Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mira88

potrzebuje moczu kobiet ciezarnej

Polecane posty

no wiedzialam ze mnie zaatakujecienie nie chce zlapac cjlopaka na dziecko cjodzi o to ze jestem dermatologiem oraz sama tworze rozne mieszanki,kremy,masci. Bylam ostatnio w Indiach i tam wykazano ze w moczu kobiety ciezarnej wystepuja substancje ktore sa pomocne przy usuwaniu cellulitu...ja wiem jak to brzmi ale tak jest ....niestety wszykie znajome porodzily ostatnio dzieci i nie mam nikogo w tym stanie.Zatem prosze o pomoc a nie atakowaniedla kobiety ktora zechce mi w ten sposob pomoc .... dostanie wprezencie taki krem oczywiscie przebadany ... zalezy mi na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co nam po kremie skoro
same mozemy wcierac uryne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa ile...
Ile oferujesz za ten boski płyn? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no potrzebuje pomocy :-) ktos ze chce mi pomoc za darmo.I Tak jak obiecalam po stworzeniu tego cuda osoba ta otrzyma taka masc.Wierzcie mi dziala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama uryna pomoże lepiej niz
twój zjebany krem. Nie masz pojęcia ile płacą za takie rzeczy wykorzystywane do badan laboratoryjnych(dziesiątki tysięcy ) a ty chcesz za darmo jesteś co najmniej śmieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania ściema
produkcją kremów nie zajmuje sie dermatolog a farmaceuta lub kosmetolog....lepiej przyznaj sie po co ci ten mocz niz ktoś zgłosi takie rzeczy na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki " moze ja" adres marwa.d@gazeta.pl pisz na priva....... ps .do pozostalych ....jestem oburzona zachowaniem i wulgaryzmem zalosne zachowanie.Jestem lekarzem i tylko poprosilam o pomoc.pojemnik moczu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja jestem dermatologiem oraz kosmetologiem zajmuje sie tym od lat...wystarczy zasiegnac tych informacji w internecie i poczytac troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty bredzisz?
W moczu kobiety ciężarnej nie występują żadne inne substancje niż zwykle oprócz hCG. To hCG ma redukować cellulit? Przyznaj się od razu, że chcesz kogoś porządnie nastraszyć/ew.złapać na dziecko, każda inna bajka jest grubymi nićmi szyta a ty się kompromitujesz - środowisko lekarskie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihhahah
kawal: przed halloween rozmowa -za kogo sie przebierzesz? -za okres -jak to? -będę udawac, ze sie spozniam i wszyscy sie bedą bali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to hormon hcg jest odpowiedzialny za m.in pozbycie sie cellulitu z dodatkiem innych skladnikow a takze stwierdzono ze ma skuteczny wplyw na odchudzanie. i naprawde wystarczy zerknac do internetu a nie szkalowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty bredzisz?
Odchudzanie - zgoda, kobiety w ciąży też się skarżą na brak apetytu (a do tego mdłości i wymioty), kiedy hCG jest znacznie podwyższony. Obecność hCG nie wpływa natomiast w żaden sposób na cellulit - wystarczy spojrzeć do internetu szanowna "lekarko" a raczej mało szanowna oszustko ;). Bujać to my, ale nie nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jd;oaiewuf
ten mocz na 99% potrzebujesz w innym celu pewnie antynowotworowym i wystarczyło to napisać. Mocz kobiety cięzarnej ma szczególny charakter ,na jego własciwości odbija się praca organizmu matki,łozyska, oraz organizmu dziecka. Mocz wartosciowy jest tylko od kobiet od 20 do 35 tc wtedy kiedy wystepuje maximum zmian w organizmie.Z takim moczem najobficiej wydalane sa aminokwasy:glicyna,histydyna,treonina,seryna,alanina oraz obficie wydalany jest kortyzol.w czasie ciazy nerki wydzielaja enzym erytropoetynę, która stymuluje tworzenie czerwonych ciałek krwi jest go wydzielane 5 krotnie wiecej niz przed ciaza . Mocz ciezarnej to "koktajl" odzywczy zwiekszona zawartosc mocznika stanowi go srodkiem moczopednym i przeciwrakowym -pomaga przy wszystki rodzajach anemii, pobudza siły obronne organizmu i leczy olbrzymia ilosc dolegliwosci. Pamietajmy ze je wchłanianie następuje przez skórę także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd.... szacunek ;-) ostatnio bylam w indiach gdzie byly przedstawiane referaty na ten temat jak i rowniez ma dobroczynny wplyw na odchudzanie i leczenie cellulitu.... tak wlasnie poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jd;oaiewuf
żadne odchudzania i celulit jest to elisir młodości i własnie o to ci chodzi chcesz sobie zrobić krem tyle że to kosztuje...nikt mądry nie da ci za darmo takich rzeczy jeszcze moze na swój koszt pocztą wysle ! jesteś co najmniej śmiesza! a podawanie sie za kogoś kim sie nie jest albo oznacza schizofrenie albo ...kryminał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaa00
Witam Kobietki, zaczne od tego ze pracuje w klinice dla kobiet bezplodnych, potrzebny jest mocz kobiety w ciazy do produkcji lekow dla bezplodnych. Zawarty w moczu hormon HCG wyodrebniamy z moczu. Wszystkie chetne do oddania prosze pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaa00
No ale to ze jestem studentka i tam mam prace to chyba wiadomo ze tam pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extra mama z bonusami
Również jestem zainteresowana. W moim przypadku chodzi o uzupełnienie hormonów,żelaza ,witamin. Mocz kobiety w ciąży jest bogatym źródłem. Do czego jeszcze może służyć? -leczenie wrzodów żołądka -leczenie grzybicy -płukanie jamy ustnej(płyn przeciw namnażaniu bakterii) -wszelkie zatrucia pokarmowe(działa szybko) Tylko jest taka sprawa,że przesyłka odpada,bo się robi amoniak. Musi być w miarę świeży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie potrzebuję mocz ,do nowej terapii hormonalnej.Lekarz prowadzący polecił mi codziennie rano po pół 3/4 szklanki,ale koniecznie od kobiety w ciąży. Jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypominam Pilnie potrzebuję mocz ,do nowej terapii hormonalnej.Lekarz prowadzący polecił mi codziennie rano po pół 3/4 szklanki,ale koniecznie od kobiety w ciąży. Jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz go pobrać osobiście,najlepiej w szpitalu na oddziale ginekologicznym:umieść pojemnik we wiadomym miejscu,obserwuj z daleka kto korzysta,powróć na miejsce gdy będzie gotowy. To skuteczny sposób i w pełni anonimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam,stoi w butlach plastikowych.Oddam za darmo,podaj adres to ci wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×