po 3 probie oxy i wody były czysciutkie,zero komplikacji i mały zdrowy jak ryba. drógiego synka 10 dni po terminie i tez zdrowiutki. o pomyłce w terminach tez nie było mowy bo ma bardzo regularne cykle i nawet wiedziała kiedy zaszła w ciaze.lekarz powiedział ze taka jej natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirkor
jej chociaż wywoływali. Jedź do innego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 dni MASAKRA :(
I co autorko ? Co postanowilas ? Ja dobrze ci radze jedz do szpitala bo jak dziecko ma za malo tlenu to moze urodzic sie niepelnosprawne. Ja mialam wywolywany 10dni po terminie ale okazalo sie ze trzeba robic szybko cesarke bo malutki puls zaczol tracic. Na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze ale gdyby lekarze czekali jeszcze nawet 1dzien dluzej mojego malenstwa moglo by juz nie byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadioraaaa
w szpitalu, w którym rodziłam wywołują najpóźmniej 11 dni po terminie, ale to i tak rzadkość, bo najczęściej już po 7 dniach po coś jest nie tak i wywołują prędzej, a jak próby oxy nie skutkują robią CC. jeszcze sie nie spotkalam z tym, żeby wywoływali po 14 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno... jesli jeszcze nie pojechałaś do szpitala jeśli nie bedą chcieli cię zostawić w szpitalu i wywołać poród powiedz, że mają dać ci to na piśmie bo inaczej nie wyjdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wydaje mi się , że 15 dni to zbyt za długo.W mojej byłej pracy dziewczyny zaczęły hurtem zachodzić w ciążę,rok 2011/12 bardzo obfitował w dzieci.To nieistotne,wiele tych koleżanek było po terminie,jeśli do 9 dnia nic się nie stało,na 10 dzień jechały na oddział już z torbą i zostawały na wywołaniu.Mnie samą spotkała indukcja tyle że 2 tygodnie przed czasem przez chorobę.Meaa dobrze radzi, jeśli odmówią ci pozostawienia na oddziale i rozpoczęcia wywołania, to mają dać na piśmie z jakimś podpisem ordynatora czy innej ważnej szychy.Ja rodziłam w Uk i wbrew powrzechnie panującej opinii że olewacko podchodzą do ciąży i porodu, ale jednak jeśli jest się po terminie ileś tam dni a nic się nie wydarzy-idzie się do szpitala czy się to podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 dni MASAKRA :(
I co auorko napisz nam co postanowilas ? A moze juz jestes w szpitalu... Tak czy inaczej odezwij sie jak juz bedziesz po. Ja trzymam kciuki i zycze duzo zdrowia dla maluszka i dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirkor
ja też śledzę ten wątek i kurcze nic żadnych wieści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też autorko czekam na odpowiedź,mam nadzieję że już urodziłaś i wszystko z wami ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też autorko czekam na odpowiedź,mam nadzieję że już urodziłaś i wszystko z wami ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mal gos
Urodzilam dzis przez cesarskie ciecie. Z synusiem wszystko ok na cale szczescie. Dominik ma 58 cm i wazy 4.410 kg. W szpitalu jestem od dzisiaj. Wody byly czysciutkie. A dlaczego takie spoznienie...? Taka moja natura... Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjaaaaaaaaaaaaaa
i zaraz po cesarce siadlas do kompa by o tym napisac na kafeterii prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mal gos
Nie do kompa. Z telefonu pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giguigi
gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×